Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

a tak w ogóle to nie napisałam, że lekarka przepisała mi nystatynę i znowu tą samą maść z hydrokortyzonem i jakąś ochronną... ale przyszła mi dzisiaj też paczka z Polski z mascią alantan i tormentiol, acha no i nadmanganian potasu... no i teraz już nie wiem co mam używać, bo okazuje sie ze to przez pleśniawki (chyba?!)... napewno bede używać tego nadmanganianu do kąpieli no i nystatynę spróbuję skoro to pleśniawki... zastanawia mnie ten tormentiol, bo na ulotce jest napisane ze nie można niemowlakom i dzieciom podawać do 12 roku życia... ale wiele z Was używało... już nic nie wiem... :( taka mała dupa a tyle problemów ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! widze że jakieś depresyjne nastroje się pojawiły, ale co się dziwić, jak nie kilogramy, to dająca się we znaki rodzinka, albo pogoda do bani....ehh karro faktycznie z tym paszportem to masz luksusowo, u nas takie tempo może będzie za 20 lat:) oleniga oby malutki pozbył sie tego cholerstwa, szkoda mi go. ja mam dzis taki dzień, że łeb mi peka:( poniedziałkowe zakupy ciuchowe dla mnie na chrzciny sie nie udały:( malutka była bardzo grzeczna, spała cała wyprawę po sklepacha, , ale nie było nic szczególnie fajnego, a to co mi sie podobało nie leżało na mnie, więc dół. dzis kolejny dzień zakupów, ale tym razem po zejściu całego miasta znalazłam coś w końcu na tyłek, nie rzuca mnie na kolana, ale nie miałam większego wyboru:( malutka dzis też była grzeczna jak aniołek. do tego mam kilka rzeczy jeszcze do załatwienia w związku z chrzcinami i mam już ciśnienie, tort, spowiedź, fotograf... ja z lenistwa ostatnio po pierwszym nocnym karmieniu zasypiam z małąw łóżku:( codziennie obiecuję sobie że ją odłoże do łóżeczka.... eryka fajnie że malutka dała się przenieśc do pokoju braciszka:) moja śpi podobnie jak twoja w nocy, ale nie chcę jeszcze robic zamieszania synkowi w pokoju, bo on codziennie wstaje o 7 do szkoły. chciałabym żeby przesypiała juz całe noce. jak stanę na wagę z moja Oliwcią to wychodzi że waży 5 kg. spadam bo sie chyba wiertoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze kupic nawilzacz Nina ma co rano pełny nosek poki co ja stosuje sól morska do nawilzania noska mała za tym nie przepada ale czasami ja to baaardzo bawi :) oleniga dziekuje w imienu mojego D jeszcze nie meza :) Ale pisze bo mam wyrzuty sumienia wyskoczyłam tak z tymi spodniami rozmiar 38 i chciałam przeprosic nie chciałam nikomu zrobic przykrosci ani chwalic sie ot tak mi sie wyrwało z tej geby ( a w tym przypadku paluchów na klawiaturze :) ) newyparzonej. Uwierzcie mi ze chociaz zakładam te spodnie to wygladam w nich okropnie !!! i brzuch mam pewnie wiekszy niz wszystkie wrzesniówki razem wziete naprawde :( chciałam nawet juz zaczac cwiczyc ale kurcze jak mam czas bo mała spi to albo robie pranie albo obiad albo sprzatam ... ehh no przepraszam was w kazdym razie .... A co do mojego slubu to .. mhm mam pewne obawy ... Ja sama jestem po ciezkich przejsciach z ex mezem z przypadku ( bylam w Las Vegas wzielismy slub stad nazywam to przypadkiem ) To był damski bokser , zdradzał mnie no i pozbawił jakiejkolwiek wiary w siebie ... Było to kilka lat temu bylam młoda głupia ale trauma została.. No i boje sie czy teraz wypali... Czy nie zepsuje sie cos... Wiem ze D jest dobrym człowiekiem i ojcem i w zyciu mi krzywdy nie zrobi ale czasem ( no teraz odkad jest Nina to nie ) sie kłocilismy tak .... Ojej załapałam depresje jakas :( kolejna :) to ta jesien i ta pogoda chyba ... Ok lece bo rozgrywki extraklasy nadal sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dzieki brutta za link do majtasow, chociaz ja do polski mam dalej niz do niemiec... ;) sprobuje namowic ciotke do wspolpracy :) myslalam, ze tylko ja lapie dola i juz kombinowalam, ze pewnie dostane za niedlugo @, skoro mam zespol napiecia przedmiesiaczkowego :) usiluje przestawic maksa na dluzsze spanie w nocy i chodzenie spac przynajmniej o 22.00 - ciezko idzie... on za dlugo spi po poludniu, a ciezko go wybudzic, prawdziwy facet :) karro, caly czas zapominam ci napisac, ze dopiero dzieki tabelce uswiadomilam sobie, ze nasze maksy rodzily sie prawie jednoczesnie, hehe a co do faldek tu i owdzie, to zawsze jak maly mnie budzi w nocy na karmienie to sobie powtarzam: jedno karmienie to okolo 400 kalorii mniej! i tak sobie poprawiam humor :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moj maly cos dzis nie chce wstac, chyba czuje co go czeka - o 10.30 mamy szczepienie :( Albo odsypia wczorajsze przejscia .. a bylo to tak - od paru dni planowalam w koncu wziac dluga relaksujaca kapiel. A ze Maksio od tygodnia chodzi spac bez wiekszych problemow myslalam ze bedzie cacy. Nakarmilam go i moj N mial go polozyc. Ja siup do lazienki (dzierzac peeling kawowy o ktorym pisalyscie ;) ) puscilam wode i mysle jak ja to sie nie zrelaksuje .. Najpierw nic nie slyszalam przez szum wody ale zakrecilam i slysze ze maly ryczy. Mysle sobie - zaraz przestanie - a on placze i placze .. wyszlam z tej wanny, moj N wygonil mnie znowu do lazienki ze on sobie da rade, czego on nie probowal - zmienial pieluche, dawal butle, spiewal, lulal i co tylko - maly sie darl przez caly pobyt moj w lazience. Relaks jak jasna cholera mowie wam Jak w koncu wyszlam i wzielam go do siebie natychmiast przestal, a jak do cycka sie dorwal to go ciumkal 40 minut (normalnie sie najada w 15 - 20 min )az w koncu zasnal .. Nelsowi oczywiscie bylo przykro ze maly chce do mamy ale nic w tym dziwnego skoro nie bylo go z nami caly tydzien i ja go kladlam codziennie, juz nie wspominajac o tym ze ze mna jest calymi dniami a tate widzi 2 godzinki wieczorem :( Ale spi musze go zaraz obudzic bo trzeba sie zbierac do przychodni, napisze pozniej jak zniosl szczepienie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx te 400 kalorii to sie dziennie spala a nie przy jednym karmieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) MIkołajek śpi ... ma jeszcze jakies półtora godzinki, bo w dzień je co 3 godziny a w nocy co 4... no plus-minus 30min... zeszlej nocy spal az 6 godzin, a ja co dwie godziny się budzilam zeby mu pieluche zmienic - leczenie dupska na calego... Będę uzywac nystatyny, którą przepisał lekarz i masci która zawiera hydrokortyzon i klotrimazol (tylko ją można 2 razy dziennie)- tez od lekarza a w między czasie bedziemy wietrzyc dupsko a do pieluszki smarować maścią alantan, kąpiel jest już robiona z nadmanganianem potasu... zobaczymy czy pomoże - trzymajcie kciuki dziewczyny, oby to byly te plesniawki, bo szukanie przyczyny tych odparzen jest straszne i trwa już prawie 3 tygodnie ... dziewczyny czy Wasze maluchy tez się krzywią jak podajecie nystatynę?... mój az wypluwa ... a jak zalecił Wam lekarz?, bo mi 4 razy dziennie po karmieniu... czy któraś z Was też ma albo miała taki problem jak ja??... proszę o odpowiedź... Nasz MIkołaj ma dzisiaj imieninki.... od razu sprostuję ze dlatego dzisiaj, bo nie chcemy go krzywdzić zredukowaną ilością prezentów na 6 grudnia zycze miłego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karro no to relaksująca była ta kąpiel jak jasna cholera... no i dbaj tu czlowieku o siebie jak masz malego szkraba ... życze zeby w koncu udalo Ci się znależć czas na relax :) no i sobie też przy okazji tego życzę... ;) :D... Ależ onyx będzie niepocieszona tą wiadomością... tylko 400kalorii na dzień, to niewiele :(... Kate trzymam kciuki żeby Twoja podróż do Polski przebiegła spokojnie... my mamy zamiar jechać samochodem do Polski na święta ale już się tego boję, tyle godzin z takim malym szkrabem, nie wiem czy to dobre rozwiązanie, ale bilet lotniczy kosztuje strasznie dużo :(... Brutta dzięki za wsparcie, używam pieluszek tescowych teraz no i jeszcze mam kilka pampersów do zużycia a na tetrowych pieluchach kładę go jak wietrzymy dupkę:) mamoHuberta to odparzenie jest blisko odbytu, i sięga tak w zasadzie tam gdzie dupkę zaciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro, ciiiiichooo... niech to bedzie sekret :) moze nie powinnam, ale sie usmialam czytajac o twoim relaksie - moj prysznic wyglada zawsze tak samo - nastawiona na zabiegi pielegnacyjne zostawiam malego z mezem, aby w drugiej minucie w poplochu wcierac niedoplukane mydlo w recznik... prawda, moglabym olac ten ryk dochodzacy zza drzwi, ale jaki to relaks, hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile spia wasze dzieci? mój w nocy ladnie śpi ale w dzien juz coraz mnie. ma przerwe miedzy karmieniami okolo 4 godz to spi moze 20- 25 minut. reszta to lezenie i rozmowy :) a jak z waszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani u mnie jest tak samo ... Mikolaj bardzo malo spi w dzien a jest miesiac mlodzy od Twojego Kornelka... najlepiej do wozka i na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :-) MamoHuberta i Oliwki dziekuje za pamiec kochana 👄 U mnie jest tak ze moj M jest z nami do 16:30 i w tym czasie sprzatanie, zakupy , pranie i brak czasu aby do Was zagladnac. A wieczorami moja Nici daje koncert i jest marudna dlatego ciagle rece mam zajeta od noszenia i lulania, wieczorami tez siedzi ciagle przy cycusiu. Nie zawsze jest tak zle , ale ostatnio to juz nawet jej ulubiona hustawka dziala cuda tylko 5 minut. Ostatnio wieczorem musialam wyjsc z domu i cala droge nioslam ja na rekach i pchalam wozek. MamoHuberta napisz co Ty jesz albo czego nie jesz ze tak ladnie zeszczuplalas?? Ehhh tyle mam zawsze pytan ale jak tak dlugo nie pisze to zapominam. Moje Slonko juz sie obudzilo musze uciekac. caluje i pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po szczepieniu - bidulek moj malutki jak plakal to az mie sie serce krajalo :( :( Ewunienka dla mnie moje spodnie sprzed ciazy tez sa jeszcze marzeniem tylko :( A co do znajomej co tak lubi cie krytykowac to olej i nie chodz wiecej do niej lepiej poswiec ten czas dla kogos kogo lubisz albo po prostu dla siebie samej :) Onyx faktycznie miedzy naszymi Maksami tylko 1 dzien roznicy :) Oleniga jak to odparzenie przy samym odbycie sie zaczyna to mi sie wydaje ze to od tych plesniawek - moj Maksio mial plesniawki i to tez byl taki bialy nalot, on zakrywa jakby te krostki wiec ich nie widac. Powodzenia z pupcia malego, tak mi go szkoda. Strasznie sie dziwie ze nie pozwolili brac probiotyku, szczegolnie przy infekcji grzybiczej .. ja mieszkam w Szwecji i tu pozwalaja, a tu to naprawde malo pozwalaja ze tak powiem, wszystko ma sie samo leczyc .. Mamahuberta fajnie ze znajdujesz czas zeby skrobnac nawet z tym zamieszaniem przed chrzcinami :) Mamaniny slub w Vegas no niezle :) Takie rzeczy to ja tylko na filmach widzialam ha ha ... a o bylym mezu zapomnij, ja tez mialam takowego niezlego s..syna ale to nie znaczy ze nastepny zwiazek tez bedzie taki. Bedzie dobrze !! A na kiedy planujecie slub ?? Bo ja z moim N. mielismy wszystko zamowione na 2 sierpnia tego roku ale okazalo sie ze jestem w ciazy i na razie odlozylismy plany ale moze latem .. 🌻 z okazji imienin dla Mikolaja ❤️ piekniusi jest !! Mamani moj spi b duzo i w dzien i w nocy - spioch z niego i tyle ale ja nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro my planujemy slub wiosna 2009 ale konkretnej daty nie mamy jeszcze :) czekam az mała podrosnie i ja zrzuce z 15 kg jak mi ciezko sie do tego zabrac:( Mamani Nina spi rano tak od 9:30 z 30 min potem wymaga uwagi do 12 jak sie naje o 12 to czesto spi np 3h a popołudniu to róznie bywa ona lubi sobie ucinac takie 15 min drzemki potem gaworzenie zabawa na macie czyli tez gaworzenie spac ja kłade przed 21 zasypia przy butli i budzi sie na jedzenie tak ok 5 lub wczesniej czasami tak wygladał ten tydzien :) jaki bedzie nastepny nie wiem :) lece odpoczac bo akurat dzis był płacz nawet na spacerku chyba katarek meczy moje dziecko :) no i obiad robie :) miłego popołudnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......59cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(4.5tyg)....5520 (4360)....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Koug..........Emilka..........23.08..12tyg.........5950 (3245).......65cm Czesć dziewczyny 🌻 Dopisałam się do tabelki z dzisieszymi zaktualizowanymi pomiarami :) Od soboty jesteśmy już na pampersach 3 od 4-9kg :D Ciekawa jestem jak tam rośnie Zosia(izabelci) i Ola(mrs.ziec)-są z tego samego dnia.... Pozdrawiam wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Max..............01/09(10tyg)...5535 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......59cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(4.5tyg)....5520 (4360)....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Koug..........Emilka..........23.08..12tyg.........5950 (3245).......65cm Uaktualniam wage Maksia :) Przytyl ale niestety nie urosl na dlugosc :O A ja juz sie boje ze jak tak dalej to bedzie gruby i krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę ale niestety więcej nic nie napisze bo Młody zaraz będzie wzywał :) Wzrost niestety nie byl mierzony Nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Max..............01/09(10tyg)...5535 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......59cm myszka5.........Dawid..........14.09(9tyg)...5700(4100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(4.5tyg)....5520 (4360)....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Koug..........Emilka..........23.08..12tyg.........5950 (3245).......65cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam bo ktos nas cofnal o tydzien do tylu Nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Max..............01/09(10tyg)...5535 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (10tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......59cm myszka5.........Dawid..........14.09(9tyg)...5700(4100). ....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(4.5tyg)....5520 (4360)....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Koug..........Emilka..........23.08..12tyg.........5950 (3245).......65cm dzis wypuscilam sie \"na miasto\" sama, maksio dzielnie zabawial tate pzez 2,5 godziny :) i wcale nie plakal za mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNiny Ty absolutnie nie masz mnie za co przepraszac, nie urazilas mnie niczym, ja wiem ze w konu wroce do swojej wagi... no i tez wejde w spodnie 38 :) :D tylko musze troche poczekac...🌼 dla Ciebie :) bylismy w Londynie zalatwiac paszport Mikolajowi, bedzie na 4 grudnia :)... alez ten Londyn strasznt... a korki... - masakra :( pozdrawiam i padam ze zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha .... Mikolaj dopiero dziekuje za zyczenia imieninowe bo zapomniał ;) ;) ;) milego poranka :)... a ja wracam o łózka bo mleczko na sniadanko juz udojone a maluch jeszcze spi... wiec musze to wykorzystac :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ewunienka24- moja corcia tez ma ciemieniuche i tez zaczelo sie od brwi.Miala tego strasznie duzo. Smaruje jej oliwka z oliwek na zmiane z oliwka dla dzieci i po pewnym czasie wyczesuje szczoteczka do zebow.Do tego namaczam woda codziennie glowke i przecieram myjka dzieki temu ciemieniuchy juz coraz mniej a na brwiach juz chyba praktycznie wogole nie ma. oleniga- ja niestety nie wiem co jest dobre na odparzenia moja mala tylko raz miala troszke zaczerwieniona pupke ale szybciutko jej przeszlo.Uzywamy pieluch pampers oprocz tego smaruje pupcie kremami dostepnymi w Niemczech i pupcia piekna a pozwalam jej tylko chwile polezec bez pampersa jak ja przewijam. Mojej bratowej synek tak bardzo sie odparzal wlasnie od pieluch tetrowych co bylo bardzo dziwne dopiero jak przeszla na pampersy to bylo ok wiec jak widac kazde dziecko inne i nie wiadomo co stosowac pewnie by trzeba bylo na zasadzie prob i bledow.W kazdym razie zycze zeby maluszkowi pomoglo to co stosujesz. Malutka po moim braniu antybiotyku bez problemu wziela piers czego tak bardzo sie obawialam wiec jestem zachwycona ze znowu pije :) Bylismy z nia we wtorek na szczepieniu i biedulka tak plakala a ja razem znia.Chyba sie nie nadaje na takie rzeczy nawet nie patrzylam jak jej wkuwaja ta igle.Nic 9 grudnia kolejne szczepienie trzeba to jakos przezyc. Co do paszportu to malej zalatwialismy wczoraj. W Niemczech to jest blyskawicznie.Paszport tymczasowy na rok otrzymalismy UWAGA w pol godziny wystarczylo tylko tyle poczekac. Dluzej trzeba czekac na 5 letni bo to zalatwiaja w Warszawie i trwa okolo3-4 miesiace. W kazdym razie do Polski z mala mozemy juz jechac :) juz sie nie moge tego wyjazdu doczekac no ale jeszcze miesiac musze wytrzymac :) Chrzciny robimy zaraz po swietach w Polsce i tez za bardzo nie mam co ubrac. Coprawda do mojej wagi z przed ciazy zostalo okolo 1 kg zalezy od dnia czasami pokazuje waga kg wiecej czasami 0,5 kg wiec juz prawie doszlam do moich 52 kg ale i tak brzuch przede mna wielki jakbym jeszcze w ciazy byla.Byl zreszta tezprzed ciaza ale chyba nie az tak duzy wiec wypadalo by go zzucic tylko nie ma kiedy :) ale jak narazie przestalam sie przejmowac swoim wygladem grunt zeby mala byla zdrowa reszta jakos przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga Nie przejmuj się absolutnie swoją wagą-wiem sama po sobie że da się wrócić do wagi z przed ciąży.Kilka lat temu po ciąży z Olą -wyglądałam jak wieloryb.Przez 1,5 roku karmiłam ja piersią więc odchudzanie nie wchodziło w grę ale jak się wzięłam za siebie to tak zjechałam z wagi że oprócz nadmiaru z ciąży zrzuciłam jeszcze 14. Wszystko zalezy od organizmu niektóre z Was szybciej wrócą do dawnej sylwetki a niektórym zajmie to trochę czasu. -Powodzenia i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Mnie też czeka w przyszłym tygodniu szczepienie małej, usg bioderek i moja wizyta u ginekologa :/ więc się powłóczę po przychodniach. Oleniga i jak Mikołajek? Dobrze już? O tormentiolu pisałam, ze się nie powinno stosować, bo zawiera kwas borowy, który działa silnie odkazająco i tyle wiem :) Ale stosowałam u małej, bo nie miałam nic innego, ale przede wszystkim nie należy go stosować długotrwale. Tak przynajmniej mówiła moja mama :) ale po 2 zastosowaniach pupa była ładna. El dobrze, ze maleństwo ssie ładnie :) ale z tego co mi wiadomo, nie powinno podawać się butli w pierwszych dniach, później to luzik :) Kurcze, ja to w ciązy przytyłam z 10 kg, z czego pierwsze 5 było nadrobieniem niedowagi :) więc szczerze mówiąc niewiele robię :) a mięśnie same mi wracają do ładu i składu :) tylko tłuszczyk na tyłku mi został :/ pewnie przy drugiej ciąży nie będzie już tak bajecznie :) a to wszystko przez studia :) Życzę wam dziewczynki szybkiego powrotu do formy :) http://nasza-klasa.pl/profile/5430581/gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ostatnio niewiele piszę, no ale mój maleńki jest niestety dość absorbujący... chciałam się pochwalić, że byliśmy w tv ha ha, 11 listopada w Wydarzeniach na Polsacie o 18:30. Sama nawet nie widziałam, ale teść nas namierzył ;). Akurat chodzę na spacerki do Ogrodu Saskiego, a tam jest oczywiście Grób Nieznanego Żołnierza - z tydzień wcześniej jakiś kamerzysta tam mnie zaczepil, czy może nas nakręcić - mnie i Mateuszka w wózku - jak idziemy w stronę Grobu, no to powiedziałam, że ok.Nawet nie wiedziałam gdzie i kiedy to pokażą... a tak poza tym, to dziś była kontrola bioderek - no i wszystko ok na razie, następna wizyta za 4 mies.,to podobno taki standard. Mały spal jak zabity jak tam przyszliśmy, więc zanim się zorientował o co chodzi i zaczął mruczeć, było po sprawie ;), dostał smoczka i znów był spokój aż do przyjścia do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......imie dziecka...data ur(tydzien)....waga(waga ur.)....wzrost asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Max..............01/09(10tyg)...5535 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (10tyg)....6000(2980)......58?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(9 tyg)...5000?(3340).......59cm myszka5.........Dawid..........14.09(9tyg)...5700(4100). ....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) eryka......Blanka Roksana......18/09..............5300(3920)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(4.5tyg)....5520 (4360)....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm kate562.....Marta.........13.09(7tyg5dni).......5100(372 0)......59cm Koug..........Emilka..........23.08..12tyg.........5950 (3245).......65cm Dafodilek....Karolek.........12.09...7,5 tyg.......5300 (3400)......?cm cześć wpisałam Karolka do tabelki. Czasmi Was czytam, ale na pianie już brak czasu. Pozdrawam wszystkie wrześniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadłam na chwilę się przywitać. W końcu się przeprowadzilam do nowego mieszkania, i mam w koncu internet ... od jutra zaczynam nadrabiac zaleglosci w czytaniu was ... i opowiem ciąg dalszy wątku o moim ginekologu .... tymczasem milej nocki i przespanej, bo moja mala niestety co 2 godz sie budzi na jedzonko a w dodatku nie chce zasypac bez cynia. A smok jest BEEEE i w zyciu go do buzi nie wezmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Witam w koncu mam internet :) tak szybko poczytałam co u was Coz moge napisac WAGA własnie w ciazy przytyłam 30kg zrzuciłam 25 Nie jest zle ale......... mimo wszystko jestem wielka jak słon rozmiar 16(UK) spodni wiec w Polsce to znaczy 44 czy jeszcze wiekszy ?! kurtki to na siebie kupic nie moge Bo musze isc chyba do sklepu dla puszystych----------poprostu załamka :(:(:(::(:(:( na brzuchu flak bleeeeeeee A cwiczyc mi sie nie chce Mała wprawdzie nie marudzi duzo ale nie chce mi sie spaceruje 3h dziennie moze wystarczy ?!:p w Niedziele lecimy do PL mam nadzieje ze bedzie ok choc mała zaczeła wymiotowac moim mlekiem..nie wiem czemu, A jak pije z butelki to wszystko ok ! Macie jakies pomysły co jest grane ?! ogolnie szkocka pogoda mnie dobija mam nadzieje ze w PL bedzie ładnie pozdrawiam zycze super nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×