Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały 162

Jestem niski i nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość dziewciaaaaa
ja bym nie skoczyla :) niewazna wielkosc lecz jakos :D:D:D mam male piersi :O za to zadbane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewciaaaaa
nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony to jest chyba nawet podobnego wzrostu do autora ;) Gael Garcia Bernal, może nie jest piękny, ale gra w samych zajebistych filmach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałem, że powiecie Paul Walker ;) jak można nie mieć ulubionego aktora? rozumiem nie mieć ulubionej aktorki, bo one wszystkie grają jak statystki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewciaaaaa
a mozna :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wentworth Miller to leszcz, z aktorów bliskich mu wiekiem najbardziej cenię Christiana Bale'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy lecicie na drewniaków w stylu Paula Walkera, a to nie aktorzy tylko tacy bardziej indywidualni statyści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christian Bale mi sie nie podoba, Paul Waler jest troche nijaki, nie wiem dlaczego Ci się wydaje, ze wszystkie laski na niego lecą :o zreszta co to wszystko ma spólnego z niskim wzrostem autora i jego problemami ze znalezieniem dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Autorze! Nie martw się. Znam wielu niskich i większośc z nich ma dziewczyny. w mojej rodzinie panuje \"moda\" na niskich. moze 2 facetów przekracza 170cm. moj ojciec ma 163cm, wujkowie 163- 170, dziadkowie ok 165-168. moj chlopak 167cm, chlopak mojej siostry 169cm, chlopak kuzynki ok. 170cm. kobiety w mojej rodzinie mają wzrost w granicach 150-160cm. na ulicy często mijam pary, gdzie chlopak jest jeszcze nizszy niz moj wiec gdzies tak jakTy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w ogóle uwazam, ze wzrost jest najmniej ważny jeśli chodzi o wygląd zewnetrzny. Są inne rzeczy na które zwracam uwagę u facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj chlopie
inne cechy tez sa wazne a jak sie bedziesz uzalal nad wzrostem to odstraszysz od siebie wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu3
Mój kumpel ma 24 lat i jest koło twego wzrostu a nawet chyba troche nizszy i jeszcze nie ma dziewczyny,bo tak samo jak ty się użalał.Jest tak wstydliwy że zadnej dziewczyny nie zaczepi.Wiadomo niscy chłopacy muszą się dużo naganiać,aby jakąś laskę dorwać.a więc nogi w zapas i do dzieła.Życze samych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj ojciec ma
158 i skoro mnie splodzil to znaczy ze i niscy moga miec kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11xena
POdobno niscy faceci mają duży sprzęt.Czy to prawda?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaxD
Współczuje tobie.162 to straszne.Mój starszy brat ma 169 i nie może znaleźć dziewczyny.Miał przedtem jedną ,ale z nim zerwała,poszla do innego,oczywiście do wyzszego.Ja mam 158 wzrostu a m.ój ukochany 180.Niemartw się jeszcze może kogoś bedziesz miał w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
śmieszy mnie jak mowisz ze twoj brat nie ma dziewczyny przez wzrost. musisz byc straszna małolata skoro tak twierdzisz.mam 20lat i moj clopak jest nizszy od twojeo brata. jak bylam gowniara to tez myslalam ze wysoki wzrost jest taki swietny i bez tego ani rusz.teraz na szczescie jestem mądrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na roku kilku niskich kolegow i wszyscy maja dziewczyny, takze moim zdaniem to nie wzrost jest problemem a charakter. dodam jeszcze, ze zadnej kobiecie nie spodoba sie facet zdesperowany - taki, ktory nagabuje o numer telefonu zeby tylko go dostac a potem zameczac laske telefonami. kobiety sa glupie i mowie to jaka kobieta. my chcemy facetow, ktorych miec nie mozemy albo ktorzy sa trudno osiagalni. zbyt wczesne latanie z kwaitkami i innym gownem zniecheca kobiety. niestety takie jestesmy a niscy faceci jakby chcieli nadrobic wzrost - zawsze sa zbyt mili. my nie chcemy zbyt milych facetow - chcemy facetow z jajami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin213
O chłopie,bardzo ci współczuje.Jak ja byłbym taki mały to bym się wogole na podwórku niepokazywał.oczywiscie zartuje.Ale problem masz wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tratalitka
Masz tyle wzrostu co ja. Jestem koneserką bo raczej wolę takich niskich chłopków niż wys. dryblasów. Nie miej kompleksów stary trzymaj się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDD
ja to mam problem mam 173 i wmawiaja mi że jestem bardzo niski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDDD
Autor jest jeszcze nizszy od ciebie.173 to średni wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruise
chłopie ja mam moze z 170cm(18 lat). przestałem mierzyc swój wszrost odkąd uwierzyłem w siebie!wczesniej nie dość, że byłem niski to jeszcze cipowaty - przechodząc ulicą ludzie nie zwracali na mnie uwagi - i wcale im sie nie dziwie chodziłem przygarbiony ze spuszczoną głową i z poczuciem winy ze jestem niski.mówie Ci uwierz w siebie - to czyni cuda- teraz jestem porównywany to wymienionego wczesniej Toma cruisa a czasem do Lindy, co prawda nie mam dziewczyny ale to tylko z mojego wyboru - jest kilka które na skiniecie reki przyszły by do mnie ponadto mam wielu kolegów i szacunek u ludzi.Uwierz wzrost moze ma znaczenie ale nie jest cechą degradującą chłopaka do niższej klasy społeczeństwa czy czynnikiem mającym większy wpływ na życie. Pamietaj : NIE OBWINIAJ SIĘ,NIE PODDAWAJ, ZNAJDZ U SIEBIE POZYTYWNE CECHY I UWYDATNIJ JE,A PRZEDE WSZYSTKIM UWIERZ W SIEBIE.i pamietaj ja tez jestem niski,miałem kompleksy, miałem problemy, słyszałem nie raz docinki na temat mojego wzrostu ALE nigdy sie nie poddałem - modliłem sie do Boga o wzrost MIMO iż go nie dostałem to zyje normalnie i świetnie mi się powodzi, dawno pozbyłem się kompleksów i to było najwazniejsze...jestem sobą i jestem z sioebie dumny!! jak cos to pisz pomoge Ci!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blink
Ja mam 182 cm wzrostu i za mną też się żadna nie ogląda w sumie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×