Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Proponuję zignorować ten przejaw głupoty. Szkoda tylko, że nie widać teraz tej osóbki - na pewno jej nos teraz rośnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale dziś produkcja urosła! Z wpisów wnioskuję, że była mała awanturka, ale chyba większośc już usunięto. Mam prośbę, byłam na forum dla kobitek rodzących w listopadzie 2006, też było super ekstra dopóki nie wmieszały się pomarańczki, a właściwie jedna. Później dowiedziałyśmy się od moderatora że to była jedna z nas. Przykre to było bardzo, tym bardziej że wyzwiska leciały nie tylko pod naszym adresem ale także naszych dzieci. Nauczona doświadczeniem powiem wam, że jedyna rada to w ogóle ignorowac te wpisy. Żadnego odpisywania czy nawiązywania do tematu. To naprawdę jedyny sposób :) i w dodatku skuteczny :) A mi dzionek minął w mgnieniu oka... roboty po pachy, nie ma czasu się nudzic. Ale już wieczór, położyłam Małą spa i czas tylko dla mnie... uwielbiam piątkowe wieczory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs ziec Znając zycie to ta sama osoba której ewidentnie sie nudzi a powinna się leczyć i to na nogi bo na głowę juz za późno Namieszała już na niejednym topiku ot tak dla zabawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug a ja myśle ze nie ta. bo tych osób jest kilka przynajmniej tak wywnioskowalam po mailu od moderatorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie od poludnia w domu co sie dzialo na topiku czy ktos moze mi napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że wypowiedzi tej osoby zostały usunięte. Szkoda tylko że w ogóle musiało dojść do takiego incydentu :( Dobranoc dziewczynki Pogadamy rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy...:D:D:D OOOOOOOOOO... ale naskrobalysie wczoraj .... jeszcze nie doczytalam...:) Duzo tego:D A ja juz jestem po wizycie u lekarza..:D HI HI HI...:) Nagral mi moje Malenstwo na plytce i moge ogladac jak sie rusza...:D:) Tak sie ciesze... Nastepna wizyta za 3tyg. powiedzial ze najwazniejsza... zobaczymy...:) A teraz sie szykuje do pracy... Zycze Wam milego dnia 🌼 ....o dzisiaj do pracy a za oknem piekna pogoda..:(...ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wląsnie wrócilam od lekarza. mala chora gardlo zawalone... zeby tylko na oskrzela nie zeszlo :(:(:( zaraz uciekam do szkoly... kurde ta szkola zawsze wypada w nieodpowiednim momencie... sandra jesli chcesz sobie zaczernic nicka to musisz wejsc w preferencje i tam sie zarejestrowac. Dlaczego? chociazby dlatego zeby ktos sie pod ciebie nie podszyl, albo zeby ktos nie zarejestrowal sobie twojego nicka bo wtedy zostaniesz bez. zazdroszcze tej plytki z dzidziusiem. Ja pewnie dostane co najwyzej zdjecie... Musze czekac do wtorku a juz tak bardzo bym chciala zobaczyć maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam ide sprzątac i obiad gotowac zajrze do was wieczorem trzymajcie sie ciepło u nas dzisiaj pada i wieje pogoda dla mnie wręcz do spania,buzia mi sie nie zamyka hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) W końcu wstałam i idę coś zjeść. U mnie dziś pochmurno i chyba zaraz zacznie się lać z nieba :(:( A chcieliśmy wziąć dzisiaj pieski na spacer - trudno - muszą poczekać do jutra. Przez tą pogodę nie chce mi się jechać do sklepu :( Wczoraj rozliczyłam sobie PIT-a - ale poszaleję - mam 4 zł do zwrotu :):) Dzisiaj planuję zrobić przegląd mojej szafy, tylko nie wiem jak mi to pójdzie :) Do zobaczenia jak się najem :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Ja już po zakupkach, takich spożywczych i ubraniowych! Byłam w Orsayu i kupiłam fajną tuniczkę, mają duży wybór, polecam :) Niby nie ciążowe, ale idealnie się nadają :) Za 60 zł... cena taka sobie, ale posłuży długo długo ;) Jutro wracają moje chłopaki, teraz właśnie są na Biegu Piastów, Piotruś ukończył bieg dla przedszkolaków i dostał medal :) Mężulek biegnie na 25 km... Jestem dumna z moich mężczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Czy Wy też jesteście prawie non stop głodne? Ja mogłabym jeść bez przerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Widze ze ladna dyskusja byla a juz sie cieszylam ze przynajmniej tutaj zadne wredne osoby nie zagladaja ale nic w ilosci sila damy sobie rade :) U mnie tez pochmurno i wietrznie Do poniedzialku milego weekendu wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się przemieścić w tabelce ale mimo, że to sierpień to zostanę już z wami :=-) Backspace82 - > mamy taki sam termin :-) Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/imię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia.......... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09......Nicola/Mateusz. ........1 MaMani........21....................04.09......Kornelek/ Jaśminka?......2 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Zywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? Koug.............34....Opole........18.09....Bartek / Agatka..........3 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ...................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... ...................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09................?..................2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia.......... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09......Nicola/Mateusz. ........1 MaMani........21....................04.09......Kornelek/ Jaśminka?......2 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Zywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? Koug.............34....Opole........18.09....Bartek / Agatka..........3 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ...................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... ...................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09................?..................2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia.......... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09......Nicola/Mateusz. ........1 MaMani........21....................04.09......Kornelek/ Jaśminka?......2 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Zywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? Koug.............34....Opole........18.09....Bartek / Agatka..........3 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ...................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... ...................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09................?..................2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu sie porobilo? dobrze ze wpisy pomaranczki wykasowane, nie zdazylam przeczytac MaMani ja tez mam gardlo chore mi b pomaga do psikania Hasko-spept czy jakos tak i septolete przyznaje sie bez bicia ze wszystkiego nie przeczytalam :( nadrobie wieczorem, bo teraz pwooli sie zmywam idziemy do mojej mamy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wcinam truskaweczki ze śmietaną i cukrem :)). Tj tak troszkę, na smaczek, ale i tak to przyjemność, w końcu to dopiero pierwszy marca... Marzą mi się takie prosto z krzaka, nagrzane słoneczkiem, ech... A mój mężczyzna śpi normalnie jak niemowlak...ha ha ha. Tłumaczę sobie, że to przez te wiatry, wczoraj szalały tutaj, mnie też w sumie dzisiaj taka śpiączka ogarnęła.Ale podobno ja mam do tego prawo, w końcu to pierwszy trymestr ;). Może moje kochanie wczuło się nadmiernie w moje objawy ciążowe i stąd ten efekt hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów i wiecie co?? Jeszcze nigdy się tak zwykłymi spożywczymi zakupami tak nie zmęczyłam, a nie kupiłam za wiele. Trochę odpocznę i idę do kuchni uszykować romantyczną kolację..... o ile czegoś nie spalę ...... Szafa przetrzepana - sporo moich rzeczy już niedługo wyląduje w pojemniku PCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka gdyby nie to ze mam mdłości tez jadłabym bez przerwy a tak trzymam wagę he he chociaż brzusio rośnie :) ehh pogoda dzisiaj straszna miedosyc ze pochmurno to jeszcze wieje i pada :( Wczoraj wysprzatałam pokój a juz dzis bałagan jak nie wiem ehh ta moja Zuzia chyba lubi taki \"artystyczny\" nieład :) Witam nowe wrzesnioweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam bardzo dokładne usg z pomiarem całej dzidzi, ocena pod kątem wad genetycznych, ocena wszystkich organów wewnętrznych, budowy i funkcji serca, przepływu krwi itd. Cieszę się bo wszystko jest w porządku na tym etapie i mam nagranie na płytce na pamiątkę :-) Ciągle je oglądam :-) Poza tym najprawdopodobniej mam córeczkę :-) dzidzia waży już 70 gram, cały czas się ruszała, kręciła, dotykała rączkami głowy i miała takie cudowne stópki :-) Zapłaciłam prawie 200 zł ale nie żałuję bo wrażenia są super!!! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super masz :) Wiesz tylko co mnie zastanawia...czytałam że to badanie powinno się robić max.do 14 tc a patrząc na Twój termin jest troszkę dalej Mi dziś mój lekarz powiedział że postara się mnie wcisnąć na czwartek lub piatek po godzinach :) więc baaaardzo się cieszę,bo niestety termin na kwiecień to zdecydowanie za późno a prywatnie zapłaciłabym 270zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz w domku :) jestem wykonczona nic nie robieniem :D:D:D Moja mała dzis zrobila pierwsze kroczki :D:D:D Jutro powtorka z rozrywki- znów szkola :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...u mnie dzieja sie dziwne rzeczy. piatkowa noc...obudzil mnie straszny bol po prawej stronie, tak jakby jajnik.obudzilam Nicka,bo sie troche przestraszylam. po paru minutach bol znikal tak od gory,ze pod koniec byl tylko w dolnej czesci brzucha. zadnych plamien nic. sobotnia noc..dokladnie ta sama sytuacja...moze total 10 minut. wiem z jednej strony,ze to troche dziwne i niepokojace,ale ja jakos nie potrafie wybrac sie na pogotowie. bo sama do konca oczywiscie nie wiem czy to normalne,czy moje cialo sie rozciaga ok 2 w nocy czy cos innego?ogolnie czuje sie dobrze. obiecuje,ze jak sie znowu powtorzy to w poniedzialek pojde do lekarza...takiego zwyklego, bo do mojego ginekologa mam 2 godziny jazdy. plus ja pracuje bardzo duzo i w czasie pracy nic,zero bolow. macie cos takiego,ze budza was rozne bole? ja sie bardzo rzadko martwie czy panikuje, moze dlatego tak pisze troche bez emocji. juz taka spokojna dziewczyna ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×