Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Na co kobitki poza ubraniami i kosmetykami wydajecie otrzymaną kasę?

Polecane posty

Jakie fajne pierdółki można sobie zakupić? Kosmetyki i tak mam , na ciuchy nie chcę wydawać pieniędzy :O ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachunki żywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sobie kupic
bajerancki odtwarzacz :D mam samsunga k5 [ten którym wypodniecają się w teledysku fergalicious:P] i jestem zadowolona, swietny dzwiek, wysuwany glosnik, elegancko :D http://republika.pl/blog_le_3157609/3306315/tr/20061128113343a3axxziwnjexmjhsmtm2oq__.jpg http://cache.gizmodo.com/assets/resources/2006/08/SamsungK5.jpg można kupic jakis inny fajny gadżet no ale i tak na 1 miejscu zawsze u kobiety będą ciuchy i kosmetyczne sprawy :P można sobie zrobić akryle :D kupić ładny naszyjnik, kolczyki, bransoletę fajny dodatek jak np. rekawiczki koronkowe dziwie ci się, ja zawsze kiedy mam "nadmiar" kasy, to zawsze mam 101 rzeczy na ktore moge go spozytkowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tosdsss
Książek nie kupuję, bo wolę wypożyczać. Raz przeczytanej książki nie czytam kolejny raz, więc tylko kurz by na niej osiadał. Płyt z filmami nie kupuję, bo mam pakiet HBO i Canal+ także ciągle dają jakieś nowości. Płyt z muzyką nie kupuję, bo mam Vivę, Trace i Vh1. Za to ciągle kupuję coś do pokoju, a to nowy anioł z porcelany, nowy komplet pościeli, nowy dywanik itp. Zbieram porcelanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też wolę pożyczać książki.Filmów i płyt też nie kupuję. Zazwyczaj kasę (taką tylko dla siebie) wydaję na ciuchy , bo nawet kosmetyki kupuję tanie ( podkład-8 zł, tusz-max.40 zł, kredka-8 zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiphiphi
No tak...Pewnie na nic oprócz kosmetyków i ciuchów nie wydajecie kasy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wydaj na prezent dla kogoś
to też przyjemne sprawić komuś radość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phiphiphi- miałam na myśli kasę , którą możemy wydać na dowolny cel. Wiadomo , że też kupujemy potrzebne przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezalians
I wszyscy macie swoje mieszkania, samodzielne, przygotowane do życia na całe życie. Ręcznika już nigdy nie kupicie, garnka, ścierki, stołu. I czynsz sam się zapłaci. Od przejedzenia w święta takie głupie jesteście, czy to wam na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysiaaaa
A ja kastruję bezdomne koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odbicie w lustrze
Zależy co kto lubi, ja ostatnio kupiłam tablet z piórkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×