Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dyskretny kochanek

czy tu nie ma normalnej kobiety z ktorą mozna pogadać?

Polecane posty

ulegla...pozytywnie i negatywnie... Nie zgadzam sie, istnieje by miec przyjemnosc z tego ze oddaje sie mezczyznie :) dobra, z choróbskiem mecze sie sam:) bo brak pomocy;) kolorowych snow... myslisz, ze moje pisanie jest mile, czy twoj cenny czas jest za duzo wykorzystywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię gdy mężczyźni mówią piękne słowa, ale wiesz przyjemność jest tylko chwilowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozśmieszaj mnie:D:D:D hmm masz jakąs fobię? a może wszystkie jesteśmy podobne? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to źle? jeśli się czuje namiętność, pożądanie i prawdziwe oddanie? przyjemność z dawania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliskość i rozumienie beż słow? co w tym złego? może tylko ciało Ci oddaje i czujesz pustkę, bo z prawdziwego oodania żona byłbyś zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest niezle, juz od rana niestety zalatwiam sprawy... jak noc? marzenia? sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak każdy:):) dyskretny załozył sobie nowy topik do romansowania już nas nie wygania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nas wyganial...? on bardziej sie uczyl mojego podrywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny bo mi tak dobrze idzie ... zly bo zazdroscil ze staram sie uwieść tak cudowna kobiete... Jest sobota wiec napewno to twoj dzien.... wiec co dla siebie robisz? Czy nie masz czasu by sobie wynagrodzic ciezki tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śniło mi się nic, Nie śniło mi się nic, Lecz gdyby mi się śniło, Toby tak ślicznie było!... A teraz – żal... ;) J.Tuwim :D:D nie nie miałam cięzkiego tygodnia, leniuchowałam w święta nic specjalnego , w kuchni powalczę zrobię bananowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietzsche mówił, ze lepiej dostać się w ręce mordercy niz do snów namiętnej kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dlatego ze namietna kobieta ma niesamowite wielkie marzenia.... ;) .. to dobrze o niej swiadczy, bo nie chcesz szukac kogos innego a rozwijac to wspolne piekno, ktore caly czas jest jeszcze pieknijsze i bardziej namietne... :) Bananowiec... brzmi ciekawie... czy lubisz zabawiac sie w kuchni? mocno ugniatac ciasto na stole, stac przy piekarniku, czuc jego cieplo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:) nie łamałabym sobie tym głowy on był nieźle zakręcony, a może mowil tak dlatego, że badał raczej patologie:) jesli CIę to interesuje bardzo dobrze gotuję i lubię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko cos w tym jest... i uwazam ze dobrze trafil...:) wiesz, na mnie dziala kobieta w kuchni... moze to ze tyle umie, moze to ze chce dobrze, moze to ze tak sie stara...? a ze cos za cos, nie mogl bym tego nie wynagrodzic... ... kwiatkiem..:) lub...:) wolne, odpoczywam;) a Ty w sylwestra udodzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jest, to że lepiej nie śnić ;):) dajesz serce i nie spodziewasz się niczego w zamian komplementem?;) pracuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komplementem... napewno, ale go nalezy zostawiac na inne okazje... bardziej sprobowanie... nawet juz w trakcie... Jesli dajesz to nie po to by brac... tylko cieszyc sie ze szczescia drugiej osoby ... ;) jak, gdzie pracujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×