Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dyskretny kochanek

czy tu nie ma normalnej kobiety z ktorą mozna pogadać?

Polecane posty

nagroda nagroda, chce jeszcze:) no wiesz juz jestem w domu i znow trace swoje cenne zycie siedzac na kafe! musze sie opanowac bo drugi caly dzien tutaj poswiecam... az sie boje! z gardlem tak wiesz, kuracje robie ale to za malo, jak by tutaj powiedziec.. wiesz co brakuje... ale co?hm? :) nei czuje sie najlepiej, ze spaniem troche przez to problem a dzis przed czasem (Czyli 5:45) wstalem godzine ;/ czy ja nei jestem poszkodowany? i co z tego mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzni to jednak matematyczne zwierzątka, ciągle na coś liczą:P co masz? hmm dobry humor? nie zaglądaj jak nie masz ochoty ja w ramach relaksu piszę głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licza.. a czy ja zlozylem jakas oferte? To Ty co chwile kojarzysz jakies fakty i myslisz dwuznacznie, ale oczywiscie nie przeszkadz mi to:) bede prostowal twoja boczona droge:) humor czy mam dobry, jest niezly, choc brakuje mi namietnosci, czyli takie narkotyzowanego szczescia:) moje glupoty sa niezle, wystarczy ze przeczytasz inne topiki, a z Toba pisze jak najbardziej prawdziwie:) i szczerze;) sluchaj ale relaks, to chyba powinnas inaczej sobie spedzac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno wystarczy kobiecie powiedzieć trzy razy, że jest ładna, aby za pierwszym razem podziękowała, uwierzyła za drugim, a wynagrodziła za trzecim. ok, ale przecież chciałeś jeszcze:P:P w pracy?;) gratuluję humorku i urzekającej smpatyczności:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladasz slicznie! wygladasz slicznie! wygladasz slicznie! wygladasz slicznie! wygladasz slicznie! a za 5 co kobieta zrobi? Trzymaj sie maalutkal:) buziaczki i to nie w policzek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. no jednak mam mocna glowe, bylo ciezko ale szybko ulecialo:) moze slaby alkohol, moze slabi zawodnicy... nie wiem... juz wieczor, pewnie siedzisz w pizamce gotowa do spania powoli.. a moze sie myle...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, czytasz tak... a moze napiszesz jakie masz marzenie? lub jakie dzis, napewno na cos chrapka jest ...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka Ty tajemnicza a zarazem kuszaca... :) takie stresiki, ze chcesz medytowac? Interesuje Ciebie to? czy moze chcesz oddac sie rozkoszy jaka daje medytacja ... ;) ? no a moze cos innego wybierzesz, bo wybrac jest co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe ciekawe... ale czuje sie jakos jak bym wchodzil do czegos tajemniczego, ciekawego... hm..:) ktos mi tutaj probuje podejsc ;) a jak dzis patrzysz? sa? czy nie ma? a kiedy sa? od slodyczy prawda, ale nie chodzilo mi akurat o slodycze... przynajmniej w liczbie mnogiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w mnogiej?? to powiedz, albo chociaż jakies koło:P bo jest tajemnicze:) czasami kiedy muszę coś zrobić na przedwczoraj rozumiesz mnie bezsprzecznie ale się nie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko robie na przedwczoraj i jakos jeszcze zyje.. wiec to nie problemu zeby glowe sobie zaprzatac... jesli innych nie ma to dobrze sobie radzisz...:) zeby medytowac nalezy miec czas, ktory spedza sie w samotnosci...! hm.. cos co kobiety powinny wielbic cos co nie psuje zebow cos co nie odbija szkliwa cos czym sie nie zakrztusisz cos co najlepsze zawsze jest na koncu ;) no juz tyle podpowiedzi... chyba wiesz co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dobrze, jestem rozczarowany :) coz wiecej moge napisac, to ze napewno to uwielbiasz i tylko tego chcesz :) a i jeszcze jest tak ze probując to zawsze ktos bedzie, reasumujac - :)czyli nie jestes wtedy sama:) widze ze nei lubisz malych zagadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znoszę i jeśli nie zdałam bo ostatnia odpowiedź się nie spodobała;):P ładnie Pana proszę o odpowiedź:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja ustalam zasady, nie odpowiedzilas wiec moge ale dac klapsa! To jest takie oczywiste, ale coz mozesz sie nie znac:) Ulecz mnie... juz od tego &$%@& przeziebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba sie ze jestem chory tak??? uuu, jesli masz faceta to cos malo pokazuje kto ma rzadzic.... u mnie nie ma dyskusji... ale mogloby sie Tobie spodobac ;) hm... dominujaca/ulegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myślisz? kobieta istnieje tylko dla przyjemności mężczyzny!~~ sprobuję Ci pomóc d-noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×