Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Dziewczyny kopiujcie Całą tabelke bo poźniej znów gdzies zaginie :) backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm mój maly tez sie rusza \"seriami\" ma czas na ruszanie i czas na spanie. najbardziej szaleje po wodzie z sokiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! widzę że aktywniej na forum :) mi w przeciwieństwie do niektórych z was leci ta końcówka jak szalona, a jeszcze mam tyle w planach do zrobienia :):) wczoraj połazilismy po jarmarku i nogi mi w tyłek wchodziły, kręgosłup też dał o sobie znać. troche cięzko na tym finiszu mimo że brzuszka nie mam dużego, może przez ta duchotę na dworzu, choć z drugiej strony czego mam po sobie wymagać w 9 miesiącu :) sandra w takim razie szwagierka czy tam bratowa nie ładnie zachowała się z tym imieniem. karro trzymaj sie dzielnie, dobrze że podzieliłaś sie tym co cię dręczy ze swoim męzczyzną. a co do nacinania krocza to ja miałam i akurat w moim przypadku powiem ci wszystko było ok i nie wspominam tego źle, teraz obieram taktyke, po rozmowie ze swoim lekarzem, że zapowiem połoznym że jakbym miała pęknąć to wolę małe nacięcie - to mój wybór. chociaz u mnie w szpitalu też staraja sie chronic krocze podczas porodu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLCIA 20
hej ja dawno sie nie odzywalam ale regularnie was czytam do Myszka5 ja sprawdzam co dziennie rano po sniadaniu czy dziecko sie rusza i wieczorem po kolacji lub w czasie kiedy wiem ze powinien sie wiercic.Jest dosc regulrny wiec latwo mi okreslic czas.Robie tak od 28 tyg.Ostatnio tez sie nie poruszal zjadlam kanapke popilam sokiem i nic.Czesto puszczam mu piosenki klade sobie tel na brzuch i sluchamy ma swoja ulubiona wiec puscilam ja i od razu zaczol balowac w brzuszku pozdrawiam Moj termin to 12 wrzesien mam synka Kris to jego imie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny 🌼 Problem polega na tym, że ja Dawida nie musiałam pobudzać, on prawie cały czas szalał jak opętany i stąd moje zmartwienie. Dzisiaj w ogóle jest spokojniejszy niż zawsze ale jak walnie to..... Najgorzej jak trafi w pęcherz - straszne...... Nie wspomnę już o tym, że czasem mam wrażenie jakby bawił się moimi organami wewnętrznymi....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mam to samo, to juz nie sa przyjemne kopniaczki :) Oliwia masakruje mi narzady wewnętrzne. tylko że ma na szczescie czas spania i kopania, także mam troche spokoju. pamietam że twój Dawidek był najaktywniejszym bobasem na naszym topiku, ale teraz na końcówce ciazy to zupełnie normalne że nie daję juz non stop czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , odświeżam tabelke oraz życzę szybkiego rozpakowania w terminie, podczytuję sierpnióweczki oraz wrzesznióweczki, he he....na początku ciąży myślałam ze urodzę w wrzesniu, potem lekarz wyliczył sierpień , a malutka załapała się na lipiec:) chciałam Lwicę . backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm backspace82.....30.07.2008...........Mia.......................2500.......47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoHuberta :):) Potrafisz sobie wyobrazić jaki to będzie Mały rozrabiaka po urodzeniu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace a ja włąsnie miałąm pytac gdzie ty jestes!! i nic nie napisalaś!!! no to mamy dwie mamusie juz :D:D:D esz ty :P:D:D Gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Backspace - GRATULACJE :):) Super że już jesteście PO Widzę,że zaczyna nam się ruch w rozpakowywaniu - ciekawe która następna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaka mia jest malutka :D:D taka krupcia :D buuu ja tez juz chce nooooooo :(:(:( sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafię bo mam takiego :) mój synek w brzuchu tez był bardzo aktywny, Oliwia przy nim to pikuś. jak miał 3, 4 miesiące to wiecznie mu chodziły rączki i nóżki machał nimi non stop, jak miał 10 miesięcy to smigał pewnie na własnych nogach. jest bardzo żywy do tej pory, wszędzie wlezie, ale jest bardzo mądry i wolę go takiego niż jakiegos \" ciapka\". ale Oliwia może być juz spokojniesza :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace GRATULUJę duzo zdrowia dla mamusi i córeczki. podziel się wrażeniami, w którym tyg urodziłaś kruszynkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem jestem:D tylko właśnie doświadczam uroku macierzyństwa i czasu brak, malukta narazie jest grzeczna oby tak zostało:P Ja już czuje się lepiej, urodziłam naturalnie na początku bałam się że nie dam rady bo zmierzyli miednice i była wązka , na dodatek był taki tłok na porodówce że zapomnieli o mnie i dopiero jak miałam parte dali mi znieczulenie, co własciwie już nie było mi wtedy potrzebne:( bo natura sama wypychała mi kruszynke, potem zszywanie na żywca bo lekarz był sam a rodzących 16 , to nie miał czasu na czekanie , ale dałam rade.Nie obyło się bez minusów, za długo trzymałąm mała w kanale rodnym i omało jej nie udusiłam:( to potem wpadlo 2 połozne rozpychali mi nogi, ginekolog który cisnął mi brzuch, oraz mąż który trzymał mi głowe, i za ich pomocą wyślizgleła się kruszynka, ale nie jest tak zle jak piszą o porodzie, ten ból jest do zniesienia, modliłam się żebym nie straciła swiadomości żebym mogła rodzić, rano jak odeszły mi wody to piłam kawe między skurczami i jadłam kanapki żeby mieć siłe na rodzenie:D Polecam!!! Potem malutka dostała żowtaczki, fizykoterapia i przeszło. Mamani----jak się czujesz? Jak Kornelek? pewnie jest już duzy:) oj, jeszcze trochy i da Ci popalić:D Pozdrawiam Wszystkie mamusie i czekam niecierpliwie na powiększanie sie tabelki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace-gratulacje i całuski dla coreczkisuper to juz druga z kolei ja juz sie nie moge doczekac moze dzisiaj jakis mały sexik -? ponoc pomaga:-)w ktorym tygodniu urodziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziweczyny. Backspace gratulacje!! Kolejna mamusia :) Myszka nie przejmuj sie bo to calkowicie normalne, ze pod koniec mniej sie rusza dziecko...coraz mniej miejsca :) MOja mala tez ma okresy spoczynku i bombardowania mamusi :) a raczej walcowania bo nie kopie juz tylko przekreca sie, wierci i rozciaga moj bzuch. Karro korzystaj z wolnosci, poza tym jeszcze sie bedziesz cieszyc ze tesciowa jest u ciebie :) Cierpliwosci ci zycze. W sumie to cie dobrze rozumiem, bo jak sobie wyobraze, ze moja mamusia juz teraz tu by byla to uuuuuuuu....Wystarczy, ze codziennie przez telefon kontroluje co zjadlam, czyodpoczywalam, czy maz o mnie dba...wrrr :) Dlatego ja mojej mamie dopiero na 1 wrzesnia bilet wzielam :) Wiec nie ma wyboru. Ja w nocy z soboty na niedziele myslalam, ze urodze...mialam kilka takich mocnych skurczy polaczonych z bolem krzyzowym, ze hej...nie moglam spac, ale stwierdzilam, ze nie panikuje i nawet meza nie obudzilam :) A dzis czuje sie calkiem dobrze jak na ostatni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra mi zostało 19 dni, ale ja tam się zaczynam zastanawiac jak tu nogi zacisnąć :):) a planuje sobie wszystko tak jakbym wcale nie miała lada dzien rodzic :) w srodę fryzjer, w weekend zakupy, chyba odsuwam ta mysl od siebie, owszem chciałabym juz tulić Oliwię, ale jakos nie dochodzi do mnie ze to może byc w sumie juz, a czas mi tak szybko leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam ją w 36 tygodniu, jeszcze miała być w brzuszku ale nie chciała:) dostała 9 , bo była cała niebieska:( przez to że w kanale za długo siedziała. W domu nie miałam nic a nic, byłam przygotowana na koniec sierpnia początek wrzesnia, więc jutro ma być wózek to już będę mogła na spacer wyjsć. Mamani------no jest malusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj założyłam juz baldachim na łożeczko i pościel myslicie ze za szybko?Poprostu nie moge sie juz doczekac tym bardziej ze mam od czasu do czasu takie bole jak na miesiaczke i do tego z krzyża.Dzisiaj pakuje torbe i jetem gotowa ja juz nie moge sie doczekac porodu zeby zobaczyc i usciskac swoje maleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace to miałaś wrażenia! najważniejsze że malutka zdrowa i w domku :) natura czasami płata figle. my tutaj to juz naszykowane, wózki, łózeczka, ciuszki poprane, pozostało czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Backspace -corcia jest śliczna i taka spokojna na tych zdjęciach:-)bedzie laska jak mamusia pozdrawiam i zycze dużo zdrowka dla corci i ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra---ja tęż już mam łożeczko potem po wrzucam fotki to ocenicie czy ładne:) ja pojeczałam do szpitala bez niczego, tak jak stałam tak pojechałam , nawet nie miałam torby bo myślałam że jeszcze tyle czasu mam:D zero skurczy, zero czego kolwiek, wszystko stało się tak nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra---ja tęż już mam łożeczko potem po wrzucam fotki to ocenicie czy ładne:) ja pojeczałam do szpitala bez niczego, tak jak stałam tak pojechałam , nawet nie miałam torby bo myślałam że jeszcze tyle czasu mam:D zero skurczy, zero czego kolwiek, wszystko stało się tak nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he:) oj miałam wrażenia miałam....a najlepiej jeden mąż mojej koleżanki z sali, który był w takim amoku, szoku w dzień co rodziła obciął 2 pępowiny he he , jej i innej obcej kobiecie bo lekarz go zawołał ...:D przez pomyłke to grzecznie poszedł i obciał ....ta jak się ockneła z narkozy ......były jaja:) on też nie wiedział do konca gdzie jest i co robi, cały zielony ....jak mi opowiadała to umierałam ze śmiechu...ten udałał że nic nie pamieta, tłumaczac tym że jak zobaczył tyle krwi, rodzące dziecko to przestał byc obecny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładne jajka hehe :-) moj mąż bedzie tez przy porodzie oby nie było ciężko pierwszy moj porod to była bułka z masłem mała ważyła 3050g i 54 cm,ciekawe jak teraz synek bedzie ważył oby nie 4 kilo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra nawet nie wiem, własciwie to nawet nie zastanawiałam się, zadzwoniłam do gina , powiedział że 36 to ok, mogę rodzić. Czułam tylko takie kopnięcie i potem się zaczeło, wiedziałam że jeszcze moge być w domu od 4 do 6 godz, więc że spokojem zdążyłam sie ogolić, wyszykować, nawet umalowałam się:P Mąż to musial wprawie siła mnie tam zawozić , bo krzyczałam że jeszcze mam czas....to wypiłam kawke, zadzwoniłam do wszystkich że jade rodzić, w sumie fajnie jak tak wspominam:) A tak się bałam , wcale nie było tak zle:) jak będę u gina to zapytam co mogło spowodować szybszy poród....może infekcjie bo miałam jakies bakterje, w pochwie, pałeczki gram czy coś takiego , czystość w pochwie nie za ciekawie:( czytałam że to może spowodować szybszy poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLCIA 20
Dopisalam sie pozdrawiam i serdecznie gratuluje rozpakowanym!!! backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........?????? BarwyJesieni...27..........14.09.........Mikołaj Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Witam , jak ja zazdroszcze Evi_22 i backspace82 ze juz maja swoje pociechy.ja juz nie moge doczekac sie swojej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
no i pytałam czy tez wam nogi puchna przy koncowce....ale wiedze tu mała ignoranje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×