Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość sandra27
dziewczyny załozyłam ten profil na garnku ale czekam juz 2 godz na link uaktywniajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakladalam na fotosiku i bylo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fotosiku mozna nawet jako niezarejestrowany uzytkownik dodac zdjecia :) ale nie wiem dlaczego na garnku ci nie wyslali. mnie zaraz link doszedl. moze zly adres podalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
podałąm dobry a moze ta moja cholerna poczta na onecie tak działa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kolezanka uzyla slowa "zmęczenie ciązowe" wiec odebralam to jako sennosc ktora jest w pierwszym trymestrze ciazy i dlatego napisalam ze w 2 trymestrze to przechodzi :) nie pisalam nic o pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to za pomarańczko...... To że MaMani nie pracowała nie znaczy, że nie może pocieszać koleżanek z naszego forum..... Na tym skończę swoją wypowiedź zanim użyje innych słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat :) nie wiem czy o tym wiesz. chce posiedziec w domu i zrobic sobie studia zaoczne :) jak pójde do pracy to bedę miala 25- 26 lat. To chyba normalny wiek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki pare dni mnie nie bylo no ale juz jestem wlasnie wrocilam z zakupow i dzis kupilam pierwsze ubranko dla maluszka nie moglam sie powstrzymac hihi fajne jeansy i bluze :) super komplecik a teraz mam sporo roboty bo jutro robie urodziny i tzreba sie przygotowac dobrze ze nie jestem sama w tym wszystkim bo pomaga mi tesciowa i pare kolezanek zrobi salatki tak wiec jestem sporo odciazona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - myślisz, że jest sens odpowiadać na pytania tego pomarańczka i ciągnąć tą rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moi znajomi ze studiów nie pracują :) ci co studiują dziennie raczej nie pracują bo nie ma takiej mozliwosci skoro zajecia sa porozwlekane przez caly dzien :) Pozatym o moja prace sie nie martw bo spokojnie ją bede miala :P:D:D:D o to akurt sie wcale a wcale nie martwie :) jakbym chciala to bym ja mialą nawet jutro bez doświadczenia i wyksztalcenia :D:D:D:D:D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna :P za ciekawa jestes :D:D:D dowiesz sie za 4 lata :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'a Mamani\' (swoją drogą wypadałoby może przyjąć jakiś \'własny\' nick) - czy Ty rodzisz we wrześniu 2008? To forum jest bardzo ciepłe i sympatyczne i ja osobiście bardzo bym chciała aby takie pozostało. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mamani nie ty nas utrzymujesz wiec spier papier :) zajmij sie swoja pracą bo ci na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzą żeś wredna malpa i cie nie przyjmą :) pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i popatrz moze i mam 80 kg siedze w domu szoruje kibel i gotuje zupki ale przynajmniej nie kipi ze mnie taka zlosc jak z ciebie i nie musze sie wyżywac na ludziach zeby sobie ulzyc? czyzby zla admosfera w pracy? stres? szef nie chce dac podwyzki? a moze grozi ci zwolnienie i dlatego postanowilaś ulzyc cierpienią? w kazdym razie ja nie gadam z osobami ktore atakują innych tylko dlatego zeby sobie ulzyć. wiec żegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a czy maMani" mogłaby nas oświecić jakie to ona ma wspaniałe wykształcenie i jakąż co cudowną pracę wykonuje? Dziewczyny - ja obstawiam, że to pomarańczko to po prostu jest samotna osóbką która zazdrości MaMani i innym dziewczynom tego że mają partnerów, dzieci, dobrze sobie radzą itp...... Może zazdrości też tego że ona musiała pracować podczas gdy inne nie musiały inie muszą....... Proponuję ignorować taki przejaw głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka masz racje a to co sie tu pojawilo to taki maly dowód dla was na to ze to forum nie jest fajne bo pelno tu gorzkich ludzi ktorzy w kazdej chwili mogą zniszczyć caly nastrój... ale tak tu już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani szkoda słów dla kogoś kto i tak tego nie pojmie....zresztą doskonale wiesz o czym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani szkoda słów dla kogoś kto i tak tego nie pojmie....zresztą doskonale wiesz o czym mówię :) Jak zwykle jej sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani szkoda słów dla kogoś kto i tak tego nie pojmie....zresztą doskonale wiesz o czym mówię :) Jak zwykle jej sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug ty wiesz najlepiej bo sama kiedys o kims pisalas i wiesz jak jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×