Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Mamani mysle ze Tobie to nie grozi ;) i urodzisz predziutko mi jeszcze zostaly dwa tyg i jak skoncze 37 tydz to bede mogla starac sie juz aby moja dzidzia szybciej przyszla na swiat ;) wczoraj bylam z kolezanka u jej znajomej ktora wlasnie wczoraj wyszla z dzidzia ze szpitala.malutki jest przesliczny.urodzil sie przez cesarke wogole nie wymeczony i caly czas spal sobie slicznie. i dopiero wczoraj dowiedzialam sie ze cesarka to zabieg gdzie od wstrzykniecia dla matki narkozy moze minac gora 7 min do wyciagniecia dziecka z brzucha.a to po to aby do krwi dziecka nie doszla narkoza.ta znajoma mowila ze jeszcze nie zdazyla usnac a widziala jak lekarz stal juz przygotowany ze skalpelem aby ciac.czy w polsce tez tak jest?? no i tu tez jest inaczej z pepkiem u malenstwa.wiem ze w polsce matka musi sama codziennie przymywac czyms ten pepek tutaj jest tak ze jak dziecko wychodzi ze szpltala polozna czyms posypuje ten pepuszek i matka w domu nic z nim nie robi dopiero jak przyjdzie polozna do domu to sie tym zajmuje.i ten pepuszek jest obsypany czyms bialym i jest taki suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Mamusie wiecie we wtorek na "Nationale Geographic" o godz. 18.00 jest film dokum. "W łonie matki" polecam tym mamusiom ,które jeszcze nie ogladały. Dzieki nowoczesnym technologiom udało się twórcom programu zajrzeć w głąb brzucha matki i podejrzeć płód od jego poczęcia aż do porodu.Polecam wszystkim,bardzo wzruszający filmik pokazujacy cud życia,cud poczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki. Majka fajnie, ze masz takie wiadomosci. Mnie sie bardzo przydaja. Ja ze swoja polozna bede sie widziala dopiero we wtorek i musze sie dowiedziec czy naprawde bedzie Ona do mnie przychodzila, bo cos nieciekawie to widze. A tu tysiace pytan i watpliwosci. Evi 22 mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz Ty i Malenka Emilka :-) Bardzo mi sie podoba to imie i nawet po niemiecku brzmi slicznie, musze sie zastanowic. Jestem ciekawa w ktorm tygodniu urodzilas? Czy to bylo w terminie? Myszka Dawidek ma cudny pokoik. Izabela Ty jestes pracus, obys tylko z pracy na porodowke nie pojechala :-) Ale najwazniejsze , ze masz sily i ze dobrze sie czujesz. Karo Nasze biedactwo, wierze ze dzielnie znosisz \"zlote\" rady. Ja jestem na koncowce tak bojowo nastawiona , ze nie wiem czy bym wytrzymala. Moja tesciowa pewnie nigdy sie nie dowie ze zostanie babcia, bo to istna wiedzma a nie babcia, i nie interesuje ja to czy My zyjemy czy nie. Wiec odemnie nigdy sie nie dowie o wnusi. Za duzo zlego mi zrobila. Najlepszy jest srodek, mila tesciowa nie wtracajaca sie i kochajaca wnuki. Niestety moja nie potrafi kochac swoich dzieci wiec i wnukow nie kocha :-( Smutna baba! ewunienka moze kiedys uda Nam sie jakis spacerek z Maluchami, skoro tak blisko mieszkam? Milej soboty Dziewczynki i trzymajcie sie dzielnie. U mnie znowu zapowiada sie cieply dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Magia 🌼 Bardzo mi przykro że masz taką teściową, ale z drugiej strony skoro jest taka jak piszesz, to lepiej że nie masz z nią kontaktu. Głowa do góry - musimy pamiętać o naszych Maluchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi 🌼 MOJE GRATULACJE :) Córeczka jest śliczna i świetnie że miałaś tak lekki poród i świetną opiekę w najważniejszym momencie. Każdej z Was dziewczynki życzę lekkiego porodu i zadowolenia z maleńkiej Waszej kruszynki.Mi się wydaje ze czeka mnie ponad 4kilowy klocek....ale nic nie zastapi tego malutkiego szczęścia nawet dłupie i cieżkie porody...nieprawdaż? Pozdrawiam Cieplutko każdą z Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za gratulacje :) mala to prawdziwy aniol, w nocy na karmienie budzi sie co 6 godzin wiec nie mam tak zle ;) polecam Wam dziewczyny lykanie wiesiolka, ja w 1 ciazy go nie bralam i strasznie dlugo wszystko szlo, a teraz w 6 godzin zrobilo mi sie pelne rozwarcie - a on ponoc pomaga osiagnac szybsze rozwieranie szyjki mam pare nowych fotek, jak zgram je na kompa to powrzucam zdj ze spacerku :) no i bede zagladac czy ktoras sie nie rozpakowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie cesarki moge sie tylko wypowiedzec, co widzialam w szkole rodzenia na filmach i w TV (sporo tutaj maja cesarek) okolo piersi robia tzw parawan,ze kobieta nic nie widzi co sie tam dzieje. tutaj znieczulenie musi byc dawane tylko miejscowe, bo kobitki nie zasypialy czy nawet nie byly zamulone. pelna swiadomosc, rozmawialy z pielegniarka czy mezem. az ze szybko wszystko sie odbywa, to zazwyczaj jest tez polaczone,ze jezeli cesarka to czasami kazda minuta wazna. plus nie chca dopuscic aby narkoza dotarla do dziecka. na filnie bylo,ze cala operacja trwa ok 20-25 minut i kobitka jest zaszyta. pamietam,ze na poczatku ktoras dziewczyna chciala miec cesarke. niestety nie pamietam kto i czy jest jeszcze pomiedzy piszacymi?? wczoraj o 20 zabralam sie za sprzatanie lazienki...w sumie to tylko moje kosmetyki, ktorych bardzo malo uzywalam przez ostatnie 9 miesiecy. az wstyd sie przyznac,ale byly troche zakurzone. polowa wyladowala w koszu. ach ...moja znajoma kupila mi wozek z fotelikiem. nie chcialo mi sie jechac 2 godziny aby kupic wozek,a byla niezla promocja. ma mi przywiezc za kilka godzin. Gracco...brozowo-niebieski. Sophia bedzie zachwycona :) przynajmniej mam nadzieje,bo mama jest. a tatus...z tatusiem nie ma problemu, bo jemu wszystko zawsze pasuje :) taki idealny maz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey jednak moja szwagierka urodziła wczoraj w nocy synka waga2850 g i 51 cm śliczny urodził sie w 35 tyg i 4 dniu ale wszystko jest dobrze mały nie musiał byc w inkubatorze byłam dzisiaj w szpitalu i az mi sie łza zakręciła takie to maleństwo :-) w poniedziałek juz wychodza:-) ciekawe kiedy moja kolej poczekam ze dwa tygodnie i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :-) Ja zrobilam co moglam aby byla zgoda, ale nic nie zdzialalam. No trudno to byl ich wybor aby nie miec z Nami kotaktu juz prawie 5 lat ( z wlasnym synem) bo ja to NIKT przeciez ;-)wiec tak jak jest jest dobrze :-) Dziewczynki co Wy macie za sposoby aby szybciej urodzic???? Ja spotkalam wczoraj dziewczyne ktora ma termin na wtorek i nadal nic jej nie ma :-) Koug 4 kilo szczescia wow, kazda z Nas to moze czekac :-) Buziaki Dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moj nowy zakup, jak uda wam sie otworzyc..wozek i fotelik dla Zosi :) http://www.target.com/Graco-Travel-System-Melbourne/dp/B0015VW4HA/ref=bxgy_cc_img_a_3579971/601-7230904-3428141 Nasza sypialnia jest lekko mowiac pelna...lozeczko, kolyska, do przewijania z polkami na dole, nowe szafki inasze lozko, ktore i tak zajmuje pewnie 70% sypialni. Zdjec nie bede wkladala z sypialni, bo ja co chwile sprzatam i znowu balagan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy!!widze ze kazdej sie spieszy!! ja w koncu po usg, szyjki nie bylo super widac no maly zbyt mocno uciskal na nia i nie chcial sie podniesc w gore, ale jest raczej zamknieta, maly ma pozycje juz odpowiednia i sobie czeka, wazy 2410 i z usg wyszlo aby na 1 dzien do przodu, waga praktycznie sie zgadza z wiekiem ciazy co do dnia, a tak poza tym wszystko ok, moze jednak te symptomy sa mylace w moim przypadku i przechodze date porou czego bym nie chciala!!! pozdrawiam was i milej nocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj około 9:30 miałam pierwszy skurcz przepowiadający.... Trochę się wystraszyłam, bo dosyć nawet bolało...... Po minucie minęło :) Zaczynam je zapisywać, na wszelki wypadek...... Zobaczymy jak to będzie dalej Miłej niedzieli Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam trochę informacji na temat oznak zbliżającego się porodu. Poniżej linki. Jeśli dobrze wszystko odczytuję, to może za 2 tygodnie Dawid będzie z nami :):):):) http://www.we-dwoje.pl/skurcze;przepowiadajace,artykul,6427.html http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=658 http://forumzdrowia.pl/Co%20si%C4%99%20dzieje%20w%20trakcie%20porodu%20Monika%20Tatarkiewicz-Mastyka/227/298 http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79332,1326710.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka...dzieki za artykuly. wydrukowane i zaraz bede zabierala sie do czytania. mi dzisiaj dokladnie zostalo 4 tygodnie, termin 7 wrzesnia. mowie Nickowi,ze tak jeszcze 2 tygodnie, a potem przyspieszymy,ale on chyba....woli poczekac. dla faceta im dluzsza ciaza tym chyba lepiej :) dziewczyny....czy wy chodzicie do lekarza teraz co tydzien? bo u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla pierwszej rozpakowanej:) mam pytanie odnośnie wyciągu z wiesiołka... od którego tygodnia i w jakiej ilości się go bierze? w poprzedniej ciąży brałam oeparol, ale nie pamiętam od kiedy i ile:( a myślę, że on rzeczywiście skraca czas trwania porodu bo córcię urodziłam szybko:) co do uniknięcia nacięcia to ze mną było tak, że robiłam w ciąży masaże z olejkiem z oliwek, ćwiczyłam mięśnie koegla i piłam tą herbatę z liści malin... a moja córcia postanowiła się urodzić z rączką przy główce no i mnie nacięli... a dziewczyna na łóżku obok nie robiła w tym kierunku nic i jej nie nacięli, a dzieci nasze miały podobną wagę... polecam po porodzie tantum rosa, w takim rozpylaczu do kwiatków rozrobić sobie tantum rosa i po każdym podmywaniu psikać sobie tym spryskiwaczem, po czym dobrze osuszyć (ja używałam suszarki)... byłam dość poważnie nacięta, ale dzięki temu nie miałam problemów z siedzeniem czy chodzeniem i nic mnie nie bolało:) chociaż mam nadzieję, że większości z Was uda się uniknąć tego cholernego nacięcia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 👄 EVI wielkie GRATULACJE!!!!!!! Mała jest cudna :D My w czwartek pojechaliśmy do Poznania do rodzinki a w piątek wieczorem już moczyliśmy nóżki w morzu :D Wylądowaliśmy w Kołobrzegu i powiem Wam, że czułam się tam rewelacyjnie :D Całymi dniami łaziliśmy i nic kompletnie mnie nie bolało, nie puchłam, żadnych skurczy-po prostu klimat morski mi służy na maxa :) Filip zadowolony - pierwszy raz widział morze i nie chciał z plaży zejść :D Na prawdę przydał nam się taki wyjazd :D mimo, że droga długa - zrobiliśmy w sumie 1600 km :) Dziś idę do gina zobaczyć jak się ma mała :) i czy wszystko w porządku :) Izabelcia zamówiłam taki sam wózek z fotelikiem i do tego jeszcze torbę i kojec - tylko, że model Marlowe :) i czekam teraz aż mi przyślą :) Pozdrawiam wszystkie mamuśki :D Odezwę się później 🌼 Pod moim oknami przechodzą pielgrzymki i co chwilkę pukają, pytając o nocleg - ehh nie lubię tego okresu :) No ale to są uroki mieszkania w Świętym Mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) wpadlam zerknac czy ktoras nie urodzila ;) ale widze ze na razie spokoj :) Przedwczoraj poznym wieczorem tez mialam skurcze i to dosyc bolesne tak przez pol godziny, ale przeszly i noc minela bez rewelacji. Za to wczoraj taka bylam obolala po tych skurczach ze szok. Ale dzis juz w pelni sil i formy :) Tesciowa pojechala polazic po miescie wiec mam pare godzin spokoju .. wczoraj wieczorem troche puscily mi nerwy .. tesciowa juz spala a moj N zaczal sie wypytywac co ze mna nie tak bo zauwazyl ze nie jestem zbyt szczesliwa - a ja w ryk i wygarnelam wszystko - ze od dwoch miesiecy ciagle u nas ktos jest i ja mam juz serdecznie dosyc i potrzebuje spokoju .. ze chcialabym zebysmy to my we dwoje przygotowywali sie na narodziny naszego pierwszego synka bez wiecznego wtracania sie mam i tesciowych - w ogole wyrzucilam z siebie wszystko co mi na sercu lezalo. Pogadalismy i troche mi ulzylo ale praktycznie to przeciez tesciowej do Stanow nie odeslemy ;) Ide korzystac z wolnosci ;) moze pobiegam na golo po mieszkaniu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Karro współczuję Ci z całego serca 🌼 Mnie to by chyba już dawno puściłyby nerwy - podziwiam Cię, że dopiero teraz wybuchłaś :) Ale czasem dobrze tak wyrzucić z siebie :) Ciesz się kochana tymi kilkoma chwilami samotności jak tylko możesz :D Myszka przeczytałam te artykuły o zwiastunach porodu i będę teraz bardziej obserwować swój organizm, gdyż przy pierwszym porodzie nie miałam żadnych objawów - przenosiłam tydzień i dopiero w szpitalu podali mi oksytocynę i zaczęło się :) W sumie to teraz też bym tak chciała - raz dwa i po wszystkim :) U mnie 36 tydzień - od kiedy można pić te liście malin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 36 tygodnia... u mnie tez nic. skurcze mam raz dziennie i to wszystko... jeju zeby sie ten sierpien juz skonczył :D karo moze wymysl tesciowej jakies rozrywki poza domem :P:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta wobrazcie sobie ze juz dawno mielismy z męzem wybrane imie dla synka-Daniel i wiedziała o tym moja szwagierka co teraz urodziła i okazało sie ze ona dała tak na imie swojemu dziecku wiedzac ze to jest imie dla mojego synka jetem tak zdenerwowana ze hey nie mowiąc o moim męzu no i musielismy ustalic nowe imie więc bedzie Patryk a na drugie damy Daniel jak mozna tak postąpic ja bym tak nikomu nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mały tak sie wierci boleśnie że hey najgorzej cierpi moj prawy jajnik az mnie wtedy skręca mały bokser brzuch mi juz chyba lekko opadł chciałabym juz urodzic i tulic mojego synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mały tak sie wierci boleśnie że hey najgorzej cierpi moj prawy jajnik az mnie wtedy skręca mały bokser brzuch mi juz chyba lekko opadł chciałabym juz urodzic i tulic mojego synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wklejam tabelke co by byla :D backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; ;22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) Mamani dobry pomysl ;) Moze ja spikne z jakims dziadkiem niech przezyje wakacyjny romans ha ha ;) tylko co z tesciem :) Izabelcia u nas na koncowke ciazy chodzi sie do poloznej raz na 2 tygodnie. Eryka fajnie ze ci sie wyjazd udal :) napisz jak tam u gina bylo :) Ktoras z was pisala o nacinaniu krocza - na szczescie tutaj w Szwecji robi sie to naprawde w ostatecznosci - wiem ze smaruja jakims mazidlem krocze i glowke dziecka jak juz wychodzi i obkladaja cieplymi recznikami .. w kazdym razie wiem ze tutaj sie nacinania unika i to mnie cieszy, chociaz i tak nigdy nie wiadomo. Oj Mamani ja tez sie juz nie moge doczekac kiedy sie sierpien skonczy - koncowka dluzy mi sie niemilosiernie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? karro...............29.......11.09..........Maksymilian eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Roksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm poprawiłam siebie w tabelce... bo mi się nudzi :D Karo ano własnie. calosc minela w miare szybko a koncowka to dramat ciągnie sie w nieskonczonosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro - miłego biegania na golasa :):) Może to dobrze że w końcu wyrzuciłaś z siebie wszystko co Ci leżało na sercu 🌼 Ja wczoraj miałam \"Dzień Dziecka\" nic nie zrobiłam poza śniadaniem :) Dawid tak się wiercił, że myślałam że oszaleję, już nawet mi się na płacz zbierało. Teraz to dosyć boli :( Dzisiaj rano wariował a potem miał 3 godziny przerwy - właśnie znów zaczyna :) Dziwne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Myszka5- ciesz sie ze twoj maly ma jakies dluzsze przerwy Moja mala daje mi tak do wiwatu prawie przez caly czas Przerwy jak sa to moze 5 minutowe :) Co do tabelki to ja moze wkleje jeszcze raz bo juz gdzies poprawialam swoj wiek i wpisalam imie dla malej ale pozniej zaczela byc znowu wklejana stara :) ja dzisiaj po drugiej wizycie w szpitalu gdzie bede rodzic . Wszystko juz pozalatwiane teraz tylko jechac i rodzic a jutro do lekarza. Ciekawe co mi powie. backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El, sama nie wiem cz cieszyć czy nie...... Zawsze był z niego mały wariat a tu nagle spokój,...... trochę się zestresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka5 moze nie ma co sie stresowac ma coraz mniej miejsca to i z ruszaniem wiekszy klopot. Czytalam ze w tym czasie moze ilosc ruchow dziecka sie zmniejszac wlasnie ze wzgledu na brak miejsca ze nalezy obserwowac czy sie wogole rusza a ilosc ruchow i czestotliwosc nie ma znaczenia wiec na pewno wszystko jest w porzadku nie denerwuj sie. Rusza sie a to jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×