Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ja zaraz uciekam do domu, jeszcze godzinka i takiego smaka mi narobiłyście, że już sama zgłupiałam co bym chciał zjeść. muszę się wam pochwalić kupiłam sobie na święta sukienkę, znalazłam w sklepie dla nie zaciążonych i nie mogłam sie oprzeć, jest odcinana pod biustem, więc troche brzuszka zmieści, przed kolanko wykończona w bombkę, czarna w delikatne kwiatuszki jakby brązowe, rękaw krótki bufiasty jest śliczna- wystroje sie na święta :) zakupiłam tez dwie bluzki, ale już bardziej ciążowe, białe o fasonie koszuli, tez odcinane pod biustem, jeszcze trochę na wyrost, ale już pewnie nie długo :) tylko ze spodniami mam problem, a służą mi już tylko 1 stare dżinsy. a co do ciężarówek to nie wiem czy wam pisałam ale u mnie w mieście to istny babayboom, tylko na ulicy gdzie mam sklep, a to taka ulica handlowa, nie długa jest 5 kobiet w ciąży. pierwsza właśnie czeka na rozwiązanie, a reszta bedzie się rozpakowywać co miesiąc: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień. do jutra, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nad wasza ulica chyba duzo bocianow przelatuje :) U mnie na odwrot, niestety nie znam tu nikogo kto jest w ciazy, mam jedna kolezanke ktora ma 2-letniego synka i to wszystko w kwestii dzieci. Reszta znajomych bezdzietna. Tutaj w Szwecji w ogole kobiety pozno rodza dzieci, rzadko kiedy przed 30-tka, a potem leca jedno po drugim.. Ja mam 29 ale chcielismy miec juz dawno, po prostu dopiero teraz "zaskoczylo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam ze sklepu. kupilismy na caly pokój tą chmurną zimę, a na fale śnieżną zime i na piasek zólty kubusiowy z disneya :D:D jutro malowanko :D:D:D ale sie dzis narobilam jak glupia... Filip jeszcze wiesza firanki bo ja juz nie mam sily... Spadam do łózka :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, Mamani, Wy dobrze pilnujcie Mani podczas tego malowania, bo np. ja to podobno bardzo lubiłam \'pomagać\' tatusiowi i zdarzyło mi się różowe \'wzorki\' wymalować na ścianie świeżutko pomalowanego na biało przedpokoju ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Jejku, ale stron przybyło odkad mnie nie było.....ja niestety w pracy nie mogę Was sobie za bardzo czytac :) Widziałam,że dodałyście się na naszej-klasie. Też mam tam profil i jakbyscie miały ochotę to tez poprosze o dodanie :) Teraz jestem w pracy,ale na szczęście mnie dziś głowa nie boli,bo ostatnie dwa dni były koszmarne :( I przez to nie ćwiczyłam i w ogóle jakos tak do d...sie czułam :( Dzis ładny dziń, choc zimno na polu.Nawet na spacer trochę zimno,ale moze pójde po pracy :) a teraz mój link do naszej klasy i poprosze o zaproszenia, bo cięzko mi Was wszystkie odnaleźć :) http://nasza-klasa.pl/friends/1058637 Nie wiem,czy dobrze wkleiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My juz wstalymy... choc \"już\" nie ejst odpowiednim slowem bo zazwyczaj Mania wstaje okolo 5.30-6 a dzis dospala do 7.10 :D:D:D:D Obudzili ją panowie i ojciec bo probują wniesc lózko do innego pokoju- to juz ostatni element przenoszonka :D:D Taka jestem glodna :D zaraz ide sprawdzic co kryje w sobie lodówka :D:D Maniula chyba tez glodna bo zjadla calą butle mleka ale tak ją ogląda jakby chciala jeszcze :D:D:D:D Wczoraj byla taaaaka niedobra ze mialam jej juz dość przez chwile... a dzis wstalą z anielskim usmiechem , zasikala cale lozeczko i udaje ze jest najgrzeczniejsza córcią na świecie :D:D:D:D Śnilo mi sie w nocy że bylam na usg i mi powiedzieli ze bede miala synka :D:D A potem ze poszlam rodzic i urodzilam takiego malutkiego chlopaczka :) Juz wariuje :D:D:D:D Pozdrawiam i życze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D Wiewiórka i Marta :) wysłałam Wam zaproszenia :) A ja wczoraj byłam z mężusiem w trasie - wybrałam się z nim bo za oknem była ładna pogoda ale jak wjechaliśmy na autostardę w Krakowie to masakra :D śnieżyca i normalnie zima wróciła :D wyjechaliśmy z Krakowa i znów piękna pogoda hehe Docelowo byliśmy w Tarnowie - zakochałam się w tym mieście :) Połaziłam sobie tymi fajnymi uliczkami i pokupowałam sobie kilka rzeczy m.in. bluzeczkę na święta (śliczna) :D A potem wjechaliśmy w Krakowie do Ikei i też kilka rzeczy pokupowałam :) A dziś znów do roboty się muszę wziąć tzn. już pomału zaczęłam, ale najpierw przeczytałam 3 strony, które napisałyście hihi Miłego dzionka kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka i nie moglas napisac meska ze jestes w krakowie? bsmy sie spotkaly na soczek i ploteczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co MaMAni myślałam o Tobie, ale w sumie to byliśmy w Tarnowie pół dnia a w Krakowie to tylko do Ikei wskoczyliśmy na godzinkę i do domu, bo już było późno ok 18 a do Cz-wy 1,5 godz. i musieliśmy jeszcze po małego do rodziców jechać, więc sama rozumiesz :) Ale jak tylko będę się wybierała do Krakowa to dam Ci znać i się spotkamy 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja nie mam profilu na naszej klasie, więc nie wyślę Wam zaproszeń. Ale mam nadzieję, ze się poznamy lepiej mimo mojej ułomnosci w postaci braku profilu na n-k. ;) Pytanie poza kategorią. czy jest tu ktoś z Wrocławia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi pytałam o ta szkołę we Wrocławiu z tego co mówił Tomek to są płatne a do jego żonki przychodziła położna więc nie było potrzeby zapisywać się do szkoły rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka no ja mysle :D:D Dafodilek no nie wiem czy bedziemy z tobą gadac jak nie masz konta na nk :D:D:D:D zartuje oczywiscie zeby znó mnie ktoś opatrznie nie zrozumial :D:D Koug i inne mamusie "wielokrotne" powiedzcie mi czy zamierzacie chodzic do szkoly rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie słońce i minus 3 stopnie :( Czy Wy też miewacie teraz każdej nocy sny? Mi przed ciążą rzadko się coś śniło, a od jakiegoś tygodnia codziennie mi się śnią sny :) Nadal czuję się jak małe dziecko - spałam nie najlepiej przez ten piep**** ząb :(:(:(:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - tak myślałam, ze sa płatne, trudno, jakoś przeżyję te pare stówek. chę się zapisać jak najszybciej, bo czuję sie taka niedoinformowana :( Myszka, ja miałam różne sny wcześniej, ale teraz mam takie żywsze i bardziej emocjonalne. Słyszałam, ze w ciąży pojawiają się różne dziwne sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że zima ogólnie w całym kraju... :) W radiu leciał rano \"karp\", mamy marzec, czy grudzień?? Chyba popadam w paranoję, ale od kilku dzi ciężęj mi się oddycha, myslicie że to możliwe? Może sobie coś uroiłam... Po schodach jak wejdę to mam zadyszkę, oddycham jakbym była w 8 mesiącu... do tego boli mnie głowa, kolega po prawej u mnie w pracy ma grypę, a ze terminy gonią to siedzi z 39 stopniową gorączką i pracuje... jak mnie zarazi to go obiję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrs_ziec - radzę Ci iść do domu skoro kolega taki chory i nie ma zamiaru iść na zwolnienie lekarskie. Jak mnie niedawno dopadło choróbsko to sie męczyłam 2 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Marta wyslalam Ci zaproszenie no a ja juz poprasowalam poodkurzalam teraz mam jeszcze troszke czasu i bede brala sie za obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:)🖐️ Dawno mnie tutaj nie było a Wy piszecie i piszecie............. WOWWWWW!!!:D Jak bede miala chwilke to wszystko doczytam:) Widze ze odnalazlyscie sie wszystkie na NK:) Tez Wam podam link to moze powysylacie mi zaproszenia:D http://nasza-klasa.pl/profile/2601033 Teraz zmykam do pracy:P Ale mam lenia... Pocieszam sie tylko tym ze jeszcze dwa dni i wolne i oczywiscie wizyta u lekarza:D:D:D Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta już Ci wysłałam zaproszenie :) Marta 🌼 Ty komplemenciaro :D Dzięki :D Myszka współczuje Ci z tym zębem :) Ja mam tak co pół roku (po troszku się wyrzynają) - z każdym zębem "mądrości", poboli tak z 2 tyg. i przechodzi - najgorsze jest kilka pierwszych dni - nie można buzi otworzyć i nic zjeść :( Dentysta powiedział, że są narazie zdrowe, wychodzą prosto, więc nie ma sensu ich usuwać. A żbym przez nie była mądrzejsza, to nie wiem hehee ;) MaMani koniecznie musisz zrobić zdjątko pokoiku po remoncie i się nam pochwalić :) Ja też planuję remont w pokoju Filipa ale to dopiero w lipcu (wymiana instalacji elektr., gipsówki, sufit podwieszany z bajerami, wymiana kaloryfera i parapetu i cyklinowanie podłogi) :D Pewnie jeszcze coś się wynajdzie do zrobienia, jak to przy generalnym remoncie :( Aha MaMani i co zrobiłaś z włoskami ?? Dużo ścięłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! brutta i marta wysłałam wam zaproszonka:) rano wstałam, odsłaniam rolety a tu.... zima; juz śmigałam w pantofelkach, a tu dziś zmuszona byłam kozaki wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani współczuję ci tego rannego wstawania, ja to śpioch jestem, ale mój synek jeszcze większy :) ja wstaje koło 8 a on zazwyczaj jeszcze śpi. fajnie wam z tym malowankiem, Mania bedzie miała śliczny pokoik. my tez planujemy mały remont pokoju Huberta, ale jakoś wczesnym latem no i to juz bedzie pokój ucznia- matko jak ten czas mi zleciał, niedawno był taki malutki :) mrs_ziec ja tez miewam zadyszki własnie jak musze gdzieś wejśc po schodach wyżej, sapie później jak parowóz, więc nie jesteś osamotniona w tej przypadłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewuszki, z tym sapaniem to się nie przejmujcie, to teraz normalka, mamy więcej krwi i całą musimy dotlenić, bo łożysko i maluszek i w ogóle - ciężka praca taka ciąża ;) Pozdrawiam, chciałam napisać \'porannie\', he he, ale już niedługo południe. Ale to miłe, że jak później wstaję, to przynajmniej mam tu już sporo lekturki :)))). Mam nadzieję, że mi się trochę rytm ustawi na normalniejszy, jak się dzidzia urodzi, bo inaczej będzie tragedia. Chociaż w sumie ostatnio nawet się wcześnie budzę, jakoś tak po siódmej, ale zazwyczaj stwierdzam, że skoro nie muszę, to po co tak wcześnie wstawać he he. U mnie pogoda typu \'w marcu jak w garncu\'. Śniegu jeszcze nie widziałam, zresztą jest plus osiem, więc raczej ciężko by było, za to na zmianę jest piękne niebieskie niebo i słoneczko, a po chwili już wiszą bure chmurzyska, no i lać zaczyna. I tak w kółko. Mam takie pytanie : czy Wy wybierając lekarza brałyście pod uwagę, czy pracuje w jakimś szpitalu, gdzie potem mogłybyście rodzić? A, no i pytanie nr 2 a propos szkoły rodzenia : dziewczyny, które rodziły - czy uważacie, że Wam to pomogło? Tj. ja i tak bym chciała się zapisać, myślę, że może być fajnie , ale chciałabym znać Waszą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.... wiecie co? jestem durna :(:( przespalam sie z tym wszystkim... i jedziemy wymienic farby... jednak nie chce niebieskiego pokoju... kupie pomarancz taki ciepluski i groszkowa zielen tez taką cieplą... meble bedą niebieskie. do tego nalepki z kubusia i firanki w kubusia... bedzie tak kolorowo... co o tym myslicie? zwariowalam? bo powiem waz ze jak zobaczylam jeszcze raz ten pokój tak bez mebli to on jest dosyc ciemny bo za oknem rosną 3 wielkie swietrki i praktycznie niewiele widać... i boje sie ze w niebieskich kolorach zrobilby sie taki ciemny i zimny... a pomarancz zolty i zielen beda fajne i cieplutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani jak tylko napisałaż, że chcesz niebieski pokój to pomyslałam, że to taki chłodny kolor, bo szwagierka miała i zawsze tak zimno u niej w pokoju było, ale nie negowałam twojej decyzji. po za tym te naklejki morskich zwierzątek i muszelek jak z tego linku na allegro vo podałas były koloreowe i jakbyś dała bladziutki błękit u góry, wode nieco mocniejsza to nie było by tak źle, po za tym jeszcze żółty piaseczek. powiem ci że ten z linku allegro podwodny swiat bardzo mi sie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska powiem ci odnośnie szkoły rodzenia, że mi bardzo pomogła w ciąży, dowiedziałam się wielu rzeczy, których nie powie ci mama, koleżanka czy ciocia, po za tym złapałam kontakt z super położną, do której po porodzie mogłam dzwonić nawet późna porą jeśli mnie coś niepokoiło odnośnie synka czy laktacji- to była moja wyrocznia :) a co do lekarza mój prowadzi mi drugą ciażę, a nie pracuje w żadnym szpitalu, i z doświadczenia wiem, że lekarz mało jest obecny podczas porodu, najważniejszą pomoc niesie nam położna, praktycznie to ona zajmuje sie nami przez cały czas. mnie własciwie lekarz przyjął i zszył mi krocze, może jeszcze zajżał kilka razyna salę i zapytał połoznej czy wszystko prawidłowo przebiega, w dodatku rodziłam na dwóch zmianach lekarzy, więc nigdy nie ma pewności, że się trafi na swojego :) ale to moja opinia, wiem, ze niektóre dziewczyny uwazaja inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani szalona jesteś :) ładny ale na tym obrazku wszystko takie żółto-pomarańczowe, aż za dużo tego, ale ty pisałaś, że macie meble z niebieskim akcentem, no i może rozjaśni wasz ciemny pokoik hmmm wiesz co cięzko mi doradzić, sama nie wiem na który bym ja sama sie zdecydowała, zapytaj Maniulę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D wląsnie zadzwoniłam do sklepu z farbami i oznajmilam radosnie do pana "wie pan co? kupilam wczoraj farby ale sie z nimi przespalam i stwierdzilam ze chce inne kolory moge wymienic?" a pan na to "a zawsze pani wymienia jak sie pani prześpi?" :D:D:D:D:D:D:D i dopiero wtedy zalapalam co powiedzialam... ale wstyd... teraz tam meza wyśle bo ja sie wstydzic bede :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×