Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały 162

Jestem niski i nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość Oleńka 11
Blink, a ile masz lat?:) Może za młody jesteś na to, żeby się panny hurtowo oglądały?;) ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blink
Wiesz mi że nie mam za mało lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
No to nie wiem - wysoki, w kwiecie wieku... Nic, tylko brać;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blink
i jeszcze inteligentny, przystojny, zabawny, miły, sympatyczny, uczciwy, wierny, wrażliwy i w ogóle chodzący ideał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
No to zamawiam:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blink
No dobra ale... stawiasz piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Blinka
to na to wygląda że masz małego,dlatego nie masz dziewczyny.Kup se pompke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruise
blink to moze ty powinienes się rozejżec.same do ciebie nie przylecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co się przejmowac
wzsrostem, są gorsze rzeczy np choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankfurtt
e tam, za niski. co za problem. ja mam jedną rękę dłuższą o ponad pół metra. to dopiero problem. przede wszystkim z garderobą. po drugie - prowadzić samochód też nie jest najłatwiej. ale jak widzę, są na świecie ludzie z podobnymi problemami: http://streemo.pl/Portal/Video.aspx?MediaId=197549 dobrze wiedzieć, że nie jestem z tym sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzzzz
u mnie w bloku mieszka kolo, co ma jedną rękę dłuższą o jakieś 30 cm, zawsze jak go spotykam, to ma jakiś problem, bo albo sobie przyciął rękę skrzynką na listy, albo windą, albo się potknął - poracha. ale chłopak sie nie załamuje, szukał i szukał dziewczyny, aż znalazł puszystą, którą tą swoją dłuższą ręką może światnie objąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotkaa
wow! ja osobiście nawet nie widziałem takich ludzi, ale to faktycznie musi być problem niemały. ale z drugiej strony można sobie niezłe żarty robić, np popukać kogoś zza winkla tak, żeby ta osoba się odwróciła :) zawsze znajdzie się coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka aja
ja widziałam kiedys takiego goscia z dłuzsza reka to fanie wychodziło mu klepanie kolezanek po pupie... ;-))) w sume taka reka to znowu nie katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna magika
Dobra dobra mrówka, ty już tu tych longersów nie reklamuj. Się wydało, że to akcja promocyjna :P Nieźle przeprowadzona, fajny wirusik z tego zrobili. A stronka cacy. Też mnie męczy noszenie lapa ciężkiego codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopadzia
no to mnie longersi zaskoczyli nieziemsko! okazało się, że to reklama samsunga, a ja myślałam, że może jakiś portal społecznościowy czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinker
o kurcze, to samsung miał odjechany pomysł:) ale jakby się tak głębiej zastanowić, to faktycznie laptopy nie są takie lekkie. może warto by było zaiwestować w coś lżejszego, żeby nie zostać longersem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora - sorry nie chciało
mi się czytać całego tematu. Ale bzdury straszne piszesz. To że dziewczyny się za tobą nie oglądają to nie dlatego że jesteś niski. Myślę że raczej dlatego się za Tobą nie oglądają bo nie jesteś przystojny. Nawet niski facet jeśli tylko jest przystojny to wszystkie się slinią na jego widok a jak tylko jest okazja do poznania takiego to od razu się czepiają jak rzep. Niestety taka prawda. Przyczyna na pewno nie tkwi we wzroście. Poza tym czemu tak głupio piszesz jakby dziewczyna równało się to samo co wysoka dzieczyna. Na świecie jest masa różnorodnych dziewczyn i wysokich i niskich. Czemu nie znajdziesz sobie niższej od siebie ?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchar123
Mały 162 Dlaczego niskie dziewczyny lubią zazwyczaj niskich facetów? I jeszcze jedno,dlaczego niskie dziewczyny żalą się z tego że są niskie,przecież to nie problem.Prawie wszyscy moi kumple mają niskie dziewczyny.Ja mam 162 i 17 lat i żadna dziewczyna się zamną nieogląda,bo jestem niski. chyba wiem czemu nie masz dziewczyny,pewnie ogladasz sie za pieknymi laskami.Moze popatrz na te mniej piekne.Wiadomo ze jak jestes niski to zadna fajna laska sie za toba nie obejzy chociaz bys był przystojny,napakowany.Moj kumpel jest troche nizszy od ciebie ma ok 160 a jego dziewczyna 155,ale ona jest puszysta i niezbyt ładna.Dla mnie sie wogole nie podoba ,ale np jemu bardzo.Wiec nie lec na same pieknosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw sie
ja tez jestem niski.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol12343481821
ale macie zesrane dylematy :P ja mam 17 lat i wzrost 189 i sobie zazdrośćcie:P ps sraj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee
Wzrost jakieś tam znaczenie ma na pewno dla kobiety, ale również nie sądze żeby to było przyczyną tego, że nie masz panny:P Ja mam 170 nie mam z tym problemu, moja była miała 176 jakoś żyłem i jej to kompletnie nie przeszkadzało, a laska była naprawde zajebista(zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i o charakter). Jak tu ktoś wcześniej napisal: po prostu musisz się podobać i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia16
Absolutnie nie przejmuj się wzrostem!!!!! Ja mam 16 lat 158 i chopaka, który ma 166. Wręcz nie lubię wysokich, gdyż są bardzo.... hmmm dumni i myślą, że co to oni nie są. Aha i przynajmniej wiem, że przed takim niskim chlopakiem to nie musze nakłądać tony makijażu, żeby zwrócił na mnie uwage... i pamietaj, że liczy sie osobowaość, więc jak laska leci tylko na wzrost to ją za przeproszeniem sraj. Jak dla niej liczy się tlyko wygląd, to jest żałosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heedzio
Facet ja też mam problem. Jestem niski mam 174 cm wzrostu, a podobają mi się dziewczyny w granicach mojego wzrostu. Nie lubię małych dziewczyn chodź sam nim jestem... No i również mam problem w znalezieniu dziewczyny, ale damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupurny
a po co wam dziewczyna??ja mam 17 lat i 167 cm wzrostu,fakt źle mi z tym,ale nie dramatyzuję...tylko nigdzie oprocz szkoly nie wychodze zeby se obciachu nie narobic.wexcie grajcie w gry komputerowe albo zajmijcie sie czyms i nie myslcie o dziewczynach,bo po co wam...tylko wydatek:D pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłka
ja mam 170 wzrostu i taką laseczke że nikt takiej nie ma. Niektórzy twierdzą że dziewczyna nie może się czuc bezpieczna przy niskim... ja jestem niski i chodze od dwóch lat na siłke i tacy po 1.90 to sie mnie boja. wzrost to nie ma nic do rzeczy... a wy chłopaki się nie łamcie:) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAllGods
Mam 16 lat coś koło 180 cm wzrostu gdzie nie pojadę USA w europie azji będę średniego wzrostu średniej budowy ciała ale to nie czyni mnie jakimś bogiem he he nie mam dziewczyny choć chciałbym mieć ale jakoś mi nie idzie z nimi wygląd morze z twarzy nie taki wolę poczekać do wieku 20 lat wtedy dziewczyny a raczej kobiety są bardziej mądre i wyrozumiałe nie chodzi już im o szpan przed koleżankami ani nie zależy im o opini ze strony swoich znajomych tylko wiedzą co to znaczy miłość że nie liczy się wygląd tylko serce człowieka Dzięki za uwagę Powodzenia a tak w ( obliczyłem średni wzrost mężczyzny i wyszło coś koło 170 średnia światowa tak więc bez załamki :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAllGods
i jeszcze raz 170 to nie jest niski wzrost patrzycie się na mieście tylko na dużych powyżej 180 a tak naprawdę poniżej 180 jest więcej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pu pu
Nie zgodzę się z autorem, że niskie dziewczyny nie mają problemów. Sama mam tylko 153 cm wzrostu i chociaż miałam o dziwo jako takie powodzenie (mój mąż ma 182 cm), to jest ciężej. Może niekoniecznie z facetami, choc większośc preferuje wysokie dziewczyny, ale naprawdę trudniej znaleźc pracę. To naprawdę frustrujące. Czasem odechciewa się życ. Nie należę do ludzi, którzy przywiązują wagę do wyglądu - ale kiedy się usłyszy parę razy szczere zdziwienie u kogoś co nie widział mnie np kilka lat "Ale ty jesteś niska", no to ręce opadają. Zupełnie jak w tej piosence "Short people have no reason to live".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław
a co powiedzie na takiego kolesia jak ja mam 38 lat i nawed niewiem co to jest pocałunek jesli macie 25 lat i niemieliscie wogole dziewczyny to juz mozecie zapomniec ze kiedys bedziecie ja miec ale wogole jest spoko :0 zero wydatków mam brata co dorabia na boku bo jego zonka szasta pieniędzmi na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa243
38 lat i nikogo nie masz , pierwszy raz slysze o takim przypadku moze zglos sie do rekordów guinnessa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×