Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

A ja dzisiaj znów nie wyrabiam. Tak mnie głowa boli, że aż mi się od tego cały czas niedobrze robi. A przecież w II trymestrze miało być lepiej, a nie gorzej :( !!!Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka jaaaaaaaaa??? hihih 🌻 Mamani ja dzis pol dnia japa miele, nie potrafie przestac jesc jak nie pomarancze to teraz pistacje salatke kebabowa robie zawsze w sylwestra i tez uwazam ze jest pychaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, dawno mnie nie było, komp się wziął i zepsuł i żadnego sposobu na niego nie było. Wreszcie mam kontakt ze światem. Do czytania mam strasznie dużo. Joj. U nie oki. 14 tydzień leci. Mdłości nadal, bałtyk zanieczyszczam. Robie sa okraglutka choć niecały kg przytyłam. Byłam na usg genetycznym wsio oki. Od jutra juz bede stale na forum, chyba że znowu tez złom sie zespuje. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi uwierzycie, ale mnie ząb boli - wychodzi mi ten niby mądrości. Chyba się popłaczę :( Nie mogę za bardzo otwierać buzi i ciężko mi się przełyka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, nie martw się, są też plusy tych minusów : teraz już na pewno będziesz mądrą mamusią :P. To taki głupi żart. A tak szczerze, to współczuję, mam nadzieję, że u Ciebie będzie ciutkę lepiej niż u mnie, no i że normalnie Ci wyrosną i niepotrzebne będzie ich usuwanie. Bo ja po takim jednym usuwaniu byłam przez tydzień spuchnięta i wyglądałam jak chomik. Ale to był przypadek specjalny, taka mini operacja z rozcinaniem dziąsła i zakładaniem szwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska, ale się uśmiałam:):) Mam nadzieję, że obejdzie się bez zbędnej interwencji stomatologa. Dzięki za radę - jutro kupię szałwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi wiadomosc do was :( maz siedzi w zielonej koszulce i popija zielone piwo...tak to podtrzymuje tradycje rodzinne,gdyz jego roszina ze strony ojca pochodzi z Irlandii. nasz-klasa ma przerwe,wiec musze poczekac do jutra. zmobilizowalyscie mnie do ugotowania zupy,bo od kiedy tu mieszkam..4 lata...az glupio sie przyznac, nie ugotowalam chyba ani jednej. tylko tutaj w ogole nie uzywaja pietruszki (korzenia) ide spac bo prawie polnoc a jutro praca...ponad 10 godzin :( good morning girls! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuski :) Wlasnie wygladam przez okno i widze ze nas zasypalo..wszedzie pelno sniegu.. a byla juz taka wiosna, kwiatki powychodzily i w ogole No nic, ide wyciagac zimowa kurtke.. Milego poranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karro widze zejestes tez porannym ptaszkiem jak ja ;) wspolczuje Tobie snieg brrrr u mnie zapowiada sie ladna pogoda bo sloneczko juz wychodzi no ale sie jeszcze okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka5 - dzięki za przywitanie! Koug :) Własnie tak zaglądam i czytam wypowiedzi dziewczyn i patrzę, ze to przecież Koug tu też siedzi :D No to jesteśmy w domku ;) Ale ale... jaka tabelka? nie umiem znaleźć :( Jeszcze przetrzepię poprzednie strony :) Ja się przedstawię, Jestem Dafodilek, dla przyjaciół Dafi ;) mieszkam we Wrocławiu i ostatnio stuknęło mi 28 lat. Pozdawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)! Ale dzisiaj ze mnie ranny ptaszek hi hi hi :). Ale słoneczko takie przyświeca za oknem, że mnie zmobilizowało do wcześniejszej niż zazwyczaj pobudki. I dobrze. Izabelcia - pietruszki (korzenia) nie używają również we Francji, Belgii oraz, o ile się orientuję, we Włoszech. Zaczynam mieć wątpliwości, czy gdziekolwiek poza Polską ktoś jej używa... no może w krajach Europy Wschodniej, tego nie wiem, ale śmiem przypuszczać ;). A jak ktoś wie, że jest inaczej, niech da znać. We Francji jak jeszcze nieświadoma zapytałam o ten korzeń to sprzedawcy ze zdziwienia się oczy wielkie i okrąglutkie jak 5 zł zrobiły ;). Ignoranci ;)! A, i jeszcze Ci coś śmiesznego powiem - jak tutaj chcę kupić selera, to jest, owszem, ale tylko taki wielki, że zupy dla pułku wojska można by na nim ugotować ;), nie wiem, ile to waży, wolę nie pytać. Pozostają mi tylko te łodygi selera i tak wielkie, no ale sprzedawane mimo wszystko w ilościach zdecydowanie mniejszych ;). Pozdrawiam Wszystkie panie porannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majka! Rannyn ptaszkiem jestem od niedawna ;) Po prostu od kiedy zaszlam w ciaze zasypiam o bardzo wczesnej porze..i jak moj wstaje do pracy to ja juz jestem rzeska :) Wczesniej bylam z natury nocnym markiem.. U mnie wlasnie tez wyszlo sloneczko i calkiem ladnie z tym sniegiem Dafi, witam :) poszukalam troche i znalazllam tabelke na stronie 102, to chyba ta ostatnia. Musisz ja skopiowac i wtedy mozesz sie wpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz..............1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.....................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ....................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro, dzięki, własnie znalazłam tebelkę i już się dopisałam :) Wiesz co?? ja też tak mam, zasypiam wcześnie, nawet o 19! ale wstaję również wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasinska! Rozsmieszylo mnie to co napisalas o selerze, bo tutaj (Szwecja) jest tak samo :) Byki takie te selery ze nie wiem czym oni je pedza.. ale na szczescie mozna kupic na polowki a nawet cwiartki A korzen pietruszk na szczescie znaja i uzywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz sie smieje ze to natura nas juz przestawia do wczesnego wsawania, bo jak sie ma male dzieci w domu to raczej dlugo sie nie pospi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ze mna jest to samo przychodzi 20 to ja juz usadawiam sie i zasypiam i wstaje razem z T wczesniej nawet nie slyszalam jak jego budzik dzwoni a teraz razem wstajemy ;) a co do selera to tu tez sa giganty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj znalazlam w sklepie polska kiszona kapuste, co za radosc :) :) Dzis zrobie gulasz wolowy kartofelki i ta kapustke..mmm A wy co dobrego robicie na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis w planach zrobic zapiekanke mam pieczarki miesko warzywka bedzie z makaronem i serem dobra koniec wylegiwania sie czas najwyzszy brac sie za jakies porzadki.musze okna umyc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiszona kapusta? mniam ;) karro, jak tylko napisałaś o kapuście to mi się jej zachciało, na szczeście w lodówce mam kapuchę od babci i właśnie ją wcinam na drugie śniadanko ;) a na obiad... zrobię pomoidorową, albo spagetti z sosem pomidorowym, jeszcze sie zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide na spacer poki slonko swieci :) Tylko spokojnie z tym myciem okien Majka, nie skacz za bardzo po parapetach! Dafi, widzialam ze zastanawiasz sie nad imieniem Karol..ja mam na imie Karolina i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, uważaj z tymi oknami, może lepiej chłopa zagoń do roboty ;) podobno kobiety nie mogą długo trzymać rąk w górze, ale do tej pory nie wiem, dlaczego. Ja w każdym razie firanek już nie wieszam, mąż nie oponuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D wiecie co? tu sie wchodzi i z rana mozna poczytac o waszych planach kolacyjnych :D:D moze powinniscmy sie przeniesc na jakis dzial z przepisami albo z dietami :D:D:D:D:D:D:D:D a u nas dzis zaczynamy remont :D:D:D na 17 ide do fryzjera a o 18 przyjezdza tesc i robia przenoszenie mebli na struch :) jutro ojciec z kolegami poprzenosi te ciezsze i zaczniemy malowanie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro, ja sie nie zastanawiam, mi się to imie bardzo podoba, ale mąż ma wątpliwości. Ale ja do brzuszka mówię Karolek i własnie wczoraj mąż powiedział 2 razy do niego Karolek i mam nadzieję, ze już tak zostanie :) mamy wstępne ustalenie od lekarza, ze to bedzie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, witam rowniez nowe wrzesniowki:) wyslalam wam zaproszenia na naszej klasie. http://nasza-klasa.pl/profile/6752371 wklejam swoj bo nie znalazlam MaMani:) Ja jak na razie to tylko herbatke pije jesc mi sie jeszcze nie chce, a w lodowce i tak nie ma nic ciekawego:/ zjadlabym sobie kapusniaku babci hehe:) tak mi smaka narobilyscie ta kapusta kiszona:) a co do zwierzakow to ja mam w domu 2 tchorzofretki i obawiam sie troche co to bedzie jak maluch przyjdzie na swiat, bo te zwierzeta to diably wcielone sa hehe dzieki bogu nie gryza, ale problemow z ich upilnowaniem jest wiecej niz z malym dzieckiem hehe:) jutro ide do gina wiec zobacze co sie tam u mnie dzieje:) w koncu to juz 18 tc i plamienia ustapily:) moze to tylko cos tak bylo, z reszta jutro sie dowiem:) pozdrawiam wszystkie goraco:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Właśnie się obudziłam i ząb nadal boli..... ciekawe jak będę jadła Proszę się przyznać, która z Pań to Sandra z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórcia mówisz masz :D:D wyslalam ci zaproszenie :D:D Fretki sa fajne. moja kolezanka ma fretke frytke :D:D:D to juz sie pewnie jutro dowiesz jakiej plci jest dzidzia... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×