Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid Dafodilek..........28........12.09..........Karolek eryka..............29........13.09.........Blanka ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........29.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25………... 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej munka82........26.........28.09.........Maurycy/Melania< br /> oleniga..........28..........27.09........chyba Mikołaj?! kate562........25...........04.09........Marta Imię.Mamy......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008......Mikołaj.........2000 .......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia .......2500........47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka.......2950. ......54cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... 2800.......53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... .3245........54cm mrs_ziec...........23.08.2008........Ola..........3250.. ......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś.......3500 .......56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.........2620..... ..47cm sanday1.............31.082008........Mateusz......3000.. ......55cm karro................01.09.2008........Maks..........2790........47cm MaMani.............02.09.2008........Kornelek.....3,770. ......53 cm Słonko_26..........02.09.2008.........Lena Emilia..3440 .......56 cm el79..................06.09.2008.......Arianna.......323 0.........50cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) Wpisuje sie w koncu do rozpakowanych ;) U nas wszystko dobrze, byla dzis polozna na domowej wizycie i wszystko ok :) Maksio przybiera na wadze co najwazniejsze bo taka z niego kruszynka .. Nie wiem czy wam pisalam ale na wizycie u ortopedy okazalo sie ze maly ma dysplazje lewego stawu biodrowego :( musi nosic takie usztywniane szelki przez 6 tygodni :( przerabane bo trzeba mu to sciagac i zakladac przy kazdej zmianie pieluchy, juz nie moge sie doczekac kiedy mu to cholerstwo sciagna .. Ale z drugiej strony dobrze ze to tak wczesnie wykryli to potem bedzie spokoj. Mielismy poczatkowo problemy z karmieniem, maly byl wymeczony ciezkim porodem i troche oslabiony wiec w ogole nie chcial ssac piersi. W szpitalu odciagalam pokarm i karmilismy go takim specjalnym kubeczkiem ale juz na szczescie zalapal o co chodzi i od dwoch dni ssa jak szalony :) strasznie sie cieszymy :) Mam nadzieje ze jutro znajde troche czasu zeby wrzucic pare fotek mojego skarba :) No i widze ze sporo juz rozpakowanych :) Serdeczne gratulacje dla wszystkich nowych mamus 🌻 🌻 🌻 Dziewczyny w dwupaku trzymajcie sie !!! Biedactwa, wiem jak wam ciezko pod koniec ! Kurcze zapomnialam sie zwazyc przed wyjsiem do szpitala wiec nie wiem ile mi ubylo zaraz po porodzie .. Od powrotu do domu spadlo juz 3 kg w 4 dni z czego sie b ciesze .. brzuch tez fajnie znika ale mimo wszystko jeszcze spooooro kg do stracenia .. ale przy malym tyle zajecia ze na jedzenie nie zostaje za duzo czasu, wiec jestem dobrej mysli :) A zreszta jak sobie przypomne jak sie kulalam pod koniec ciazy to i tak sie czuje jak motylek :) :) Maly zaczyna kwilic wiec lece go nakarmic, buziaki dla was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro wyczuwa się u Ciebie wiele optymizmu :) i tak trzymaj :D Te 6 tyg. minie szybko i mały będzie miał zdrowe bioderka :) Tak Ci zazdroszcze, że masz już swoje maleństwo przy sobie :) Całuski dla Was 👄 👄 👄 Magia WIELKIE GRATULACJE 🌼 Opisz coś więcej, jak znajdziesz chwilkę - jak poród przebiegł :) Oleniga ja mam tak samo - mała też sie tak wygina jak opisujesz- dosłownie identycznie :) A wczoraj najadłam się czosnku i cebuli i cały wieczór - chyba z 4 godziny tak się wyginała, aż myślałam, że mi brzuch i pachwiny i wszystko na dole zaraz rozerwie - juz nie było to przyjemne :( Tak skojarzyłam, że to może od tego czosnku hehe Z moim katarkiem już lepiej - mogę w miarę swobodnie oddychać, z czego się niezmiernie cieszę :) Dobra uciekam do robótki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny slonko to nasze maluchy lepiej niż blizniaki :D:D:D gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom i trzymam kciuki za te przed porodem :) a ja wczoraj wyladowalam w spzitalu z goraczką i dreszczami. Okazalo się ze sa skrzepy w macicy i nie chce sie dobrze obkurczać. Dostalam tabletki na obkurczanie macicy i do poniedzialku mam lykac. W pon kontrola i jak zejdą skrzepy to superrrr a jak nadal będa to łyżeczkowanie :( wczoraj zaczełam brać tabletki i Kornelek jest karmiony tylko sztucznym mlekiem :( Przy tych lekach nie mogę karmić :(:(:( Buziaki dziewczyny. Pozdrawiam i życze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Mamani :) mam nadzieję,że tabletki zadziałają i szybko wszystko będzie dobrze :) Jejku, chyba nam się Mamahuberta rozpakowała, bo długo jej nie ma. A ja kolejny dzień nic :( w głowie mi się to nie mieści :( No,ale jutro jadę na wywołanie.To będzie już tydzień po terminie i kazali przyjechać.Mam różne myśli, boję się okropnie i nie wiem, jak ja dzisiejszy dzień przeżyje i całą noc.....Ale pociesza mnie fakt,że jest szansa,że wreszcie będę mieć moją córeczkę przy sobie....bo zostałam tu póki co ostatnia (chyba) tak bardzo przeterminowana :( Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po ciężkiej nocy :) Żartuję, nie jest źle. Mała co prawda od 24 do 2 nie chciala spac ani jeść, i tylko leżała ładnie i się na nas gapiła, ale my kompletnie nie wiedzieliśmy dlaczego w środku nocy spotkal nas taki zaszczyt. W koncu usneła i my tez. Budzi sie do karmienia co mniej wieecej 2-3 godz. I jest taka słodziudka .... nie mam żadneej galerii do zdjęć więc dla tych co mają profil na NK wklejam link http://nasza-klasa.pl/profile/1440363/gallery/25 MaMani - ciężka sprawa, mi się szybciutko macica obkurczyła, więc nie mam problemu, ale zobaczysz ze niedlugo Mały znowu będzie ssał jak szalony :) Co do wagi to ja już po 2 dniach się zważyłam i wyszło 8 kg mniej. Ale chudnę w szybkim tempie bo dziś już ważę 58 kg, czyli 12 mniej. A przytylam 20 !!! Więc idzie w dobrym kierunku. Mam tylko problem z jedzeniem - nie mam pojęcia co mogę jeść, niby piszę że prawie wszysko ale ja i tak mam jakies opory. No bo jak juz pisalam Małą czasami boli brzuszek. Dzis przychodzi położna więc dopytam. Tymczasem dziewczynki trzymam kciuki za każdą z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...:) Mamami - trzymaj się i myśl pozytywnie :) ... życzę Ci żeby tabletki zadziałały szybciorem... :) Marta Obdarta... bądź dzielna, pomyśl że juz najprawdopodobniej jutro spotkasz się ze swoim maleństwem... a może jeszcze dzisiaj odezwie się że chce wychodzić... czego życzę Ci bardzo :) Eryka wiesz ja nie zwróciłam uwagi, że to może być po jakimś konkretnym jedzeniu, mój maluch tak zwykle wierzga jak zaczyna być głodny, tzn. wypina się cały dzień ale takie porządne harce, jak silne szamotanie się w brzuchu i kopanie, i odpychanie się nóżkami z wypinaniem tyłka to zwykle jak jest głodny... od kilku dni szczególnie upodobał sobie okolice godziny 23 ;) trochę późno ale co zrobię, muszę coś zjeść i tyle ... ktoś też tak ma?? piszcie jak Wasze brzuszki się zachowuję bom ciekawa :) :) :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko_26 chciałam właśnie obejrzeć Twoje maleństwo na NK ale Twoja galeria jest zablokowana :( pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani oby te tabletki zadziałały 🌼 Słonko ja też nie mogę obejrzeć zdjęć na n-k :( Oleniga ja nie wiem jak się zachowuje Mała jak jest głodna, bo ja cały czas jem heh :D Ciągle coś żuję hihi Ale wczoraj to przesadziła z ruszaniem się :) Ja mam za to takie uderzenia gorąca czasem i nie związane jest to nawet ze skurczem, tylko tak po prostu - dziwne. A jak mam skurcz to swoją drogą ciśnienie do głowy uderza :D No i podbrzusze coraz częściej boli jak na okres :D A MamaHuberta to na bank się rozpakowała :D No i gdzie Myszka ?? Odezwij się kochana, no chyba, że Cię wzięło ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko córcia jest prześliczna :D Jaką ma fryzurkę fajną :D Ja też już chce !!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas cisz - jesteśmy dzień po terminie MamaHuberta sie rozpakowała - widziałam na naszej klasie gratulacje:) Magia - gratuluję i bardzo się ciesze :) Ja też mam tak jak Wy - Młody strasznie się wygina, napina i co tylko możliwe...... MaMani - no to masz niezłe przeboje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko_26 ale fajowa ta Twoja mała :) ... ja już chciałabym też swoje zobaczyć... ;)... a to jedno zdjęcie z nóżką na brzuchu to super, myślałam że to Twoje :) Eryka ja zwykle nie jestem głodna jak maluch zaczyna buszować ale on tak, już to sprawdziłam... jak coś zjem to sie uspokaja... ja to już 25kg przytyłam a ważyłam 55 na początku, ledwo człapię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) to my chyba zostałyśmy jedyne dwie z tych starszych wrześniówek.....musimy być dzielne co :) ?????????????????? Zwariować już idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ogromne gratulacje dla MamyHuberta ... super, że ma już swoje maleństwo :) Myszka i Marta Obdarta teraz za Was trzymamy kciuki... :) to już niedługo ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga :) dzięki za kciuki,ale już mam naprawdę dość....może założę jak Mamahuberta,że rodzę w grudniu.....co :) Mam nadzieję,że jutro już będę po wszystkim, bo jeszcze 2 dni i odejdę od zmysłów- tyle spóźnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o kate562 zapomniałyście.. ona też czeka na rozpakowanie :) A co u Dafodilka?? termin na jutro ... i nie ma jej już jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, Ty to chociaż jutro idziesz na wywołanie a ja jak samo się nie ruszy to dopiero we wtorek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Obdarta Ty tak jak kate562, ona też miała na 4 września ... mój mąż urodził się 4 września ;) Do grudnia to nie masz szans... nie dotrzymasz, ;) choćbyś bardzo chciała... zacznie się już niedługo :) bądź dzielna ... haha pewnie każdy Ci tak mówi, bądź dzielna, bądź cierpliwa... mam nadzieję, że to pomaga ...ale również mam nadzieję, że nie będę musiała się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Myszko, tylko ja już jestem 7 dni po terminie....a słyszałam,że można nie iść na kroplówkę i wtedy odsyłają do domu i każą przyjechać za 2-3 dni.Ale ja już postanowiłam,że wtedy poproszę o cesarkę, bo już się boje czy wszystko w porządku z ta moja Małą..... No i w ogóle się boje jutra, bo człowiek czeka jak na skazanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga :) wiesz, raczej nie pomaga tylko wkurza.....bo co oni mogą wiedzieć, co ja czuje :( także nie życzę ci takiego czekania......!!!!!!!!!!!!!nikomu nie życzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a gdzie Ty wyczaiłaś, że MamaHuberta urodziła ?? Bo ja oglądałam jej galerię na n-k i nie ma nowych zdjęć :( Ja mam termin na sobotę i też narazie nic :( A w pierwszej ciąży przenosiłam tydzień i 7 dnia lekarz kazał rano przyjechać do szpitala, o 12 dostałam kroplówkę z oksytocyną i o 15.05 synek już był na świecie :) Wiem dobrze dziewczyny co to znaczy czekanie ... Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka - MamaHuberta nie dodała zdjęć ale dostała prezent - balonik z gratulacjami - więc "mój nos detektywa" mi mówi że urodziła.... HIHI dobrze, że humor mi dopisuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz, tego nie zauważyłam ;) Na detektywa więc się nie nadaję hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko sliczna ta malutka!!!!! tutaj w angli sugeruja sie terminem z usg ale z tego wczesnego pomiaru i od samego poczatku mam tylko jeden termin z usg, zawsze sie pokrywalo i wychodzilo to samo przy kazdym usg aby na ostatnim wyszlo dzien wczesniej, a z ostatnia miesiaczka mam 3 dni roznicy, ale biora pod uwage z usg i dobrze bo jakby by mieli wspomagac porod to wypadnie wczesniej, w polsce jak rodzilam pierwsze dziecko to w moim szpitalu panowal zwyczaj zeby dzien po terminie zglaszac sie do szpitala, tak wiec mialam wywolywane 2 dni po, wiec nie musialam dlugo czekac. duzo cierpliwosci wam zycze!!!!!!! pozdrowienia dla mam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Normalnie zaraz sie porycze !! Zero rozwarcia , szyjka zamknieta,jutro mam lekarza,polozne beda go prosic ze mna zeby szybciej mnie wzieli na wywołanie......zobaczymy. Mam dosc spac nie moge :( Czyli co cztery dziewczynki we wrzesniu zostały do rozpakowania ?! Super ,gratuluje wszystkim tym ktore urodziły i zycze powodzenia i cierpliwosci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jestem tatą Huberta żona się rozpruła no zdarza się, raz na ruski rok, ale za to mam zajefajną córeczkę. Poszukiwana imię Oliwia jak pewnie wiecie, wzrost 53 cm, waga piórkowa 3,05. Włosy czarne na plecach brak po za tym okaz zdrowia i naprawdę strasznie żarta gdyby mogła to by mi żonę pochłoneła. Żonka czuje się świetnie stworzona do porodów chyba. z skąd te przypuszczenia zawiozłem ją do szpitala o 11 15 po południu a 12 15 po wszystkim. To się nazywa mieć szczęście. Pozdrawiam panienki i ta trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×