Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, dawno temu bywałam Na usprawiedliwienie dodam,że mam trójeczkę w domu i nie bardzo mam kiedy pisać, ale staram się czytać, jesteście skarbnicą wiedzy :) Mam problem, moja Ola od wczoraj bardzo brzydko kaszle, nie ma kataru ani gorączki tylko ten kaszel. Może wiecie co oprócz wit C mogę jej podać? I Ile tej wit C mam jej dawać? Idę dzisiaj do lekarza, ale ja jakoś nie ufam lekarzom i wolę sprawdzić, co u was ewentualnie przepisywali, chodzi mi o syropki. Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrs_ziec witaj ! Brakowało nam Ciebie Ja Dawidkowi podaje wit C (3 razy dziennie po 5 kropelek), wapno (3 razy po 2,5 ml) i syrop Drosetux (2 razy dziennie po 2 ml) Dziś Dawid na razie nie ma temperatury ale nadal psika i ma kaszelek :( Nie jest to kaszel mokry, nic nie odkrztusza tylko tak sobie pokasłuje. Jak nic się nie poprawi to jutro chyba znów odwiedzimy lekarza :( Mrs_ziec - powodzenia z Małą i zaglądaj do nas cześciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, dziękuję :) A to wapno to smakowy syropek czy jest jakieś specjalne dla niemowląt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, wit C wlewasz do mleczka? A wapno i syrop z łyżeczki? Sorki, ale pomimo trójki dzieci nie kumata w chorobach jestem, do tej pory jakoś choróbska nas omijały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko podaje mu z mlekiem. Wit C i wanno razem a syrop do następnego karmienia. Wapno jest w rożnych smakach ale my mamy zwykle bo Dawida mogłoby inne uczulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam podawać syrop z łyżeczki ale jakoś mu nie chodziło :) I w efekcie cała buzia była słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Gdzie jesteście? Mam pytanie - jak wypełniacie Waszym dzieciaczkom czas w ciągu dnia? Nie wiem za bardzo jak można się z nim bawić... Bawi się maskotkami na pałąku, wygłupiamy się przy zmianie pieluchy, rozmawiamy na leżaczku, ja się wydurniam i robię miny i go łaskoczę, śpiewamy sobie.... Co wy robicie z Maluszkami? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo :) + grzechotanie zabawkami, opowiadanie o zwierzątkach z książeczki, słuchanie muzyczki, kołysanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birka- podrapałam łyżeczką surowe jabłko kilka razy i nie bałam się ze będzie miała rzadziznę.Dziś rano była normalna kupa ale za to w ilości taaaaaaaaakiej że musiałam Emilkę włożyć pod prysznic. Kupa była nawet na łopatkach :O mrs_ziec- opowiadaj jak tam Oleńka :) Przecież nasze niunie urodziły się tego samego dnia (Ola ,Emilka i Zosia)-napisz ile już waży i jak sobie radzisz z trójeczką dzieci.Mi moja dwójka starsza pomaga,na zmianę ją wożą podają i wyrzucają pampersy,gugają do niej :) nie jest źle ;) Emilka na szczęście zdrowa jest ale podaję jej codziennie 5 kropelek wit. C i 1 kropelkę wit.D-nie mieszam tego ani z mlekiem ani z żadną herbatką,tylko bezpośrednio wkrapiam do buzi. myszko ❤️ - Ty już wiesz za co :) 🌻Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich maluszki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zasnęła, męczy się bidulka. Co do wagi to nie wiem, będę za tydzień u lekarza to ją pomierzą i zaszczepią jeśli kaszel przejdzie. Ale jest duża, nie wchodzi już w 62, niektóre 68 też już są przymaławe :) Myszka, jeszcze raz dziękuję :) Co do zabaw to my tak samo jak Myszka, Widzę, że Ola też interesuje się zabawkami na pałąku, sama je trąca, i próbuje włożyć do buziaka. Strasznie się do tego ślini... Poprzedniej dwójce ząbki powychodziły w 3 miesiącu życia, teraz chyba będzie podobnie :) Mam nadzieję, że kaszel minie szybko. A, jeszcze mam pytanie, ile razy w ciągu nocy wasze dzieciaczki jedzą? Bo normalnie zawsze kładłam Olę o 19 i budziła się koło 4-5 na jedzienie a później o 6 rano. Dzisiejszej nocy jak poszła spać o 19 to ja sama obudziłam ją i nakarmiłam o 6 rano bo myślałam, że mlekiem zaleję całe łóżko. Ale to chyba z osłabienia przespała tyle godzin. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, Mrs_ziec 🌼 dla Was Mam pytanie Dawid od wczoraj robi lekko wodniste kupki - nie wiem czy mam sie martwić. Wyczytałam, że to może być objawem nietolerancji laktozy, ale on przecież jest na Nutramigenie :( Może to spowodowane jest tym przeziębieniem? Chyba zadzwonię jutro do lekarki i zapytam o to. Późnym popołudniem podskakuje mu temperatura ale cały czas jest pogodnym dzieckiem :) Młody budzi się 1-2 razy w nocy ale on jest na butli. W czwartek mamy umówioną wizytę u neurologa (chodzi o to niepodnoszenie główki - wg mnie ma to związek ze szczepionką, ale zobaczymy). Najzabawniejsze jest to, ze jak dziś zapisywałam Dawida telefonicznie to usłyszałam że na stycznia (na NFZ) a jak powiedziałam, że ja wolę prywatnie, to termin się baaardzo skrócił - jutro 10:00 lub czwartek 13:00 Nieźle, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga klee, onyx i koug ja też karmię tylko piersią i nie dopajam niczym i z tego co pamiętam to tylko piersią karmi również MamaHuberta i Oliwki :) Raz próbowałam dać małej plantex z butelki to 1/4 saszetki czyli 12,5 ml piła chyba z godzine hehe wogóle nic nie chce pić oprócz mleczka prosto z cycusia mamusi :) A propo\'s karmienia to wjakich pozycjach karmicie ?? Bo ja zazwyczaj na leżąco ale chyba muszę zmienić, bo strasznie bolą mnie żebra-chyba od wyginania się :( Moja mała ma zawsze coś w nosku prawie od urodzenia - nie wiem czy to normalne, już kupiliśmy nawilżacz, nosek jej nawilżam solą morską, co jakiś czas odciągam śpiczki, daje cebionmulti i cebion i nadal nie ma czystego noska :( Lekarz mówi, że to niemożliwe, że jestem przewrażliwiona a mała ma czysty nosek - no pewnie w dzień jest czysty a w nocy i rano cały zapchany :( Onyx jeśli chodzi o rozkład dnia a przede wszystkim o dawanie cycka jak dzidzia zapłacze to ja robiłam tak samo ale zaczęłam czytać książkę \"Język niemowląt\" - na początku sceptycznie do tego podchodziłam (myślałam sobie: następna \"mądra\" książka o dzieciach) ale spróbowałam zastosować się do planu jaki tam jest przedtsawiony i to działa naprawdę :D Bardzo polecam wszystkim dziewczynom :) Rzadziej karmię, mała wie co za chwilkę nastąpi, jest łatwiej i więcej mogę zrobić w ciągu dnia :) W sumie to mała jest od urodzenia przekochana i mało wymagająca ale teraz to już wogóle jest super :) Pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka, ja też karmię tylko piersią i też stosuję się do Języka niemowląt :) Jak dla mnie to podstawowa książka o dzieciach, każda mamusia powinna ją przeczytać. Myszka, Ola też odkąd jest przeziębiona robi kilka kupek dziennie, wcześniej robiła jedną na 2 dni. Lekarka stwierdziła, że to normalne i żeby się nie przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Mimo że Mikołaj spi w nocy od ok. 21.00 do 3.00, wiec 6 godzin ciurkiem ja wciaż nie wyrabiam, no fakt ze wysypiam sie lepiej ale w dzien gdyby nie jego drzemki nie dałabym rady z niczym... czytałam o napięciu o którym pisała Birka - to poważna sprawa widzę... Mikolaj czasem się pręży ale myślę że to z powodu brzuszka, niby nie je już łapczywie a wciaż mu się tam powietrze gromadzi. Jakis czas temu odbekiwaliśmy go w połowie jedzenia a teraz już raczej nie, moze nowu trzeba do tego wrócić... czy któras tez ma taki problem dziewczyny?... co do karuzeli bo też było pisane ja również tak jak Myszka polecam Fisher Price Ocean – śliczne rybki z projektorem i melodyjkami, to jest fantastyczna rzecz, jestem pewna ze zainteresuje każdego maluszka :) My też zamierzamy jechać do Polski - chyba 14 grudnia :) no i samochodem.... nie wiem jak my dojedziemy, tyle godzin... zwykle zajmuje nam to ok.18godz. a z małym to chyba 24 bedziemy jechać... czarno to widzę, musze juz sobie plan ulożyć, co zabrać i przemyśleć jak będę go przewijać... macie jakieś pomysły??... pozdrawiam chwilowo i postaram się doczytać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. eryka moim zdaniem lekarz nie ma racji nie jestes przewrazliwiona . Nina przez jakis czas po nocy budziła sie z pełnym noskiem i miała taka chrypke . Lekarka tez mi mówiła ze tak musi byc bo teraz sie dzieci po urodzeniu nie odsluzowuje ... mhm wiec sama zaczełam weszyc i doszłam do wniosku ze mam za suche powietrze w pokoju . Nie kupiłam jeszcze nawilzacza ale co wieczor wieszam małej mokra pieluche na łozeczku nad głowka i jedna na kalofryfer po kilku dniach mała przestała miec zatkany nosek i te chrypke .. Czasami jak grzeje wiecej to pielucha za szybko wysycha i ma lekko zapachany nosek ale jest wielka róznica . no pozatym nawilzam jej nosek marimarem a w skrajnych przypadkach uzywam kropli nasivin .. Acha i jak mała spi rano tak od 9:30 do 11 to ubieram ja tak jak na spacer i otwieram okno zreszta na spaccery teraz nie chodzimy bo mama przeziebiona z lekka :) ale to tylko moje sposoby i zdanie .. No dobrze u nas ok mała nadaje jak szalona swoje guu gee gaaa Mój D w domu spi tylko od 16- 21 i wychodzi i wraca znowu o 16 dnia nastepnego .... słuchajcie czy wasze malenstwa podnosza juz głowke i czesc plecków do siadania ? Nina tak robi na moze 15 s i opada jak siedzi w foteliku boje sie ze to za wczesnie troche a moze ma taki sposób na zabawe ... jak ja pociagne za raczkii tzn pomoge to siedzi ładnie trzyma głowke sztywno i piszczy jak szalona :) Nina ma teraz faze głosnego smiechu przez sen to jest bardzo fajne :) wiem ze któras z was o tym pisała ze jej malenstwo sie tez tak smieje :) a bawimy sie tak ze : opowiadam jej bajeczki , ogladamy ksiazeczki oczywiscie nie bawi jej to dłuzej niz 10 min :) grzechotki piosenki , ak ja przewijam to gadamy sobie i Nina ma łaskotki na boku brzucha wiec jak ja tam całuje to sie tak fajnie smieje ale na 1 miejscu u Niny jest zabawa w tanczenie u mamy na rekach , przygladanie sie mojej komórce jak gra muzyka i zmieniaja sie wizualizacje i ogladanie tv :) chyba przez te kollorowe migajace obrazki. to na tyle . Mój okres nadal trwa to sie chyba nigdy nie skonczy !!! Mamani Twój mały ma juz zabki ? dobrze wyczytałam na innym topiku? szybko :) dobra bo rozpisałam sie maksymalnie. dziewczyny jak zanudzam was opowiesciami o mojej córce to mnie upomnijcie troszke ... czasami sie zapominam ... a co kupujecie maluszkom na swieta w prezencie ?miłego dnia kochane mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poprawiam tabelkę bo już MIkołaj jest starszy i większy :) :D nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(wagaur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Max..............01/09(10tyg)...5535 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (11tyg)....6100(2980)......60?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(11 tyg)......550(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(10 tyg)...5200(3340).......60,5cm myszka5.........Dawid..........14/09.(10tyg).....6150(41 00).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(9 tyg).....4660(3090)......59cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(6tyg)....5200(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(6tyg)....5720 (4360)....62cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Koug..........Emilka..........23.08..12tyg.........5950( 3245).......65cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz wpisuje kornelka do tabelki bo sandra mnie wywaliła ostatnio :) nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(wagaur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Max..............01/09(10tyg)...5535 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (11tyg)....6100(2980)......60?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(11 tyg)......550(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(10 tyg)...5200(3340).......60,5cm myszka5.........Dawid..........14/09.(10tyg).....6150(41 00).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(9 tyg).....4660(3090)......59cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(6tyg)....5200(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(6tyg)....5720 (4360)....62cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Koug..........Emilka..........23.08..12tyg.........5950( 3245).......65cm MaMani......Kornelek........02.09....11 tyg........6,500 (3770)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha w Poznaniu sypie snieg od rana ale peknie jest ..... pokazywałam Nine ale nie była zainteresowana :) nie cierpie zimy ale ten snieg jest naprawde ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNiny - nie zanudzasz nas. :) U mnie też pada śnieg i tez jest ładnie chociaż mnie o wcale nie cieszy.... Nie lubię śniegu i zimy szczególnie teraz bo nie moge wziąć Dawida na spacer ani wyjechać z nim po podstawowe zakupy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a co do zabaw, to Dawid jeszcze uwielbia jak jego mama potrząsa głową i jej grzywka szaleje, a jeszcze lepiej jak mam rozpuszczone włosy - wtedy normalnie kwiczy z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa musze wam cos napisac bo mnie zaraz cos strzeli!!! przyszła do mnie sasiadka ( siostra włascicielki tego mieszknania i włascicielka reszty domu ) i zapytała mnie czy mogłabym pieluszek nie wyrzucac do pojemnika na smieci bo za szybko sie zapełnia powiedziała mi ze mam je gdzies wywozic !!!!!!!! no mnie chuj strzelił i zgodnie z moja natura wojownika odpowiedziałam jej ze owszem moge ale w takim razie nie bede za smieci płacic wcale !!!! no to juz jej sie nie podobało.. ale stwierdziła ze moze chociaz czesc tych pieuch mam wywozic .. zgodnie z prawda powiedziałam jej ze płace za smieci za 3 osoby ( poinformowała mnie ze skoro Nina sie urodziła to trzeba płacic za smieci za 3 os - za smieci płacimy jej tzn za wywóz) i tylez równiez smieci zamierzam wyrzucic no chora chyba jest. plus dowiedziałam sie ze osobny poemnik kosztuje tylko 10 zł wiecej niz jej płace (ale jej jest nie na reke zebysmy mieli osobny pojemnik bo ona ma za rok z góry zapłacone i jak płacimy jej my plus lokatorzy z dołu to jej sie to 2 razy zwraca ) i jak D wróci to mu kaze isc do tej jedzy i poprosic o osobny pojemnik no zesz kurwa zabije kiedys te babe !!!!!!!!!!!!!!!ktos kiedys tu zginie z moich rak .... a na koniec mi sie zapytała a jak tam malenka dobrze ? jakby nigdy nic.. to jej powiedziałam ze dobrze ale robi ostatnio duzo kupek :) głupia baba . no to wyzaliłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNiny, ja też jestem raczej wojownik..... więc na Twoim miejscu teraz bym produkowała specjalnie więcej śmieci :) Poza tym nie lubię jak ktoś misie wtrąca w wychowywanie dziecka a ostatnio mam już dość słuchania jakichś mądrych uwag. Tym bardziej, że nie sa one przedstawiane w formie porad tylko złośliwych uwag... Jak na nie nie reaguję to specjalnie jestem dodatkowo zaczepiana aż w końcu nie wytrzymuje i jest afera...... Stąd tez wiem, ze jestem niedobrą matka i że wciąż CUDUJĘ bo wychodze z nim na dwór no i oczywiście to przeze mnie dziecko jest chore. A nie przez to ze w tym domu jest ku***a po prostu ZIMNO!!!! W nocy jest chłodno, rano jest 18,5 około południa robi się cieplej a wieczorem to już ku**a jest 25st. I czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania, że każdy miał swoją szanse na wychowanie dziecka i mógł się wykazać. A od mojego dziecka niech się mądrale trzymaja z daleka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo niny :D:D dobrzes jej powiedziala :) ludzie to jak im sie da palec to by chcieli cala reke. zachłannosc. myszka jak twoj maly? moj nsaldal mas katar i nie wiem czy go brac dzis na spacer czy nie. juz 2 tyg (ponad) siedzi w domu :( zeby mu wychodza - 4 na raz! juz sie przebily. masakra jak sie meczy. moze by mi na dworze pospał troche... sama nie wiem chyba zadzwonie do lekarki i zapytam a wy co radzicie? katar ma taki zbity nie lejacy- ciezko go odciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Myszko jak sie czujesz bo juz nieraz sie rozpisywałam o tych wszystkich głupich uwagach.. Ja to czasami zaciskam zeby bo zal mi mojego D jak tylko czeka az zaczne rzucac kurwami. Kiedys powiedziałam przy jego cioci ze juz niedługo bede małej mogła dawac starte jabłko a Ta mi na to ze nic mam nie rozcierac nie ugniatac tylko dawac normalnie bo sie dziecko papek nauczy i nie bedzie chciała naczej jesc ( bo ona to swojej córce tak dawała !!!!) nosz kurwa poczułam tylko pot na plecach i scisk D zebym nic nie powiedziała głupiego... ale i tak jej sie zapytałam jak sobie wyobraza ze 4 mies niemowle zje jabłko w całosci? po czym ta stwierdziła ze pamieta jak jej córenka to sobie bardzo lubiła sama wybierac słoiczki z papkmi które zje ... wycedziłam do D ze ona jest schizofreniczka chyba albo cierpi na syndrom pamieci krótkotrwałej i sobie poszłam do pokoju :) Albo ten tekst tejze ciotki ta absolutne moje niezgodzenie sie zeby mała została z jego matka a my na impreze: no powinnas za to kopa w dupe dostac ja moja córke jak miała 3 mies zostawiałam z babcia .... mhm powiedziałam tylko dosc głosno do D ze mówi mi to kobieta której 18 letnia dzis córka ani razu nigdzie sama nie wyszła bo sie trzyma mamusi spodnicy . Nawet na wakacje razem jezdza a ta na niej wisi caaały czas !!! albo jej rada na to zeby pozbyc sie czerwonych plamek na Niny twarzy uwaga !!! posmarowac twarz Niny jej własnym moczem!!! ja pierdole . Myszko masz swieta racje niech sobie kazdy wychowuje swoje dziecko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani!! Zęby!! Nieźle! Dawid raczej dobrze. Temp nie ma na razie tylko ten katarek i czasem kaszelek. Czasem mam wrażenie jakby mu coś bulgotało w gardle.......... Nie wiem czy iść znów do lekarza czy czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani zęby już?? jak szybko :) Może mojej małej też coś się zbliża, bo marudna się robi ostatnio :/ ale jednak to chyba za wcześnie :) chyba muszę przeczytać tą ksiązke Język niemowląt, może to coś pomoże :) Mój P. chyba jakiś kryzys ma :/ coś do dzidzi podchodzić nie chce :/ Z Wiki chyba najlepiej nie jest, w ogóle główki nie trzyma nie wspominając o dzwiganiu się na brzuszku :/ Z tymi radami to ja też się nasłuchałam :) dobrze ze w miarę spokojny człowiek jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ładnie glowe trzyma i na brzuszku jak lezy to tez. wczoraj zorbilam experyment bo wyczytalam na innym forum ze lekarka powiedzialą dziewczynie ze 3 miesieczniak to powinien ciagnac glowke jak sie go trzyma za raczki. dalam malemu dwa palce do potrzymania a on podciagnal glowke plecki i usiadl (nie tak calkiem zeby powstal kat prosty ale siedzial) :D:D mialam baaardzo glupia mine jak to zobaczylam :D a maly zaczal sie śmiac na glos. widocznie mu sie podoba siedzenie :D Opanowal tez odrwacanie z plecków na boczki a potem z boczków na brzuszek- z brzuszka na plecki juz dawno umie. ale caly czas mam wrazenie ze jest taki hmmm sztywny. i jak sie odrwaca z plecków na boczek to tez jest taki sztywny i wygiety ... no ale pediatra powiedzialą ze ejst wszystko z nim ok i ze silny chlopak to mu nie ebde chorob na silę szukać! martwi mnie tylko ten katar. juz tyle czasu lecze i nic. zero poprawy. nadal mu gdzies tam siedzi i "furczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×