Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Monika tak :) w obu ciazach przeczucie mnie nie zawiodlo :) wszystko tez jeszcze zalezy od gina moj ponoc ma opinie w internecie nie mylacego sie ale moja szwagierka chodzila do innego gina i do samego konca mowil jej ze bedzie syn a urodzila sie corka tu syn w 15 tyg nie wiem czy wejdzie zalacznik http://img504.imageshack.us/img504/5553/synek15tydzba4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta, jak bylby siusiak, to predzej mozna wczensiej niz na polowkowym zobaczyc (szczegolnie w 4D jak ja mialam chwile). Jak dziewczynka, to mozna cos tam zobaczyc, ale pewnosc sie ma dopiero w 20tc:) tak lekarz mi mowil:)ale a noz...tzrymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w obu ciazach mialam plec poznana na zwyklych usg, ale takich bardziej dokladniejszych, tzn obraz byl bardziej dokladny niz na usg u mojego poprzedniego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i witam nowe Mamusie :):) Coraz nas tu więcej i więcej do czytania. Ja do dentysty wybieram się w przyszłym tygodniu i raczej skorzystam ze znieczulenia :) Co do płci dziecka, to chcemy wiedzieć, ale ja czuję że chłopak :) Już do niego się zwracam Dawid i jak o nim mówię to używam imienia. Imienia dla dziewczynki nie mamy, bo nie możemy dojść do porozumienia - ja chcę Dorotka a Tatuś chce Nikola. W związku z tym jest to dodatkowy argument do tego, żeby był chłopak :):) Jeszcze nie czuję żadnych ruchów ale to pierwsza ciąża więc jestem spokojna. Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi i wszystko było ok, dopóki nie wyszłam z laboratorium..... Jakiś idiota zastawił mój samochód i tak mi ciśnienie skoczyło i piana na usta wyskoczyła że szok........ Najpierw się wkurzałam a potem tak długo manewrowałam, aż jakoś udało mi się wyjechać- sama nie wiem jak to zrobiłam........ Jakbym tego KTOSIA dopadła to chyba bym mu tętnicę przegryzła....... hihi Idę zrobić herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Myszka:)))))))) jestes chyba z tych nowszych mamus, bo cie nie kojarze;) mi tez szalenie sie podoba imie Nikola, ale teraz kroi sie synek wiec chyba bedzie Mateuszek:))))) Ale jak sie uda drugi dzidzius i to dziewczynka (ale za min 3 lata), to musowo Nikolcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, poprawiam tabelke:):):) Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia.......... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09...........Mateusz...........1 bimba 2008.....25....................05.09......???? ........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? Koug.............34....Opole........18.09....Bartek / Agatka..........3 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ...................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... ...................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monika_28 Pojawiłam się tutaj jakiś miesiąc temu więc chyba jestem nowszą Mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, ano tak:) tak wlasnie myslalam, ze cos wtedy jak ja mialam tu przerwe (akurat miesiac mnie tu nie bylo;) ) Jak fajniutko ze nasze grono sie tak fajnie powieksza!!!!!!!!:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka oj my ciezarne , nie trudno nas zdenerwowac :) jakby nie bylo widac tu jest pomniejszenie ktore mi sie otwiera http://img175.imageshack.us/img175/2192/synek15tydzis8.th.jpg i powiekszenie http://img265.imageshack.us/img265/2785/15tnd6.jpg http://img265.imageshack.us/my.php?image=15tnd6.jpg ach juz nie mam sil na ta strone, raz wszystko pokazuje a raz nie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia.......... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Monika_28.... 28...Kraków.........03.09...........Mateusz...........1 bimba 2008.....25....................05.09......???? ........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 eryka......... .28....................13.09 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? Koug.............34....Opole........18.09....Bartek / Agatka..........3 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga....1 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ...................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... ...................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 aga............. 24.....Gdańsk.......24.09.......Jakub/Natasza........1 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............2 i poprawilam tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Evi - teraz widać Mam nadzieje, że niedługo też takie cudo ujrzę :) Musze na kilka dni odstawić pomarańcze bo mi na twarzy wysypało jakieś dziwne kropeczki. Zobaczymy potem. Mam nadzieje, że zejdą - szkoda tylko tych owoców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Evi - teraz widać Mam nadzieje, że niedługo też takie cudo ujrzę :) Musze na kilka dni odstawić pomarańcze bo mi na twarzy wysypało jakieś dziwne kropeczki. Zobaczymy potem. Mam nadzieje, że zejdą - szkoda tylko tych owoców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie Myszka:) tez myslalam, ze zle ze mna ze nie widze tego zdjecia Evi, a dopiero w fotosiku jest!!:))) Dziewczyny drogie, po prostu mi sie plakac chce ze wzruszenia i nie wierze...poczulam dzisiaj, jakas godzine temu (w moje urodziny:) ) pierwsze ruchy!!!! Az nie wierzylam i dlugo trzymalam reke, pytalam sie nawet mamy i tesciowej czy to to. Hahaha...jakie to boskie, calkiem inne od jelit, takie uczucie jakby mi sie tam na dole przewracaly dwie metalowe kulki i tak przelatywaly po macicy i dwa razy nawet kopnął mamusie!!!To bylo jak takie pukniecie w moją dlon (caly czas trzymalam wtedy dlon na podbrzuszu), ale bidok pewnie chcial mamusi przywalic nóżką:)))Prawie sie poplakalam:) A mowil mi lekarz ze moge poczuc juz niedlugo, mimo ze 15 tydz, bo mlody jest spory i starsznie szaleje po brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey MONIKA A JA MAM DZISIAJ IMIENINY I TEZ DOSTAŁAM PIEKNY PREZENT SIEDZIAŁA Z SIOSTRA U NASZEJ PRZYSZŁEJ BRATOWEJ I NAGLE POCZUŁAM TO SAMO CO TY NIE MOGŁAM UWIERZYC WIEC WZIEŁAM SIOSTRY REKE I JA POŁOZYŁAM NA MOIM BRZUSZKU A MOJA KASKA MÓWI ZE FAKTYCZNIE SIE RUSZA HEHE JA ZACZYNAM DOPIERO 13 TYDZ ALE TO JEST MOJA 2 CIĄZA PRZED CHWILKA MIAŁAM ZNOWU TO SAMO HEHE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK WOGÓLE TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO JA MAM NIESTETY URODZINY CO 4 LATA:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziwne uczucie...nie? A jednoczensie tak inne od jelitek:)hahaha... ale nam Sandruś dzidziusie zrobimy niespodziewajki:):):) az mi reka scierpla od tego tzrymania na podbrzuszu:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzoooooooooooo Sandrus:))))))))))) i wspolczuje, powinnas przeniesc je na 28;) Moj synus chyba poszedl lulac, bo sie uspokoil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ CAŁY CZAS TERAZ CZEKAM AZ MI SIE ZNOWU PORUSZA MOJA KRUSZYNKA.JA UCIEKAM BO TERAZ MÓJ MĄŻ SIADA TO MIŁEJ PRZESPANEJ NOCKI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Dziewczyny :) Ja właśnie się obudziłam i nie czuję się za dobrze. Idę może coś zjeść, ale nie sądzę żeby mi coś jakoś miało smakować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa dni wolnego i musze to na maxa wykorzystac,bo nastepne 2 tygodnie bede pracowala pewnie codziennie.a potem znowu wieksze luzy. takze siedze,leze...tv,komputer,spanie i duzo jedzonka :) ja jeszcze nic nie czuje w brzuszku,ale czekam cierpliwie. faktycznie Mateusz jest popularne. pare dni temu wymyslilam imie dla dziewczynki....Sophia! :) tak mi sie to imie spodobalo (plus istnieje w Polsce ) ze az mi sie zachcialo miec dziewczynke. jak do tej pory moj maz marzy o chlopcu,wiec ja jakos sie przyzwyczailam do mysli,ze bedzie chlopiec. ja to mam szczescie,bo Nick powiedzial,ze lubi Matthew i Sophia.zapytal sie czy on moze wybrac drugie imie? nawet nie wiedzialam,ze bedzie tak latwo :) ide sie zwazyc,mam nadzieje,ze chociaz troszke przytylam. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - a co Ty w takim podłym humorze? Mam nadzieję, że coś jednak zasmakuje... A jak nie, to do Mężczyzna się przytulić, brzuszek pogłaskać i będzie od razu lepiej :)! Sandra, Monika- najlepsze życzenia imieninowo- urodzinkowe :)! Ja na Twoim miejscu, Sandra to bym te urodziny i tak co roku obchodziła, tyle że czasem 1 marca, bez przesady - 3 lata na 4 bez urodzin? Mowy nie ma! Mnie za to rodzice \'załatwili \'inaczej ;) - mam imieniny w urodziny, czyli właściwie to nie mam... Jest też do tego całkiem ładna legenda - \'sama przyniosłam sobie imię\' ;). Zresztą to już rodzaj rodzinnej tradycji, moja młodsza siostra ma dokładnie tak samo. Dzięki Panu Bogu, że nie urodziłam się w Genowefy ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i imienin :) a ja dziewczyny Wam powiem ze dzis bedac u gina (17 tydzien mi leci) powiedzialam mu ze czuje lekkie ruchy (wkoncu to moja 2 ciaza) to stwierdzil ze to niemozliwe :-/ co prawda w 1 ciazy czulam troche pozniej, ale w tej mnie zaskoczyl twierdzac ze to napewno ruchy jelit :-o co za balwan, przeciez wiem co czuje... a treoche sie nim rozczarowalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×