Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Monika, witaj :) fanie że wszystko w porząsiu :) No i pierwszy synek forumowy chyba o którym wiemy! Na razie 2 dziewczynki gratuluję i daj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr_ziec, no wlasnie, a u mnie wsrod znajomych same chlopaki:) tylko jedna dziewczynka od przyjaciolki na 6 chlopakow od reszty:) MaMani, moze jakbys miala w 4D choc chwilke to bys juz zobaczyla cokolwiek jaka plec? Lekarz mi mowil ze szybciej mozna zobaczyc ze to chlopak niz dziewczyke (ją mozna na 100% kolko 18-20 tyg) bo chlopakom zwisa:)))hihi..wiadomo, zawsze sie moze okazac cud, ze to jednak inna plec,ale raczej sie sprawdza:) Podejrzewam, ze w 3D slabo by byl widac, stad lekarz wlaczyl na chwile 4D, zeby sie upewnic co tam naszemu malemu zwisa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę, ja też chcę znać płeć, a przede wszystkim czuć ruchy dzieciątka :)))!!! Może tak za miesiąc ?? Oj bardzo bym chciała, jestem w 12 tc., więc w sumie to chyba by już było możliwe, tak se myślę ;) Co do płci, to nam w sumie wszystko jedno, to nasze pierwsze dzieciątko, choć z drugiej strony Mój jakoś już chyba się troszkę przyzwyczaił do myśli, że będzie miał w domu dwie kobiety - jedną dużą (on twierdzi, że małą, sam ma prawie dwa metry wzrostu, więc moje 174 nie robi na nim wrażenia ;)), a drugą całkiem malutką :))). No i może z imieniem by było łatwiej. Ale jak będzie chłopiec, to też będziemy bardzo szczęśliwi, pierworodny ;) ha ha, i w ogóle, w piłę razem będą mogli kopać i wieże z klocków stawiać... Oj rozmarzyłam się :)). Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D Monika-grtulacje synusia i w ogole ze wsio oki:) Kasinska-ale zarazasz marzeniami.....mmmmmmmmmmmm:) A ja na tym forum jestem chyba jedyna przyszla mamusia ktora nie chce znac plci az do rozwiazania:P I mam nadzieje ze nic nie wypatrze...he he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska28, ja jestem w 15 tyg i dopiero zobaczylam (ale pamietajcie, ze dopiero na polowkowym mozna w miare pewnie stwierdzic plec:)) ze to synek, tydzien temu mialam usg w 14 tyg i lekarz do konca pewny nie byl. Teraz stwierdzil, ze ciezko nie zauwazyc siusiaka:))))) A maz od poczatku byl przekonany, ze to coreczka, ja tez chcialam coreczke, ale w pewnym momencie poczulam ze to jednak synek i tak juz zostalo:))))))))wiedzialam i juz! Hehe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Brutta:)))))))))) tez znam osobiscie kobiety, ktore nie chca znac plci i tyle:)) i fajnie, chca miec niespodzianke:)) Ja jestem starsznie niecierpliwa z natury i chcialam juz wiedziec jak sie po pierwsze mam zwracac do dzidziusia (wkurzal mnie zwrot -ono) i jaki kolorek a przewazac w ciuszkach:)))hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja plci nie znam ale jak rozmawiam z ludzmi to mowie ONA....:D Moja kuzynka sie smieje i mowi- PROROK!!!! he he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę znać płeć.. ale tylko po to, żeby się odpowiednio przygotować :) Monika, mr_ziec to mój małż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie na początku myślałam, że taka niespodzianka fajna by była. Tak jak na filmach poinformowaliby tatusia : 'ma pan syna', albo też : 'ma pan córkę', łzy szczęścia, rodzinka rzuca się sobie nawzajem w ramiona, itd ;P... Ale teraz to już się ciekawska zrobiłam ha ha i chciałabym wiedzieć, żeby odpowiednie ciuszki kupować w wakacje ;), no i imię można wtedy wymyślać w jednej wersji, zawsze to jakaś oszczędność wysiłku umysłowego ;) (mówię jak bym jakiegoś innego teraz dużo miała...) Pozdrowienia dla mamuś sierpniowo-wrześniowych i wszystkich maluszków o mniej lub bardziej znanej płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrs_ziec, nie zauwazylas ze sie 2 linijki pod tamtym nizej poprawilam:-p hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta, cos w tym jest. Nawet mama zauwzyla ze jak mowie o dzidziusiu (jak jeszcze nie znalam plci) to mowie ON. Hehehe..i sie smialam, ze ja czuje ze mam sikusia w sobie, hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Brutta, choc napewno zdaza sie, ze cos zle wyczuly, ale jak widac po tym forum, to 90% trafiaja z przeczuciami:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swojego tez mowie ON jakbym juz na 100 % wiedziala ze synus bedzie :) a tu jeszcze nic nie wiadomo. Dowiem sie dopiero za 2 miesiace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poki nie bede trzymala w rekach to 100% penosci nie bede miala...:) oki dziewczynki...:) Milo sie rozmawialo ale niestety praca wzywa:P😠 Milej pogawedki zycze i do napisania wieczorkiem:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sandra;))) A co, tez zaciazyla na wrzesniowke?:))))Teraz pamietajcie dziewczynki, ze jest taki baby boom, ze jak ktos mysli o żłobku, to trzeba do 2 lat przed pojsciem dzieciaka zapisac:))(czas zalezny od miasta, ja w Krakowie musze zaleznie od dzielnicy od roku do 2 lat wczensiej) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest miedzy nami tylko 2 tyg róznicy ale dołaczy do nas jutro zabrakło jej czasu:-( bede miała z kim na spacerki chodzic szkoda tylko ze to jesien bedzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje, ze moj synus przyjdzie na swiat koniec sierpnia, bo wg usg (pamietam, ze mam sie nim nie sugerowac jak pisaly dziewczyny wczesniej;) )termin przesunal sie z 3 wrzesnia na 28 sierpnia, hehe...osobiscie wole termin usg:)))jeszze z dzidziulkiem pospacerkuje:)))a tez bede miala z kim, bo moja sasiadka, moja dobra kumpela jest w tym samym tyg ciazy co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, Sandra :)! Będziecie miały swoją małą własną rodzinną grupę wsparcia ;). A my kolejną sympatyczną forumowiczkę :). No i Wasze dzieci będą miały towarzystwo do zabawy jak troszkę podrosną... Ja mam koleżankę, która rodzi w połowie sierpnia, więc będzie tylko miesiąc różnicy między naszymi pociechami i też się z tego cieszę :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny, ale będzie wyż, jak się nasze pociechy urodzą... Mam tylko nadzieję, że wezmą to pod uwagę w szpitalach, bo to dopiero będzie prawdziwy baby boom. Co do przedszkoli, to rzeczywiście, podobno teraz już są problemy, bo polikwidowali część jak był niż demograficzny, no a teraz wiadomo -wyż rodzi wyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez dzis po wizycie u gina ! musze brac no-spe bo macica mi sie stawia, poza tym leci mi 17-tydzien 2 kwietnia mam usg polowkowe gratuluje pierwszego chlopaka!!! ja w 15 tygodniu w poprzedniej ciazy tez widzialam doskonale ze to chlopak zreszta bawet Wam zdjecie pokazalam plci - nie wiem czy ktoras pamieta :) mam nadzieje ze na polowkowym naszej Emilce nic nie urosnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) czasem Was podczytuję, ale udzielam się na marcówkach 2007:) z tą płcią to faktycznie chyba się wyczuwa:) bo my nie chcieliśmy znać płci przy pierwszym dziecku, ale imiona mieliśmy tylko dla dziewczynki wymyślone:) no i była dziewczynka:) mieliśmy fantastyczną niespodziankę:) teraz też nie chcemy znać płci... fajne takie oczekiwanie, co też się urodzi:) jest u nas na forum marcówek dziewczyna, która miała mieś dziewczynkę... a urodziła chłopca:) też się zdarzają takie przypadki:) najważniejsze żeby dzidziole zdrowe były:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Munka82, moja kolezanka tez tak miala:)miala miec dziewczynke a tu chlopczyk, tylko mial taki wklesniety siusiak:) Stad mniej pomylek odwrotnie, szczegolnie jak siusiak spory i pieknie dynda:)) Evi, a tez czulas wczensiej ze to chlopak, zanim zobaczyliscie siusiaczka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie dziewczynki, od tygodnia mnie wzielo na mrozone truskawki:))) co chwile sie nimi zażeram:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja z synkiem miałam przeczucie od poczatku- nie zawiodło, usg chyba w 20 tc potwierdziło chłopca. teraz niby mam przeczucie na dziewczynkę, ale niektórzy mnie za mocno komplementuja, więc wg ludowych przesądów ładnie się chodzi na chłopca a brzedko na dziewczynke, choc to brzydko nie musi byc dosłownie, ale że niby mama się zmienia znaczaco :) zobaczymy. jutro ide do gina ale usg chyba nie bedzie robił, co wizyte nie ma sensu, a ostatnio mi robił w 13 tc. teraz bedzie 15 tc może i byłoby coś widac na 3d, ale i tak mi czas szybko leci więc poczekam jesli bedzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×