Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały 162

Jestem niski i nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość 180
180 wyznacznik meskosci tez jestem niedorobionym pawiem :/ jedni maja wszystko drudzy maja ,,nic,, a inni jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kolejny ,,nitopaw,,
Srały muchy bedzie wiosna... wiadomo ze wszystkie rzuca sie na Wysokiego naet z taka przecietna twarza... wysoki z srednia twarza & mały(172)i o ładnej twarzy nie ma szans!!!!PO PIERWSZE NISKI FACET CHYBA NIE MOZE BYC PRZYSTOJNY bo tym wyznacznikiem jest wzrost porównujac chciałby ktos z was mega grubą babe z ładna twarza=niski facet z ładna twarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martosia
min 176.9cm oczywiscie sa wyjatki znam mega zabawnego chłopaka nizszego i bardzo przystojnego ale on tez jest samotny ze wzgledu na wzrost nosi te idiotyczne koturny (niepotrzebnie według mnie)jakby sie postarał to moze miec wiekszosc no ale cóż moim zdaniem nizsi sa zakompleksieni dlatego nie maja drugich połówekmim zdaniem min to 176.9cm facet wtedy jest pewny siebie i wyluzowany i tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koturny
a gdzie mozan kupic takie koturny moze ktos sie orientuje bo przydało by mi sie z 5 cm min (170)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław K.
Również jestem niski, śmieją się ze mnie w rządzie... ale na szczęście mam kota Alika on się ze mnie nie śmieje i nie nabija się z mojego wzrostu. Ciężko być niskim, szczególnie jak się jest gejem tak jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorek
Ja wam opowiem dziwna historie ktora mnie spotkala. A wiec tak , mialem 13 lat i 144 cm wzrostu i bylem najnizszy w moim roczniku. Mialem bardzo duze kompleksy bo na kazdym kroku ludzie to komentowali lub sie smiali. Na dyskotekach nigdy nie mialem z kim tanczyc. Nie bylem brzydki, bylem nawet ladny ale powiedzmy sobie szczerze - jaka dziewczyna by tanczyla z konusem o 20-25cm nizszym od siebie? Tak wiec kompleksy mnie wykanczaly. Az rok pozniej na dyskotece siedze sobie pod sciana a tu podchodzi dziewczyna ( moim zdaniem najladniejsza jaka wtedy znalem) i pyta sie czy zatancze. Nie moglem w to uwierzyc . Bylem ok. 20 cm nizszy a ona najzwyklej w swiecie mnie zaprosula do tanca. Zgodzilem sie i pomimo tego ze wszyscy sie smieli to jednak nabralem pewnosci siebie. Na nastepnej dyskotece tez z nia tanczylem. Niestety odeszla ona ze szkoly po tym roku i wtedy wszystko zaczelo byc jak kiedys. Nabijano sie ze mnie dziewczyny za plecami komentowaly ze jestem konusem i zadna mnie nie zechce. I to trwalo 2 lata. Po tym czasie zaczalem wystrzeliwac w gore. W wakacje z 3 gim do 1liceum uroslem 21 cm. Juz bylem zaliczany do tych wyzszych i od razu zauwazylem xe znacznie wiecej dziewczyn zwraca na mnie uwage ( w pozniejszym czasie dobilem do 194 cm) .Jestem w 100% pewien ze to zasluga wzrostu bo charakter mi sie wiele nie zmienil. Dlatego tez ignorowalem podrywy takich dziewczyn i szukalem takiej ktora lubi MNIE a nie moj wyglad. Takiej jak ta ktora ze mna zatanczyla jak bylem niski. I los sprawil ze ja spotkalem i dzisiaj jest moja dziewczyna :) . Ale co mam na mysli - niestety wiekszosc kobiet zwraca uwage glownie wzrost. Nie zapomnijcie ze to CHARAKTER jedt najwazniejszy. Co prawda niski facet ma sxanse na dobra dziewczyna bo zdarzaja sie takie co ignoruja ( tak jak w moim przypadku) wyglad. Jednak w wiekszosci przypadkow musi sie bardziej wysilic. Aha i do tych co pisza ze sa niscy i maja ok 16 lat - nie martwcie sie, mozecie jeszcxe urosnac :). Ja mialem skok dopiero w wieku 17 lat a tak to bylem od wszystkich o glowe nizszy . Majac 22 lata jescze uroslem 3 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w przedzialku na srodku w
chlopcy rosna do ok 21 r.z. potem moze 1-2cm im przybyc kobiety rosną do ok. 16 r.z. potem tez jeszcze ze 2 cm moga dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Ja mam 165 i 20cm peniaa. Wszystko ze mna ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały 162
Mineło pare ladnych lat hehe nie myslalem ze jeszcze istnieje ten temat. Sprawa wyglada tak mam 166 wzrostu 88 kg 95 w pasie 115 w klatce i 42 w bicepsie. Nie wygladam zbytnio grubo, troche tylko brzuszek widac. Dziewczyny jak nie mam tak nie mam, bo nie szukam juz, wole byc singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brylant91
88 kg to za duzo wazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkostek
Mam 165 wzrostu a moja zona ma 150 i jestesmy szczesliwym malzenstwem OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba  1
Cytat

 

Niski moze nadrobic w lozku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×