Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

mamahuberta to fajnie ze moglas zobaczyc twarz swojego dzidziusia tez na to czekam z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta ciesze sie ze wszystko ok z dzidzią :) ciekawe jak mi wypadnie to usg w marcu ... troche zaczynam sie juz niepokoić. moich fotek nie ma bo nie ma co pokazywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Mamo Huberta Ciesze się że z Twoim Maleństwem wszystko w porządku. Zazdroszczę Ci tych wszystkich pomiarów i widoku buzi Dzidzi Na pewno robią wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny wkejac zdjecia!!! Kamcia sliczny brzuszek i widac ze szczupla jestes, tylko brzuszel sie zaokraglil a coreczka masz sliczna :) i wyglada na wiecej niz 3 latka :) dziewczyny zycze zdrowka!!!! kurcze ja 3x przeszlam takie mega przeziebienie i raz na antybiotyku sie skonczylo , najwazniejsze ze po antybiotyku szybko mi minelo, wazne zeby goraczki nie dostac i w wyrku lezec i odpoczywac sama ide sie polozyc, dzis przez ta pogode czuje sie fatalnie... 👄 i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani tez wstaw fotke :) lubie ogladac ciazowe brzuszki zwlaszcza jak juz cos widac :) a pozniej super sobie powspominac :) mamahuberta zazdroszcze tych widokow, a ile placilas za to usg? ja nst usg prywatnie bede miala robione dopiero jako polowkowe, juz zapowiedzial z na nst wizycie nie zrobi mi usg, a kasuje tyle co z usg :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewi to zly pomysl :D:D:D:D:D:D:D:D ale dzieki za propozycje :) poogladam sobie wasze brzuszki :) a mój niech lepiej nie wychodzi na światlo dzienne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
czesc dziewczyny własnie wróciłam z wizyty u mojego gina,faktycznie mam zapalenie pecherza:-(Dostałam antybiotyk ponoc jest bezpieczny i na moje gardło przy okazji podziała:-) jak do poniedziałku mi nie przejdzie to mam sie zgłosic do niego we wtorek.Teraz dostałam l4 na dwa tyg.Ciekawe czy póżniej tez mi bedzie dawał l4,bo u mnie w pracy cieżko i po godzinach często:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleiłam do stopki link do albumu z fotkami z USG, brzuszek \'na zewnątrz\' ;) wkrótce, jak będę w odpowiednim nastroju, żeby sobie zdjęcia pstrykać ;). Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja zapracowana od rana jestem :) żeby zmajstrować sobie tego wirtualnego dzidziusia to trzeba coś zainstalować? Bo mi coś wyskakuje, a w pracy nie chcę instalować... w domciu sprubuje :) Co do brzuszków... ja może mój też będę chronić przed aparatem...nie będę straszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska - super ta fotka Ja właśnie założyłam sobie konto na picassie i będę próbowała dzisiaj coś tam wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi więc ja mam to szczęście, że u mnie w mieście lekarz, do którego chodze od początku mojej przygody z ginekologiem, otworzył jakis czas temu swoja mała\" klinike\", ale w niej też przyjmuje na NFZ i ja korzystam z tej oferty i wszystkie wizyty i podstawowe badania mam bezpłatne, dzis tez nie płaciłam za to usg, a twarzyczkę dzidzi w 3D pokazał mi w formie prezentu!! oczywiscie jakbym chciała całe usg 3D z zapisem na płytkę, tez jest taka mozliwośc, z tymże płatna, ale jeszcze nie pytałam ile to kosztuje, skusze się na to na usg połówkowym! w gabinecie połoznej obok lekarza jest KTG i pacjentki przed porodem, te na końcówce, przychodzą i maja robiony monitoring dzidzi i skurczów, i od razu z wynikiem do lekarza wchodzą- to bardzo duże udogodnienie, nie trzezba jeździc po szpitalach, wszystko jest na miejscu. do szpitala tylko jechac i rodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoHuberta - gdzie mieszkasz jeśli wolno spytać? Nie jestem pewna czy u mnie zrobią mi USG 3D wiec może warto byłoby sie przejechać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w elblągu, woj warmińsko-mazurskie. dla przybliżenia do gdańska mam ok 50 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miałabym jakieś 700 km w obie strony...... Poszukam bliżej :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno uda ci się znaleźć coś w wiekszym mieście niedaleko ciebie, poszukaj w googlach, tam jest teraz mnóstwo ogłoszeń usg 3D. powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No są piękne fotki :) Ja właśnie sobie pstryknęłam fotki brzuszka i już je można oglądać :) W nagrodę, że tak mi ładnie to poszło przyznałam sobie nagrodę w postaci beza z kremem :) Ciekawe czy te fotki możecie oglądać...... napiszcie czy jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - duży Nie ma się co martwić - im większy brzuszek tym więcej miejsca dla Maleństwa Dobrze, ze ktoś wymyślił odzież ciążową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka5 - z boku zupelnie jak moj :) tylko z przodu jak spojrze to mam troche mniej uwypuklony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Dobrze że zdjęcia zrobiłam przed obiadem bo tak się najadłam że wyglądam jak w 5 miesiącu...... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie ogladam Maklowicza w necie i tak jak mam normalnie jadlowstret tak teraz slinka mi cieknie i robie sie glodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka masz sliczny brzuszek, tylko on sie zaokraglil widze :) poza tym sliczne zdjecia z usg, uwielbiam ogladac takie zdjecia :) ja robie ciasta, imieniny meza i synka a ochoty brak a tak normalnie to uwielbiam piec i wymyslac ostatnio robilam chatke, jest tez w wersji dla dzieci - super wyglada same zobaczcie : http://www.gotowanie.wkl.pl/g/kamis/nadeslane/iwona1d.jpg a ja robilam ostatnio taka : http://www.smaczny.pl/forum/index.php?&act=attach&type=post&id=444 wyszla identycznie teraz skusilam sie na ptasie mleczko i zlota rose :) no i dom musze wysprzatac .... moze meza zapedze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evi, Jak zobaczyłam Twoją chatkę "dziecięcą" to aż mnie ścisnęło - moja zazwyczaj taka nudna była a ta taka piękna i kolorowa. Co do sprzątania, to myślę, że koleżanki sie ze mną zgodzą i poprą - Masz zakaz sprzątania - niech Tatuś się wykaże :) Ty nie dość że gotujesz to jeszcze "nosisz" kolejne Maleństwo Miłego pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dziekuje, ja tej dziecieciej wersji jeszcze nie robilam to nie moje zdj ja robie identyczna chatke jak na zdj ponizej - ta zwykla wersja i tez mi sie znudzila juz, na 2 latka chce zrobic ta uelpszona, napewno wstawie Wam zdjecie :) tak dzis nie sprzatam, maz tez niech sie wykaze ;) pojechal z malym na zakupy, ciekawe czy wszystko mi przywiezie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!! kolejne trojaczki. Niewiarygodne - na dodatek w tym wieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×