Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koleżanka Muminka

2 tygodnie 10 kg mniej

Polecane posty

od jutra zaczynam głodówkę, tylko woda i nic więcej, w dwa tygodnie chce stracić 10 kg no i mi się uda...albo i nie;] ale warto zaryzykować;) no mam czas do 20.01 a potem jak mi się nie uda to sobie pomogę w inny sposób...lepiej żeby się udało;] jak ttoś chce zacząć ze mną to zapraszam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no więc się muszę z Tobą nie zgodzić bo już 2 razy głodowałam i mi spadło 15 kg łącznie, nie licząc 2 kg o mi przybyło, trzeba mądrze wychodzić z głodówki i potem zmienić swoje przyzwyczajenia...to się uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak :) bedziemy pi wode juz kiedys nie jadłam 8 dni, teaz mam zamiar 14 na poczatku cięzko jet, ale potem po 4 dniach czujemy sie dobrze i lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile lat masz?? hm... ja urodziłam dziecko dlatego tyle waze ;/ jeszcze 2 lata temu byłam strasznie chuda bo 49 kg przy 170 !!! byłam patyczakiem wręcz od ciąży jedzienie bardziej smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 80 , to bardzo ładnie :) gratuluje, chociaz pewnie gratulacje to juz slyszlas 100 razy ja mam 23 lata ale wiesz wlasciwie berdziej twoja waga jest idealna do wzrostu teaz wiec dlaczego chcesz chudnąc?? zle sie czujesz w swoim ciele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssss
ja tez sie pryzlaczam! jak nie schudne to zwarrrriuuuuuje! daje sobie czas do 8.02 - 15kg, dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje;) 55 to mój cel od początku tego całego zamieszania z odchudzaniem na serio... nie moge powiedziec ze czuje sie źle bo w porównaniu do tego co bylo to jest naprawdę cudownie ale chce jeszcze nie wiem jak to wytłumaczyc...poprostu chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssss
178cm i 70kg jak dla mnie za duzo. czuje sie strasznie gruba. trzeba z tym zkonczyc! razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssss
mialo byc "skonczyc":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!!nie damy sie , no ale wytrzymać te 14 dni to tylko polowa sukcesu njgorzej jest potem trzeba sie caly czas pilnowac , jeśli się raz złamiemy to już po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssss
najgorzej ze ja kompletnie nie mam silnej woli. probowalam juz milion razy i zawsze po tygodniu mialamm atak glodu i rzucalam sie na czekolade...:) tym razem bedzie inaczej, musi, musi, musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tygodniu to potrafie siedziec w kuchni przy stole jak wszyscy jedza obiat itp. i mnie to nie rusza hehe ale kiedys to tez nie mialam silnej woli teraz jak juz wiem jak to jest gdy sie schudnie i teraz to za zadne skarby sie nie poddam trzymam za Ciebie kciuki dasz rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wam
zamiast tej głodówki dietę oczyszczającą warzywno-owocową (1-2 tygodni) - jest bardziej zdrowa i nie chodzi człowiek głodny, a później niestety trzeba stosować wegetarianizm - bo będzie efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Co tak skromnie? Tylko 10? nie lepiej 20 w tydzień? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zazdroszcze wszystkim ktore sa wytrwale i potrafia przeprowadzic diete , albo sie nie obrzerac ............ a byly czasy ze schudlam z 92 do 60 i wtedy czulam sie tak wspaniale....... niestety moja letargia i brak motywacji i chyba nuda , ciagle popychaja mnie do obzarstwa, dajcie typy jak wy sie motywujecie, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
hmm ... Bo taki brak rozumu, zachęca do zajrzenia ... W końcu pracowałam w szpitalu, przy dietetyce ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje sobie za małe spodnie albo jakis inny ciuszek i "mierzę" je co kilka dni i tak ciągle az sie zmieszcze...troche to dziwne ale w moim przypadku skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Pewnie, że to Twoja sprawa... ale do czasu kiedy sama sobie krzywdę robisz ... Tutaj robisz to publicznie i nie masz prawa, do zachęcania, w sposób bezpośredni, czy pośredni - bo w ten sposób robisz krzywdę innym ... niemającym pojęcia o diecie!!! Mam prawo się nie godzić z tym i korzystam z tego!!! Święta są jeszcze, a Ty namawiasz do krzywdzenia własnego organizmu!!! Ile Ty masz lat? 15? czy mniej? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×