Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

a przynajmniej wiekszosc z nas bo niektore tydzien ciazy wpisaluy :D:D:D:D:D NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ BETTY83..........24......... ok22.08.08-6.09.08...Kubuś/Alicja wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 wrzesnia......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............9 września...... Dawid el79..............28..............11 wrzesnia......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesien.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesien.......Ksawery aga................25..............19 wrzesien.....jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............20wrzesien........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesien.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dobrze napisalam :) ja ruchy czuje od 14 tyg ciazy -troszke wczesnie,ale moze dlatego ze to druga ciaza. zazdroszcze wam zdiec usg! ja nie mam zadnego ale 16 kwietnia ide do ginekologa to ma mi dac skierowanie i moze w koncu... je bede miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka w jednej aptece pani na mnie dziwnie popatrzyła jak jej powiedziałam o tym żelu na zgagę. wczoraj nie miałam juz w poblizu apteki, dzis zalicze tyle ile się da, byle do skutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaHuberta żel ten nazywa się fachowo GELATUM ALUMINII PHOSPHORICI możesz wpisać w google i wyskoczy Ci wszystko o tym leku - to jest taka zawiesina i działa szybko nie tak jak tabletka, że trzeba czekać aż się rozpuści w zołądku. Może w innej aptece będzie :) Podaje Ci linka http://www.domzdrowia.pl/29220,gelatum-aluminii-phosphorici-4-5-zawiesina-250-g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ BETTY83..........24......... ok22.08.08-6.09.08...Kubuś/Alicja wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię \'robocze\': Kluseczka marlenaaa.........20............20 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......?????? Nie wiem jak ja to zrobiłam ale wpisałam złą datę porodu o jeden dzień.... pomyliło mi sie z datą urodzin mojego brata. Jak ktoś jest zakręcony to na maksa....... A czy dziewczyny po USG połówkowym umieściły może nowe fotki USG 3D np?? hmmmmmmmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja jestem umowilona na usg na 30 kwietnia i mam pytanie do innych dziewczyn kiedy robi sie usg polowkowe ? myslalam ze tak jak nazwa mowi w 20 tyg bo to polowa ciazy a jak dzwonilam sie umowic na usg to pani powiedziala ze trzeba miec skonczony 22tydzien? wy tez tak macie? bo juz zguplam, na necie poczytalam na foach ze spokojnie mozna takei usg robic miedzy 18-20tyg a tu takie info mi babka przez telefon mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ BETTY83..........24......... ok22.08.08-6.09.08...Kubuś/Alicja wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............20 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakby by bylo milo jakbysmy wpisywaly tydzien ciazy a nie wiek :) zartuje, bo mimo,ze 30-tke bede obchodzila 5 maja,a maz 25 kwietnia....co daje nam razem piekna 60-tke :), to uwielbiam swoj wiek i wszystko wokolo. nawet ...to, ze po przebudzeniu zobaczylismy za oknem ponad 15 cm sniegu i zapowiedzi na wiecej. zrobilo sie tak bialo i czysto. juz chyba wole to niz brazowe trawniki, bo tutaj zielono dopiero robi sie w polowie maja. tylko bardzo wieje,i np zamknieto szkoly i inne miejsca. Nick tez ma wolne takze ja z tego tylko skorzystalam, bo planowalam na dzisiaj....wielki balagan, czyli wyrzucenie ciuchow z kazdej szafki, polki i garderoby na srodek pokoju i zrobienie segregacji. takze Nick sie na pewno ucieszy...hihi ja jem duzo,ale gdzies w srodku mnie to wlasnie mnie to zamartwia,ze moze nie jem za zdrowo,czy moze brakuje mi jakiegos skladnika itd jak sobie przypomne co wczoraj zjadlam to napisze :) jak Nick sie czasami pyta do kogo pisze,to mu mowie....\'do moich dziewczyn z Polski!\' :) od razu wie o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna pisac NICK............WIEK...........TYDZ.CIĄŻY............DATA PORODU........IMIĘ ALE NIE CHCE SIE TU RZĄDZIĆ-to tylko propozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma co pisać tygodnia ciąży bo co chwilę byśmy ją uaktualniały ale napiszcie co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie🌼 ale mam dzisiaj dobry humorek.... przedluzylam wloski i jestem przeszczesliwa pozniej dolacze fotke co prawda metoda troche inna niz wczesniej(tulejki a teraz tasmy) ale efekt jest super i w promocji 700zl a wczesniej placilam 2000... co do mojego jedzenia to staram sie wymyslac cos zdrowego ale nie wiem co juz jesc powinnam rybki ale np na lososia nie mam ochoty a na inne nie mam pomyslu... poradzcie co jeszcze wcinac dla zdrowia.... co prawda nie chce duzo przytyc ale wydaje mi sie ze pozniej to nadrobie moja kolezanka ktora rodzi 16 sierpnia przez ostatni miesiac przytyla 3,5kg lacznie 5 ale jest szczuplutka tylko brzusio duzy wiec chyba ten miesiac bedzie dla nas przelomowy i waga skoczy nam do gory... dzisiaj tez nie zjadlam za duzo na sniadanko fasolka z 2 jajkami , pozniej ryz z jogurtem i kubek kefiru ,jablko i co dalej nie mam na nic smaka choc cos bym zjadla tylko co.... a macie juz pomysl jaki wozek kupic nie wiem czy wielofuncyjny czy osobno wiem ze musi byc dosyc maly w zlozeniu dajcie jakies propozycje... a co do kubusiow to ja wolalabym innee np dawid ale moje kochanie sie uparlo jakub i koniec... pozdrawiam was mamusie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wróciłam ze spacerku :D:D moje dziecko padlo a mnie jeszcze czeka pieczenie tortu... wszystkie gadacie o jedzeniu :D:D Ugotowalam dzis pyszną zupe ogórkową i wlasnie ją zjadam :D:D:D ech jak mi sie nie chce piec tego torta... ale musze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro odbieram torta dla mojej Asi.robimy zakupy bo za tydzien idziemy na slub i przyjecie do mojej tesciowej szczerze mowiac nie wiem w co mam sie ubrac,ale i tak sie stroic nie bede. to dobranoc do jutra buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplo dziewczynki i maluszki :-) Jak humorki?? Gratuluje bardzo wszystkim kolejnym mamusia , ktore znaja juz kto mieszka w ich brzuszkach :-) Ciesze sie razem z Wami. Ja czekam na nastepna wizyte i mam nadzieje ze sie dowiem :-) chodz czuje ze bedzie dziewczyneczka :-) mamaHuberta- Dziekuje Ci Kochana za pocieszenie Buziaki dla Ciebie :-) Ja niestety nie przestalam sie martwic, bo to twardniecie brzuszka powtarza sie regularnie, kazdego ranka. Ja wtedy leze bo to uczucie wybudza mnie ze snu, wiec stres czy nerwy w tym wypadku odpadaja. Dzis bylo to samo , co pare minut napisna sie ten brzuszek i po chwili jest miekki. Chyba po wekeendzie pojde do lekarza. Moja mama mowila, cos o \"stawianiu sie macicy\" to razej nic dobrego. Wiec sie martwie... czekalam tyle lat na moje malenstwo, ze teraz musi byc dobrze!!! Pozdrawiam mamusie i maluszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK......DATA PORODU........IMIĘ BETTY83..........24......... ok22.08.08-6.09.08...Kubuś/Alicja wiewiorka2004...21............27 sierpień......Kubuś/ ?? mrs_ziec..........28..............1 wrzesień.....Hania mamahuberta....26..............2 wrzesień.....Oliwia/Igor? magia_............31..............3wrzesien.......?????????????? MaMani............22..............4 września......Lilka MartaObdarta...27..............4 września......Weroniczka Izabelcia78.......30..............7 września......Mateusz/Zosia Myszka5..........28..............10 września...... Dawid el79..............28..............11 września......????? eryka.............28..............13 wrzesień.....Laura/Sara/Roksana karro.............29..............18 wrzesień.......????? Koug .............35...............18 wrzesień.....Agatka / Bartek majka28.........30..............18 wrzesień.......Ksawery sanday1..........25..............18wrzesień....... ?????? aga................25..............19 wrzesień.....Jakub kasinska28.......29..............20 września.....Jakub/??? (imię 'robocze': Kluseczka marlenaaa.........20............20 wrzesień........Andrea ?Damian brutta.............28.............22 wrzesień.......??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magai.. a bierzesz no spe bo jak ja mialam twardsza macice to lekarka kazala mi brac no spe 2 razy dziennie powinno pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus... nie,nie biore jeszcze nic. Mieszkam w niemczech, dlatego nie wiem czy tutaj to znaja. Ja znam dobrze no-spe. Bede musiala isc, bo sie martwie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co ja dzisiaj zjadlam: 11rano sniadanko...2 kromki chleba z dziurka,w w dziurce jajko (razy dwa)(wychodzi sadzone) mala szklanka soku pomaranczowego 12..... plasterek sera zoltego 13 lunch ....2 kromki chleba z szynka,serkiem zoltym,pomidorem,ogorkiem i polowka jajka na twardo z majonezem 14-17.....jablko,szklanka soku ,kiwi,maly kawalek ciasta czekoladowego jakos zapomnialo mi sie o porzadnym obiedzie (dosyc czesto) :( 19.30 obiad/kolacja ....obiadam sie zupa jarzynowa,oj bardzo jarzynowa z ryzem wlasnej roboty pojde spac pewnie kolo 23 wiec jeszcze zjem gruche lub kiwi po drodze pije wode,ale dzis jakos slobo mi idzie.moj gol na dzisiaj to jeszcze .75litra wody ale to znaczy,ze bedzie ciezko. mam wrazenie,ze jem czesto,ale nie wchodza mi duze porcje od kilku lat,dlatego w pracy wyglada,ze jem caly czas :) az mi troche glupio czasami dobranoc, ach wy juz i tak spicie od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki! wczoraj stetoskopem podsluchiwalam babelka i kopal i to calkiem czesto pewnie mu sie tam nudzi.dzisiaj rano dalam posluchac mężulkowi i stwierdzil ze slychac jakby sie zupa gotowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki 🌼 Sanday- Nie wiem co piszą na forach ani co radzą książki.My dwie akurat mamy termin na ten sam dzień więc gdy zapytałam lekarza o USG połówkowe i przy okazji test zintegrowany + 4D wyznaczył mi termin na 18 kwietnia.Zapytałam oczywiście czy to nie za wcześnie to powiedział że 18-22tc to jest idealny czas,a w razie czego założy lepsze okulary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ta pogoda mnie wykończy! Całą noc lało i teraz też pada :( Na szczęście nastrój mam lepszy. Szkoda tylko , że pada a ja się wybieram na miasto zrobić kilka zakupów :( Mam nadzieję, że u Was lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....:) U mnie tez pogoda w kratke:P Wczoraj Moj mnie zabral na wycieczke bo piekne sloneczko swiecilo ale w czasie podrozy dolapalo Nas gradobicie i nici z naszego spacerku:( Nie ma to jak Irlandia:P Milego weekendu Wam zycze:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iewywialou mnie tez sie pogoda popsula,jak wychodzilismy byla sloneczna wiosna a jak bylismy w polowie drogi to jesien wichura malo co mi torta nie wywialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×