Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Hej! U mnie dzisiaj taka pogoda, że jeszcze od rana kawałka niebieskiego nieba nie udało mi się zobaczyć :(. Za to śpiączka taka mnie ogarnęła, że jak zasnęłam po drugiej, tak dopiero co udało mi się obudzić. Spałam normalnie jak suseł he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wlosow to farbuje rozjasniam odrosty a pozniej na to mam nakladany taki tach na bazie 3% wody ktory nadaje kolorek poza tym kupuje taki koncentrat odzywke na wlosy kerastase wlasnie mi sie skonczyly wiec musze zamowic pozdrawiam i dobrej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yesssss!!!!!!!!! ugotowalam rosol z indyka!!! przynioslam sobie komputer do kuchni i zupka juz prawie gotowa. wyszla idealna, no moze troche za duzo pieprzu,ale ja teraz wszystko i tak na slono robie. maz w pracy,a ze pracuje blisko to mu nawet moze zawioze. ale sie chlopak zdziwi. nie wiem,ale czy mozna zamrozic taka zupe? bo garnek pelny i chyba z tydzien mi zajmie aby ja zjesc. nastepny tydzien mamy impreze, znajoma z Litwy przyjezdza nas odwiedzic. obiecalam zrobic faworki! ufff troche przy tym roboty bedzie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakieś nieporozumienie z tym moim zębem Spałam może 4 godziny. Co chwilę się budziłam i płakałam z bólu. Spałam na siedząco, brałam paracetamol który pomagał na pół godziny............ Siedziałam na tapczanie z chusteczkami i sama nie wiem co robić. Teraz wzięłam antybiotyk i trochę puściło, jak tylko się położę to od razu będzie bolało jak cholera. Musze jednak spróbować, bo wyglądam jak wampir. Zjadłam banana i nadal jestem głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dawno nie pisalam bo tak mi jakos zlecialo :) Szukamy autka, malujemy pokój malej, a wczoraj bylismy na zakupach swiatecznych i wreszcie poszlam do fryzjera obciac włosy a potem mama zrobila mi śliczna farbe :D:D Ale mi teraz wygodnie. wlosy mam bardzo niedlugie :) nawet do ramion nie sięgają :D:D:D ledwo sie daja zwiazac :D:D a kolorek wyszedl slicznie taki naturalny delikatny brązik. wygladam w nim fajnie i to nie tylko moja opinia :D:D:D:D mama mnie dzis obdarowala reklamówką ciazowych ubranek :D:D mam takie fajne bluzeczki i spodenki jasne na lato koszulki :D mama gdzies w lumpeksie wyszperala :D:D:D zaraz sobie wypiore :) chcialam wam wkleic pewne ogloszenie na które trafilam wczoraj i umieralam ze śmiechu :D:D:D:D http://otomoto.pl/skoda-felicia-pilnie-sprzedam-C4627217.html a teraz najwazniejsze :) Bylam wczoraj u lekarza - mialam isc tylko pozalatwiac sprawy papierkowe a doktorek zrobil mi usg :D:D widzialam mojego maluszka. ma juz 11 cm od glówki do pupy czyli z nogami jakies 13 będzie :) wszystko z nim super. jak go widzialam to się drapal po glowie :) Zapytalam doktorka czy juz widac plec ale stwierdzil ze za miesiac na polowkowym mi powie jaka plec... wiec mu powiedzialam ze ja i tak wiem ze córcia a on mi na to ze chyba mam racje :D:D:D:D:D:D Wiec pradopodobnie bedzie dziewczynka :D:D:D 22 kwietnia dowiem się dokladnie :) fotek nie wklejam bo strasznie niewyrazne wyszly i sama na nich niewiele jestem w stanie zobaczyc- cos doktorek ma do d... drukarke :D:D:D Buziaczki dla was i zycze wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki:D Ja dzisiaj jade do lekarza :) Mam nadzieje ze wszystko w porzadeczku ;) Najgorsza jest ta trasa do miasta:P 1,5h w autobusie:P😠 Mamani-ale Ci fajnie z tymi wloskami:) Ja tez bym chciala byc juz po.... Ja tez popieram grzebciuchy:D Moja siostra jest ztrudniona do szperania i znalezienia mi jakieś fajnych ubranek na mnie.... Szkoda wydawac pieniedzy na te ciuchy a z drugiej strony to dlaczego mamy wygladac nie atrakcyjnie jak jestesmy w ciazy??? Jak pojade teraz w kwietniu do polski to pewnie sobie cos przywioze:):D Oki... Zmykam sie ubierac bo mi autobus ucieknie...:P Milego dnia zycze...:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani- o boszszszeeeeeeee.......... A kto to pisal????????????? Ale sie usmialam:D:D:D he he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie🌼 mamami zdjecie wloskow poprosimy ja wlasnie nie moge wybrac sie na te zakupy choc duzo nie kupuje to przeraza mnie ta ilosc ludzi w sklepach ale nic moze jak zaraz sie wybiore to nie trafie na te maksymalne kolejki ja nie robie swiat raczej ciacho chce upiec takie z orzechami i drozdzowe z truskawkami bo ostatnio za mna chodzi na sniadanko jajeczka i biala kielbaske a na obiad gdzies pojdziemy moze jakas salatke zrobie pozdrawiam was mamusie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przedświątecznie!!!! Izabelcia pewnie, że rosołek możesz zamrozić! ja dziś tez wybieram się na zakupy, dopiero po pracy, więc kolejki mnie nie ominął :( my spedzamy święta trochę u jednych, troche u drugich rodziców i zawsze sobie obiecuję, że w domu nic nie robie, ale jak przychodzi co do czego to lodówka peka w szwach. teraz też porwałam się na pieczenie 3 ciast, sernik, truskawkowe (jak bedzie dobre to dam wam przepis ;) ) i jabłecznik, zanim jeszcze przygotuje coś z mięska, obowiązkowo dla męża galaretkę...to mi zejdzie cała sobota w kuchni. przydałby mi się talent Majki28 jak się nie mylę, bo to ona robi te cudne kompozycje kwiatowe, a ja uwielbiam stroić dom na święta. teraz posiałam rzeżuchę w skorupkach od jajek, juz mi wyrosła i fajnie wygląda, musze jeszcze jakieś gniazdko z trawki zrobic dla tych jajeczek :) wieczorkami juz codziennie czuję jak mi sie córcia wierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka piekne masz talent ... ja dzisiaj poszlam na latwizne kupilam wierzbe ta taka poskrecana do tego niestety ale ztuczne forsycje i na to male zielonkawe jajeczka nawet ladnie to wyszlo jak bede miala aparat to wkleje fotke ale do majki to sie umywa.. wlasnie zrobilam ciacho http://www.kafeteria.pl/bonappetit/przepisy/obiekt_int.php?id_p=1957 kiedys jadlam podobne i mam nadzieje ze wyjdzie tak samo dobre tylko najlepsze jest na drugi dzien wiec zdam relacje jutro... jutro jeszcze musze wziasc sie za drozdzowe z truskawkami boje sie tego wyrabiania a przepis tez nie sprawdzony wiec mam nadzieje ze wyjdzie kurcze musze zobaczyc o ktorej jest droga krzyzowa chyba zaczela sie o 18 trzebabyloby pojsc... napiszcie co robicie na swieta moze cos zgapie :-}... narazie mamusie tzrymajcie sie cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa. kupilismy auto :D:D tzn narazie wplacilismy zlaiczke a we wtorek reszte i mamy autko mamy czym jezdzic :D:D nie napisze ze piekne nowe i cudowne bo stare i juz troche rdzewieje ale dobre jezdzi i nie bedzie nam desz na glowe lal :D:D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4701500 Przedstawiam wam moje nowe autko :D:D Jeszcze utragowalismy troszke na cenie. Wlasciciele przesympatyczni i mysle ze to byl dobry zakup :D:D:D Jak nas kiedys bedzie stac kupimy cos lepszego. dzis zwiedzilismy milion komisów i powiem wam ze ceny sa nie adekwatne do wartosci tych aut.... Jestem taka zadowolona :D:D:D Ide zaraz zrobic jakis koszyk na jutro , serwetki powyciagac i bukszpan uciac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczeta za komplemenciki :) milo ze podobaja sie wam moje kompozycje narazie bawie sie w domu ale kiedys jak dzidzia podrosnie otwirze swoja wymarzona kwiaciarenke aga... chodzi Ci na pewno o wierzbe mandzulska bardzo ladnie prezentuje sie w wazonie z jajeczkami.tutaj sa jeszcze fajniejsze galezie od wierzby mandzulskiej sa bardziej pokrecone i jest to orzech laskowy ( u mojej tesciowej taki rosnie w ogrodzie) jednak w polsce przynajmniej w moich stronach jeszcze nie widzialam tego drzewka czy galezi do kupienia.dla mnie osobiscie najbardziej podoba sie wszystko co zywe nie lubie sztucznosci tak wiec w lesie mozna naprawde wiele ciekawych i interesujacych rzeczy znalezc :) Mamani gratuluje zakupu i oby chodzil jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani to moze zalozymy fanklub bo ja tez takiego mam tylko ze czarnego jak narazie tymczasowo bo moje poprzednie sie popsulo a teraz stoi i czeka na naprawe mam nadzieje ze jak sie zrobi cieplej bo bede miala cos innego bo latem nie jest zaciekawie no ale nic lepiej taki niz zaden :-}... wlasnie wrocilam z kosciola 1,5 godziny stania trawo jeszcze ale juz wyszlam bo troche balam sie o moje brzuszysko czulam jakby bylo napiete dlatego jak przyszlam to wzielam nospe i zaraz zmykam do lozeczka no i moje kochanie wreszcie przyjezdza... mamani ja jeszcze rano bede musiala skoczyc gdzies kupic koszyczek bo w domu brak... majka... tez wolalabym zywa forsycje no ale coz... ale nie dawalam calych galazek tylkopodzielilam na takie malutkie i jest ok pozdrawiam🌼 ❤️to juz 14 tydzien i 1 dzien❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...:) Pozna pora wpadlam do Was zeby Wam powiedziec ze Moja Dzidzia czuje sie swietnie i jest wszystko w porzadku:D Moj koszyczek juz gotowy bo do kosciolka ide wczesnie rano przed praca:) Niestety tutaj nie maja wolny Wielkich Sobot:P 🌻 Radosnych Świat Wielkanocnych, piekna polskich tradycji i budzacej sie wiosny. Niech te Świeta przyniosa wiosenna radosc, optymizm, spokoj i pogodę ducha. Wesołego Alleluja! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknami śnieżek śnieży… Cóż to, spójrz, zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z Grobu wstanie, a tu śnieg na powitanie. Wiosna drzewa przystroiła, białym puchem wykleiła. Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy. Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna” Chcę Wam życzyć moc Radości, i Pokoju i Miłości. Na „dyngusa” ciepłej wody świętowania aż do środy :) Ania-Koug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie🌼 coz to za pustki?... wlasnie zrobilmam juz chyba wszystkie zakupy i koncze koszyczek musze sie jeszcze uszykowac i poswiecic jajka u mnie pada snieg i to obficie takich swiat jeszcze nie pamietam a przeciez za tydzien juz kwiecien... 🌼zycze wszystkim mamusiom zdrowych radosnych swiat i duzo zdrowka dla naszych kruszynek🌼 moj brzusio zaczyna byc juz widoczny... buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!! aga fajnie ze brzuszek widac ja 2 dni temu robilam ostatnie zdj i musze powiedziec ze jak na 5 mies to jest maly, no ale z synem tez tak mialam, tak jakos nie czuje sie w 100% ciazowa przez to :-P zreszta na codzinien mam 2 kuzyki z identycznymi terminami jak ja i widze roznice miedzy nami.. a jak jest u Was? widac juz cos? bo ja zaraz zaczne 20-ty tydzien i czekam na ten przelom brzuszkowy :-D ide obiad konczyc, a tak jakos leniwo mi przez ta pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety Ja nadal się męczę z moim zębem ale dzisiejszą noc na szczęście przespałam :) Teraz staram się odespać poprzednie nocki i ten ból. Teraz boli mnie umiarkowanie, bardziej chyba ucho niż ząb. Sama już nie wiem. Jestem taka przytępiona przez ten ból. Antybiotyk biorę dzielnie choć bardzo ich nie lubię - pomaga, a to ważne :) Nie wiem czy czasem nie zbiera mi się ropa bo tak czasem mam dziwny smak w ustach. Po świętach - jak tylko będę szerzej otwierać buzię - pojadę do dentysty. Pozostało mi tylko życzyć Wam Wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt 🌼 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi no jeszcze az tak nie widac ja jestem dopiero 14 tydzien ale wczesniej nie widzialam zeby cos sie zmienilo i tez nie czulam sie w ciazy teraz natomiast widze ze spodnie ktore jeszce 1,5 tyg temu byly dobre sa juz przyciasne bo musze guzik rozpinac ale jakby ktos kto nie wie ze jestem wciazy mnie zobaczyl to by sie niczego nie domyslil mam nadzieje ze jak teraz brzuszki sa mniejsze to pozniej tez nie beda ogromne.... jestem akurat sama w domu moje ❤️ przyjedzie wieczorkiem i musze wziasc sie za porzadki ale mam takiego lenia ze hej... ale nic to nie ma lekko widze ze wiekszosc was tez ma kupe zajec bo pustki na forum... pozdrawiam goraco🌼 i jak bede miala aparat to zrobie zdjecia brzuszka i wrzuce jak macie swoj zdjecia to tez dodajcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych ! ...........@..@..@........@...@...@ ........@............@....@...............@ ........@.......(\\(\\....@...../)/)........@ ..........@.....(=\':\')........(\':\'=).......@ ............@...(..(\")(\")..(\")(\")..)...@ ................@.....................@ ....................@.............@ ............... .........@.....@ .............................@ .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja swoje wrzucam regularnie do podpisu z adresem nasza dzidzia-bede miala fajna pamiatke jak w 1 ciazy, u mnie sprawdzilo sie ze maly brzuch na poczatku=maly na koncu, ale moja kolezanka tez miala maly na poczatku a na koncu 2x tyle co moj a rodzilysmy razem :) a przytyla o polowe mniej niz ja (bo ja w 1 ciazy przytylam az 22 kg , a ona tylko 9 kg) magia wzajemnie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi kurcze jaka masz figurke!!! jak to zrobic zeby po ciazy tak wygladac? ja niby jestem szczupla ale zawsze mialam tendencje do wystajacgo brzuszka nie tluszczyku ale wlasnie brzuszka msz troche inny ksztaut brzucholka wiec nie wiem czy jest wiekszy czy mniejszy moja mama miala ogromny brzuch ze mna w ciazy a przytyla tylko 7-8kg ja jak sie urodzilam mialam 56cm i 2700g ja mam obecnie 166 i 50-52kg za to moje❤️jest wielkie ok 190 i ponad 100wagi wiec jak dzieciatko pojdzie po tatusiu to ja niewiem gdzxie je zmieszcze :-}... zobaczymy jak to bedzie buziaki i kwiatki bo przciez mamy wiosne🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no to drogna kobita jestes ja mam 170 wzrostu i wage nie taka malutka :-P moja mama miala maly brzuch wiec moze po niej sie wdalam :-P co do powrotu do figury to nie wiem jak to zrobilam, ale przez to ze mialam maly brzuch to po porodzie b szybko pozbylam sie jego resztek, co prawda nie byl zaraz idealny i plaski jak deska, ale nie bylo zadnego flaka czy wiszacej skory moja mama do dzis ma plaski brzuch - a przeszla 4 ciaze i ani jednego rozstepu , szok najszybciej gubilam kg jak karmilam piersia, lecialy jak zaczarowane w dol :) ja dzis jestem w jednym jedzieniu, juz chyba 7 kg mam na plusie, ciekawe co bedzie dalej... pomysle po swietach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja! Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy :)! Wklejam w stopkę link do albumu ze zdjęciami brzuszka, tj. na razie jest tylko jedno - z dzisiaj, 15 tc., będę dorzucać stopniowo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska jeszcze brzuszek b maly :) ale masz super spodnie ciazowe, ja mam 4 pary ciazowych, ale z zadnych nie jestem tak do konca zadowolona,napisz gdzie i za ile swoje kupilas? ja 2 dni temu zamowilam kolejne spodnie na allegro 85 zl , wlasnie jeansy ale kurde nie wiem czy rozmiar bedzie ok :-o a Twoje b fajnie wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Evi! Jeansy dostałam od mojego ukochanego w prezencie na urodzino-imieniny, które miałam w sobotę :). W sumie to chyba powinnam sobie nick zmienić, ale może nie będę już mieszać ;). W każdym razie są to spodnie z Mothercare, tutaj w Belgii kosztowały 52 EUR, znalazłam na ich stronie, że mają też sklepy w Polsce: http://www.mothercare.com/gp/browse.html/ref=sc_fe_c_2_50788031_18/203-0839767-7327144?ie=UTF8&node=50806031&no=50788031&me=A2LBKNDJ2KZUGQ&mcb=core Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×