Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

Suszarko - lokowka?? Jakie macie doswiadczenia?

Polecane posty

Gość Katolka
Ja mam suszarko lokowke z Rowenty i jesyem mega zadowolona:) Ale susze nia wlody glową do dolu. Efekt jest niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodorkavv
Kupiłam sobie tę nowosć z babyliss, as 540e, świetna jest. Do tej pory bawiłam się układanie szczotką ale to rozwiązaie jest dużo przyjemniejsze w zastosowaniu i też efekt jest lepszy. Mam zniszczone, cienkie włosy i baalm się ze jezcze bardziej im zaszkodze ale ta lokówka jest dla nich delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banka

Podnoszę wątek, bo widziałam własnie w Euro RTV AGD te sprzęty w promocji, -30% więc całkiem sporo, warto kupić? Który model? Pomyślałam o tej babyliss creative AS510E. Ma któraś z Was może? Opinie widziałam tam ma bardzo dobre i dwie srednice nakładek do wyboru, więc to zawsze większe możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firell

Suszarki i suszarko lokówki od Babyliss zbierają dosyć dobre opinie, raczej nie ma problemów z awaryjnością. Z tańszych modeli do 100 zł warto sprawdzić coś z Remingtona np. model AS404 który  jak za tą cenę wypada dosyć niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durtidia

Też polecam sprzęt babyliss. Często są w promocji, warto poszperać w sklepach. Lokosuszarki mają świetnie, warto wybierać te modele które mają jonizację, zawsz to włosy nie będą się puszyć i elektryzować. Ja mam taką z różnymi dodatkowymi końcówkami i sprawuje się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefka

szukałam lokosuszarki głównie przez oszczędność czasu, bo jednak lepiej jest jednocześnie suszyć i układać włosy. dlatego wybrałam babyliss creative AS520E. działa naprawdę fantastycznie, a do tego ma super kolor i obrotowy kabel, co dla mnie też jest bardzo ważne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petme

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/loreal-tecniart-pli-shaper-spray-do-modelowania-wlosow-190ml.html

Najważniejsze jest używanie porządnych produktów - wtedy dużo łatwiej o fajny efekt. A wiadomo, że ogólnie chodzi o podstawą zmianę. Dobry kosmetyk przynosi mega różnicę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×