Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

podczytywałam inne topiki z terminami na 2008 r i Zuzia dl dziewczynki opanowała kafe, coś mi się wydaję że dużo bedzie zuziek z tego rocznika :) myszka5 to ty juz wszystko dla maleństwa kupiłaś czy podostawałaś od kogoś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja jestem "dziecko czarnobyla" wiec nie strasz :D:D:D mysle ze to nie kwestia czarnobyla choc pewnie i mógl sie przyczynic ale ogolnie postepu cywilizacji, stresujacego tryby zycia, poronien i takiego gnania na przód po trupach do celu... to wszystko wplywa na to ze jestesmy slabsi, świat coraz bardziej zanieczyszczony, zywnosc modyfikowana genetycznie, niezdrowa... no i organizmy nie dają rady... A bedzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta to ja tez ide pocztac inne 2008 i moze tam cos upatrze dla siebie :D:D mi sie zuzia podoba i wiem ze i mojej rodzince i tesciowej tez ale nie wiem co na to moj mezus bo jego ukochany kot ma tak na imie i moze mu sie niespodobac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aian80
mamani wiem ze ty wiesz ze bedzie dizewzynka choc nie wiem skad ta pewnosc córunie mas przepiekną a imienia Zuza strasznie ci bede zazdrościc jesli mezus towj sie zgodzi.Moj niestety nie uznał mych racji....bububububu.hihihihi ale choć czuje ze bede miała chłopac to nie umiem wybrac imienia dla chłopca myszka uzaleznico:):):)_uwaząj hihihi ale mysle podobnie ze to forum takie cieplutkie jest mamahuberta z tym sikaniem to mnie rozbawiłaś-ciekawe bardzo czy dzidzie siusiają nam do brzuszków i dlatego my ak czestolatamy do kibelka (hihihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamahuberta-probowalam cieple mleko - na mnie nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet nie mam pojecia co oprocz ciuszkow kupowac co wogole jest potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja tez jestem dziecko Czarnobyla :( ale trzeba być dobrej myśli MamoHuberta Ciuszki kupiłam. Kupiliśmy też okrycie kąpielowe, szczoteczkę do włosków, kilka pieluszek tetrowych i flanelowych.... Oprócz mebelków potrzebujemy jeszcze butelki, termometr, pojemnik na zużyte pieluchy, jakieś organizery na różne przybory kosmetyczne i oczywiście kosmetyki, pieluchy, chusteczki do pupy..... Od mojej przyjaciółki która ma obecnie 7 miesięczną córeczkę dostałam już laktator, kilka bluzeczek ciążowych i spodnie, do tego leżaczek dla Maleństwa, poduszkę do karmienia, poduszkę pod moją pupę..... Krótko przed porodem obiecała mi jeszcze wanienkę, sterylizator do butelek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spadam do dentysty na kontrole zebów, odezwe sie poźniej. myszka szybka jestes z tymi zakupami, wiekszośc mamusiek chyba jednak czeka do lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El, nie wiem czy reszta dziewczyn się ze mną zgodzi, ale najlepsze i najwygodniejsze dla dziecka ( i dla nas hihihihi) są chyba body i pajace. Takie jest moje zdanie. Pajacyk np na noc - bez zbędnego zakładania i kaftanika i śpioszków. Im mniej ciuszków będziemy zakładać, tym nasza pociecha będzie może bardziej zadowolona bo nie dość że nie wszystkie dzieci lubią sie ubierać, to łatwiej jest założyć np pajacyka niż kaftanik i śpiochy ( a kaftanik może się np podwinąć i uciskać malucha) Nie wiem czy mam rację, więc proszę doświadczone Mamy o zaopiniowanie. Body i pajacyki są teraz tak pięknie odpinane, że nawet im się nóżki rozpina, więc problemu ze zmianą pieluch raczej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jeszcze chyba mimo wszystko poczekam przynajmniej az bedzie wiadomo czy to chlopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam kwestia zdjęć brzuszków?? I fotek z USG? Widzę, że się opuszczacie Dziewczyny...........:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga robie wielkie zestawienie kafeteriowych imion z rocznika 2008 :D:D:D moze sie przydac :D:D STYCZEŃ 2008 Ptrzycja weronika maja Piotruś wojtuś Tymek Iga nikola szymon igor Jan Brtek Pawel emma mila borys krzyś adrian amelia lena emilia kubuś natalia maciuś łukasz aneta Marysia LUTY 2008 Szymon Zuzia Robert Tadeusz Kamila Piotr Tadeusz Wiktor Wojciech Aleksandra Kasper Maria Mikołaj Oliwier Emilia Zuzanna Karol Jasmin Antosia Vanessa Viktoria Zosia Oliwer Tymon Ula Kacper Igor Mikolaj Natalia Filip Oliwia MARZEC 2008 Tymek Zuzia Ewa Ola Kuba Daniel Sebastian Amelia Marcel Bartek Mateusz Aurelia Maria Szymon Maja Julia Mikolaj Zuzanna Alicja Wiktoria Antonina Martyna Justyna Nicola Michelle KWIECIEŃ 2008 ( Tu maly problem bo tematów jest bez liku ale wybrałam ten największy) Kornel Alicja Kuba Antoś Staś Robert Ignaś Nikodem Konrad Oliwia Lukrecja Wiktoria Adaś Maja Nadia Laura Kacper MAJ 2008 ( nie ma tematu?) CZERWIEC 2008 Elias Eryk Aleksander Mikołaj Julia Zosia Kubus Michalina Zuzia Franek Julian Kaja Wiktor Hania LIPIEC 2008 Michalek Dominik Kalina SIERPIEŃ 2008 (Nie mają imion) WRZESIEŃ 2008 Emilka Alex Nela Oliwia Igor Nikola Mateusz Patryk Alicja Dawid Emilia Bartek Agata Piotr Aleksander Inga Franek Jakub Natasza Wiktor Oliwia Melania Dobra na razie finto :D:D:D nie ma tyle tych Zuź wcale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aian80
myszka no to odnalazłąm jednka coś co nas rózni... łomatko ales ty juz zorganizowana w przeciwienstwie do mnie ja na nioc nie mam czasu a wpracy zaist sprawdzac oczte to pisze na tym forum,bo mam czas tylko na jedna przyjemnosc diennie:):):)sama jestem sobie szfem wiec muze byc dla siebie wymagająca:):):):) my jeszcze nie mamy niczego,ale co gorsza towjalista mnieprzeraza bonie nie wiedizałam ze tyle pierdółek trzeba miec....przeraza mnie mysl ze o czyms moge nie pomysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aina, spokojnie hihi My po prost staraliśmy się o to Maleństwo od kwietnia i tak się cieszę, że nie potrafię sobie takich zakupów odmówić. Dzisiaj po obiadku będę szukać w internecie mebelków do pokoju dziecka, więc jak znajdę coś co mi się podoba to Wam wkleję linki :) Na razie oglądam - nic nie kupuję :P Poczekam na potwierdzenie płci z urządzaniem pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja malej nie ubieralam body pod pajacyk bo bylo cieplo grzalismy w domu baaaardzo mocno i zaklądalam jej sam pajacyk bawelniany. nie zaklądalam zadnych czapeczek po domu ani lapek niedrapek bo i tak ściągala odrazu aaaa i jeszcze taka rada 3 pary zkarpetek starczy zupelnie :P ja mialam kolo 30 ( bo kaza byla inna i byly takie sliczne wiec kupowalam hurtowo) :D:D:D bardzo przydatny jest tez dresik szczegolnie na spacery pod kombinezon :) jak dla mnie przewijak to rzecz świta bo nie trzeba sie schylac nad łózkiem a do kąpania taka plastikowa wkladka foczka. wiem ze da sie i bez tego bo ja na poczatku nie mialąm ale z tym to jest rewelacja a bez tego troche truniej. to niecale 30 zl kosztuje wiec jak mam sobie ulatwic zycie za 30 zl to to dobra cena :D:D do pupy sudokrem jest numer jeden a do kapieli na początek oilatum bo nie trzeba ani namydlac ani oliwkowac :D:D:D no i jeszcze ze 3 kocyki, ze dwa rozki ( moja wiecznie na nie żygala) duzyyyyy zestaw pieluch tetrowych ( male dzieci baaardzo wymiotuja i ulewają i takie pieluchy sie przydaja do wszystkiego) a flanelowe to gora dwie bo w sumie maja male zastosowanie ( przynajmniej u mnie) :) na poczatek nie trzeba zadnych poduszek ani kolderek i dobra rada nie kupujcie baldachimów na lozeczka chyba ze lubicie codziennie robic pranie. to pieronstwo takie ze szok. kurz sie tam zbiera i dziecko tylko kicha! aaaa i laktator taki z takim dziubkiem a nie z doczepiana pompką bo czlowiek ma tylko dwie rece a ten z pompką jest na 3 rece zaprojektowany :D:D:D:D:D no i u mnie na poczatku smoczek to byla podstawa zycia :D:D:D a potem sama sobie odstawila i teraz jej nie wsadzisz smoka do buzi bo pluje :D:D:D:D butelki jak dla mnie tylko avent a przerabialąm rozne lacznie z tymi antykolkowymi z ktorych lecialo jak z kranu i mala sie dlawila ( te zakrzywione takie) nie wiem co tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja tez jestem na etapie szukania mebelków tyle ze dla mani... i wybralam duzo fajnych z ikei :D:D:D:D a dla dzidzi narazie mam komode i mu starczy najwyzej dokupie jeszcze komode z przewijakiem w ikei bo to fajny pomysl jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el jeśli na Twoją zgage nie działa mleko-proponuje przegryzać migdały :) Ja póki co odpukać zgagi nie mam,rzygania do tej pory nie było a mdłości mam nadzieje niedługo przejdą.Jedyne co mi dolega to sen na stojąco,siedząco i leżąco....ale czy to taka straszna dolegliwość....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, ja zamiast rożka będę miała otulacz - to jakaś nowość i ponoć rewelacyjny. Butelki tez zdecydowanie Avent Philipsa (ten sterylizator co dostanę to jest właśnie Avent) Smoczki chyba NUK Słyszałam, że kosmetyki serii Oilatum sa rewelacyjne, więc też się na nie skuszę. Pieluszki flanelowe myślałam podkładać pod główkę, jak dziecko leży albo na przewijak - są milsze od tetrowych. Skarpetki mam już 5 par. Na noc też myślałam żeby zakładać sam pajacyk i bez czapeczek i innych zbędnych pierdółek bo po co dziecko ma sie pocić albo wyrosnąć na jakiegoś zmarzlucha :P Dresik to jest jedna z niewielu rzeczy których nie mam - mam za to prześliczną bluzę z podwójnym rękawkiem z Kubusiem Puchatkiem i Tygryskiem :) No i kocyka nie mam - ale to tylko dlatego że nie mogę się zdecydować, który wybrać......... Ruszam na wirtualne oglądanie mebelków:) AHA!!!! Czy planujecie urządzać pokoiki dla Waszych pociech w jakimś konkretnym stylu? Np z jakimiś postaciami bajkowymi albo coś w tym stylu.... Kiedyś chciałam zrobić pokój w stylu Kubusia Puchatka - są takie piękne okleiny do mebli, tapety, paski ozdobne, firanki, zasłony, łóżeczka, pościele, lampy, piankowe postacie do nalepienia na ścianę....... ale się rozmarzyłam.... hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje rozowo blekitny we wrozki i kuzyki pony :D:D:D pewnie jakbym mialą chlopca to mialby własnie kubusia puchatka ale moja mala barnie bedzie mialą rozowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie firanka we wróżki albo jakiesik ksiezniczki rózowe zasloneczki i takie rozowe motyle doczepiane mam juz nawet takie :D:D:D:D:D a sufit jasno fioletowy w gwiazdy albo błekitny w gwiazdy jesczez mysle :D:D:D narazie mam gwiazdy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ile tego wszystkiego....nawet nie jestem w stanie wszystkiego zapamietac co MaMani napisala Koug - ja zgagi nie mam ale myslalam ze cieple mleko na spanie dobre bo z tym mam problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemawia do mnie ten fioletowy sufit - niezły pomysł :) Zanim jednak będzie urządzanie pokoiku, to poczekamy na potwierdzenie płci a potem się zacznie :) Mój Mężczyzna jeszcze mi zapowiedział wymienianie okna w pokoju, w którym będzie pokój dziecięcy, więc mam jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
dziewczyny a gdzie moge wrzucic zdjecie mojej córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.garnek.pl www.fotosik.pl ja polecam te dwa wiem ze jest jeszcze taka zaba ale nie umiem sie nia obslugiwac :D:D ewentualnie www.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el i nic nie zapamietuj :) sama do wszystkiego dojdziesz bo to ze u mnie to sie sprawdzilo a inne nie to wcale nie oznacza ze sie u ciebie sprawdzi :) kazdy sobie swoje metody wypracowuje. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta Twoja :) Maty jeszcze nie kupuję, ale jak na razie to ta właśnie ma u mnie pierwszeństwo. Między innymi dlatego że się dziecko nie sturla i jest dosyć gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra najlepiej załóż profil na garnku jak mamani www.garnek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×