Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

koug ja sie na tym nie znam. maz byl dzis w PZU itak mu powiedzieli... co do rezczoznawcy to wiesz oni sie wysprycili i kto inny robi fotki a kto inny wycenia :D:D zeby wląsnie nie bylo takiego dawania na boku... a jakie masz auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zaprasza- wpadajcie do mnie kazdy sobie wybierze na co ma ochote :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny u mnie właśnie był wypadek dosłownie pod moimi oknami :( Dwóch rannych, jeden nieprzytomny i przygnieciony - masakra, pogotowie przyjechało chyba po 20 min. a za nimi 2 wozy straży pożarnej. Zabrali tych rannych a straż coś tu jeszcze robi, piach jakiś wysypują czy coś. Ale pisk opon i huk był niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizny mam po wyrostku i po laparoskopii zwiadowczej tak czasami sobie mysle ze to dzieki niej zaszłam w ciąże:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm taka mam ochote na te pierozki ze gdybym mieszkala blizej to juz bym stala pod Twoimi drzwiami z widelcem w reku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka wspolczuje :( tez kiedys mialąm wypadek pod oknami... ale karetka nie dala rady i przylecial helikopter boze jak sie wtedy zdenerwowalam... to kobieta prowadzila na szczescie przezyla ale byla w bardzo ciezkim stanie, przecinali auto zeby ja wyciagnac... koug dzwonilam do ojca powiedzial mi ze prócz tego 1000 zl nic wiecej nie dostaniemy a auto lepiej oddac na zlom bo jak cos sie w srodku uszkodzilo to niebezpiecznie tym jezdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki dostawczy mercedes wjechał w cinquecento ale jak to się stało to nie mam pojęcia ale możecie sobie wyobrazić jak ten cinquś wygląda - prawie wogóle go nie ma :( Cały czas obserwuję przez okno co się dzieje ale wygląda to nieciekawie :( Coś chyba się wylało z tego meśka :( no i oczywiście tłum gapiów a wsród nich sąsiad więc się dowiem później więcej od niego, no i oczywiście korek na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny nie bylo mnie troszke a tu tyle napisane ;) tak tu piszecie o jedzeniu a ja jakos nie mam na nie ochoty moze to i dobrze przynajmniej sie nie objadam jedynie slodycze to moja zmora bo jesli juz mam na cos ochote to wlasnie na slodkie :( ale to mam po mamie bo tak jak ona uwielbiam wszystko co czekoladowe. wiecie tak sobie sie zastanawiam piszemy tu razem i nie interesuje was jak kazda z nas wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi GRATULUJĘ zakupu mieszkanka :D 106 m2 to dużo :) Ale z tego co się orientuję to Wy mieszkacie w domu :) przeprowadzacie się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra ta fotke juz widzialam dawno ;) masz duza coreczke z wloskami chyba w tatusia poszla bo ty jestes brunetka.jakie masz dlugie piekne wlosy ja swoje choduje i nic ciagle do ramion bo zawsze jest cos do sciecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! na klikałyście trochę, szkoda że tak wypadkowo :( mamani najważniejsze że się nic nikomu nie stało, a co do autka to ja tez mam na sprzedaż, tanio 2500 zł forda fiestę ;), ale chyba sporo km nas dzieli. evi gratuluje mieszkania. my się jakos bedziemy musieli pomieścic w 4 juz niedługo na naszych 56 m2, ale nie zamienie juz mieszkania na większe, nigdy więcej do bloku. mamy działkę budowlaną i marze o małym domku. witam nowa wrześniówke karro. marta lepiej jeśc czesciej tak ok 5 razy dziennie niz dopuszczac do głodu :) i ważne żeby przekąsek nie stanowiły puste kalorie. mój dzisiejszy jadłospis: sniadanie-2 tosty z szynka i serem, kawa inka, herbata mietowa. obiad w pracy-ryz i 2 pulpety w sosie pomidorowym przekąska-jogurt z płatkami kolacja mnie czeka???? cały czas popijam w pracy wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam i mam wolne od komputera do poniedziałku. a jutro porządki przedświąteczne. no i raczej z mojego basenu niedzielnego nici bo synek ma anginę, a my zawsze rodzinnie chodzimy:( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz..............1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31..Kołobrzeg.....19.09.........???.......................2 kasinska28......28...BE.............20.09....????...........................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo źle zrobiłam Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz..............1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............????..................3 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ....................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę jakieś ciasto upiec na jutro i niedziele :) Na pewno upiekę babkę marmurkową bo mój mąż uwielbia i chciałabym coś jeszcze. Macie jakieś fajne przepisy na ciasta, bo przyznam się szczerze - w wypiekach to ja nie jestem za dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka ja znam latwy przepis z przepisów siostry anastazji... nazywa sie ananasek. pieczesz biszkopt jasny i przecinasz na pol. gotujesz budyn smietankowy tylko zamiast mleka dajesz wode spod ananasa w puszce ( ten syrop) ananasa siekasz drobno i dodajesz do przestudzonego budyniu. smarujesz biszkopta ta masa, przykladasz drugą polowa ubijasz smietane śniezke i wywalasz na tego biszkopta i wszystko do lodówki :) wychodzi smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka tak mieszkamy obecnie w domku - dobrze pamietasz :) a przeprowadzke planujemy za ok miesiac, w tamtym mieszkaniu trzeba troche wyremontowac itp co za widoki z okna mialas :( ja nigdy nie widzialam jeszcze wypadku, tzn pare razu stluczke, ale wybita szyba itp nic powazniejszego ale wyotbazam sobie jak tam musi wygladac :( sandra a laparo mialas przed 1 czy 2 ciaza? majka mnie tez interesuje jak kazda z Was wyglada :) ja mam swoje zdj wstawione, fajnie byloby jakby kazda pokazala sie :) tak chyba lepiej sie rozmawia wiedzac kto siedzi po drugiej stronie :) mamahuberta 56m2 to nie tak malo moja przyjaciolka mieszka z mezem i synkiem oraz tesciami w 48m2 nie wazne jaki metraz, wg mnie wazne ze na swoim ;) eryka ja uwielbiam piec, amoje naj;epsze to "adam i ewa" zlota rosa, "chatka" i pare innych mam zdjecia, mimo fantazyjnych nazw sa b latwe do zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi ja moge sie pokazac ;) tylko ze nie mam konta ani fotek na fotosiku mam profil na naszej klasie.wlasnie zobaczylam Twoja cyber dzidzie u ciebie jest juz 17 tyg i pare dni ale Ci fajnie na pewno masz juz ladnie odstajace brzusio.czujesz juz ruchy maluszka? bo czytalam ze w drugiej ciazy szybciej czuje sie ruchy no a jesli chodzi o wypieki to niestety nie potrafie (dania obiadowe wymyslne troche co innego) ale za to moja tesciowa takie ciasta piecze ze ja nie musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja mam odwrotnie 100x bardziej wole piec ciasta i wymyslac niz gotowac obiad :) teraz mam smaka na moje ulubione ciasto, ale po dzisiejszym dniu nic mi sie nie chce juz robic :-/ ale zjadlabym sobie cos dobrego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie piec ale ze nikt tego nie je to nie pieke... moj maz nie lubi ciast... jak juz to zwykle drozdzowe bez niczego :-o jak sa jakies okazje to cos tam zawsze upieke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o drozdzowka mniammmmmmm ja ostatnio robilam z budyniem w srodku na gorze owoce, kruszonka i lukier ja to lubie wymyslac w ciastach , dodawac rozne rzeczy jak mnie napadnie to 3 dni pod rzad robie ciasta i roznosze je po mamie i tesciowej :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi jaka Ty szczuplutka i raz juz rodzilas.mam przyjaciolke ktora rodzila dwa razy i jest taka szczupla ze az nawet za szczupla tylko jej tego zazdroscic i na dodatek uwielbia slodycze i ciagle je wcina i nic nie tyje.niektroym to dobrze ;) to wklejimy tu linki z naszej klasy? ;) kurde dziewczyny widze ze niezle z was kucharki od pieczenia ciast ja w zyciu dwa ciasta upieklam pod okiem zesciowej wyszly super zdjec napstrykalam potem i chwalilam sie wszystkim ;) a jak pojechalam na swiata do rodzicow to chcialam im pokazac jakie corka piecze ciasta no i upieklam ....tylko ze wszystko poszlo do kosza a tato tylko sie smial no i i tak wczesniej kupil ciasto w sklepie. oki narazie zmykam musze leciec do tesciowej na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za propozycje ciast dziewczyny :) Evi te ciasta co podałaś to znalazłam przepisy w necie i powiem Ci, że nie odważę się zrobić, choć kusi mnie to Adam i Ewa :) Ty to jesteś zdolniacha - widziałam tą Twoją chatkę - super :) Ja niestety nie porywam się na takie cuda :) MaMani ten przepis wydaje się prosty i też myślałam o biszkopcie, tylko się zastanawiam czy jeden budyń to nie mało ?? I czy np. zamiast tej śnieżki na górze, nie poukładać np. truskawek i zalać galaretką ?? Ja też wolę przyrządzać jakieś pyszne dania niż piec, bo zazwyczaj wychodzi zakalec albo coś sie rozłazi :( Ja też jestem na naszej-klasie :) A do tych zdjęć z usg na fotosiku postaram się dołączyć jakieś moje zdjęcie i mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka do szczuplych mi daleka droga ;) ale dzikuje ja moge wkleic tu link z naszej klasy, moze ktos jeszcze sie dolaczy? ide prasowac dalej firanki, pozniej wejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka te ciasta tylko wygladaja na trudne a adam i ewa to najprostsze w sumie ciast zaraz podam linka i mioze gdzies odszepram zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie: http://img139.imageshack.us/img139/8590/adamiewabr4.jpg wersja wzbogacona : http://www.album.com.pl/zdjecie.php?p=2&pns=2&al=15303&lz=4&so=&sz=&n=&a=&s=&o=&start=0&start_opinie=0&prestop=0&prestzd=0&zm=zo Składniki: Biszkopt: - 4 jajka - 1 szklanka cukru - 1 szklanka mąki tortowej - 1 łyżeczka proszku do pieczenia Następnie: - 2 puszki mandarynek - 2 szklanki soku pomarańczowego - 2 budynie waniliowe - 2 opakowania herbatników zwykłych (”Petitki”) - 2 opakowania herbatników czekoladowych (”Petitki”) - 4 opakowania śmietan-fix - 1/2 litra śmietanki 30% - 3 łyżki cukru pudru Biszkopt upiec w dużej prostokątnej formie, wystudzić, zdjąć skórkę (wierzch) i nasączyć wodą z sokiem cytrynowym. Na biszkopcie ułożyć odcedzone mandarynki. Z soku od mandarynek i 2 szkl. soku pomarańczowego ugotować budyń (w 1/2 szkl.soku rozpuścić 2 budynie,wlać na gotujący się pozostały sok, mieszać aż zgęstnieje) Gorący budyń wyłożyć na ciasto z mandarynkami.Śmietankę ubić z cukrem pudrem i śmietan-fixami. Wyłożyć na budyń. Na wierzchu ciasta układać herbatniki w szachownicę. Uwagi: Łącznie soku użytego do gotowania budyniu nie powinno być więcej niż 3/4 litra. wersja wzbogacona : http://www.album.com.pl/zdjecie.php?p=2&pns=2&al=15303&lz=4&so=&sz=&n=&a=&s=&o=&start=0&start_opinie=0&prestop=0&prestzd=0&zm=zo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×