Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dyskretny kochanek

czy tu nie ma normalnej kobiety z ktorą mozna pogadać?

Polecane posty

Gość zgłasza się
a Ty dorosły chociaż jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to co, przezroczysty! daje juz takie znaki ze macie ze mna gadac i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka kobietka
zgłaszam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, ale ja o Tobi nic nie wiem wiec cos marna ta rozmowa wiem tylko ze masz na mnie chetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja? nie poprostu przystojniacy to czuja:) i wiedza kiedy kobieta juz nie moze, ale ja jeszcze sie pobawie...:) no dobrze, bo ja juz chce do Ciebie ejchac, a nei wiem skad Ty jestes? acha widze jak juz drżysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu szarmancki mezczyzna taki jakich juz nie ma z kasa i klasa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretny kochanku
a czy zona nie bedzie nam przeszkadzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu pudło
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bawic jak najbardziej, bo co to za zycie w ktorym sie jest tylko powaznym...? czarujacy.. hm jak kazdy normalny facet, a nie taki co chleje piwo, siedzi w fotelu w brudnej podkoszulce:) pewnie zadajesz sobie pytanie czy jestem idealem? otoz tak jestem nim :):) widze ze juz nie mozesz usiedziec, masz szybszy oddech, zaczynasz sie rumienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie dzielą się na czarujących albo nudnych, w tym sensie ;) może i potrafisz cudownie żonglowac słowami a tak miedzy nami, nie zadaję sobie pytań ideał? na obrazie chyba ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze nie ma idealow, ale wiem ze w tym wszystkim co robie jest sens i schemat ktory coraz bardziej zbliza mnei do idealu :):) no ale wiadomo ze czest polegnę, ale \"co nie zabije to wzmocni\" - pamietaj! a Ty malutka jaka jestes? Napewno tajemnicza, napewno kobieca a co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lepiej zdecydowanie... jestem szczęśliwa trudno jest mówić osobie ale powiem bardziej zwariowana niż normalna i nie lubię za dużo słodyczy poczucie humoru to się dla mnie liczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy jest na swoj sposob zwariowany.. to dodaje duzego uroku.. co z tego jesli ktos jest normalny, ciagle to samo, dzialasz tak samo.. i co to daje? tu chodzi o spontana, o zycie chwila, o to by lapac jak najwiecej! Jestes szczesliwa...hm.. nie wiem jak to rozumiec? czyzby partner? czy poprostu zycie ktore kochasz takie jakim jest? Umiesz łapac ile sie da? wiesz, ja do tego dorzuce jeszcze przyjazn... bo gdy jest osoba ktora ma taki sam charakter mozna naprawde \"zawojowac\" swiat:) a najlepsze ze wtedy niczym sie nei martwisz, tylko cieszysz sie wszystkim! ale zeby bylo wesolo musza byc slodycze:) a Ty co? nie mow ze nie smakują :) przeciez chyba cos sloskiego w ustach milo miec? :) a kto o sobie lubi pisac....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie to świetnie wychodzi M ;) nie wiem skąd się wziąłeś, ale fajnie piszesz raczej to drugie miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. coz pomysl ile tracisz:) pisze tak bo wszystko ustawia zycie, tylko nalezy odpowiednio sie dopasowac do niego... i cieszyc sie wszystkim ;) raczej to drugie.. .;) czyli? wypoczywaj milo, i w wolnej chwili wejdz, to moze cos ciekawego napisze... ogolnie nie ze ja tutaj przebywam jak jakis sfrustrowany dzbanek :) ale jestem chory, w robocie ledwo wysiedzialem, teraz siedze okryty kocykiem w chacie i staram sie nie myslec o moim gardle:) wiec ja tutaj jeszcze zabawie, az mi oczy wysiada :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×