Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały 162

Jestem niski i nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość Mały 162

Dlaczego niskie dziewczyny lubią zazwyczaj niskich facetów? I jeszcze jedno,dlaczego niskie dziewczyny żalą się z tego że są niskie,przecież to nie problem.Prawie wszyscy moi kumple mają niskie dziewczyny.Ja mam 162 i 17 lat i żadna dziewczyna się zamną nieogląda,bo jestem niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
Hejka ;) wiem w czym ból...ja mam 16 lat a 165 cm wzrostu (troszke wiecej heh) i tez jeszcze nie mam dziewczyny, ale nie przejmuj sie brachu, pewnie znajdziesz swoją księżniczkę :) Tom Crusie też jest mały ;p pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie ja mam
niższego chłopaka od siebie i jestem z nim szczęsliwa :-) Ty też znajdziesz dziewczyne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12
Ja mam 172, a moj chłopak ma 170 a wiec jest troche wyzszy,i w niczym mi to nie przeszkadza.Niemartw się za zapas.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja slyszalam gdzieszefaceci ro
do 21 roku zycia ... wiecmoze jeszczepare cm urosniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z ciekawosci
wiektos do jakie roku zycia rosna dziewczyny, a do ktorego faceci ? Czy moze to sprawa indywidualna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj Błękitnookiej, to zła kobieta którą trafia szlag, że jej ex ma dziewczynę... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że wszyscy mnie zjadą, ale dla mnie jedynym wyznacznikiem atrakcyjności fizycznej faceta jest wzrost :P Ale spoko, masz dopiero 17 lat. Odżywiaj się zdrowo, śpij dużo... jeszcze jest szansa, że trochę urośniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam to samo i nic
A tak z ciekawosci do autora to w koncu jakiego fiutka maja niscy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewciaaaaa
ja natomiast jestem wysoka :O mam 177 cm :( no ale moj misiek ma 192 :D ty tez znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pchełcia
do ja mam to samo i nic: niedawno chodziłam z niskim chłopakiem, w spodniach miał tego troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewciaaaaa jesteś za wysoka jak na kobietę :classic_cool: Blue - spoko, niedługo Ci powróci z całą siłą, szczególnie jak ich razem zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi kiedyś powiedział, że jak już mam kogoś pocieszać to lepiej żebym wbił mu nóż w plecy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewciaaaaa
:D:D:D kobieta nie jestem jaruss :D:D twoim zdaniem do ilu cm jest sie kobieta/ dziewczyna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ktoś chyba miał rację ;) tak a propos tego co napisał Jarek, to ten chłopak, o którego jestem zazdrosna też był niski i mi to nie przeszkadzało, więc autorze topicu - głowa do góry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta to max 172 cm wzrostu, powyżej tego zaczynają się tyczki :classic_cool: Blue popędziła facetowi kota z nadzieją, że skoczy w rozpaczy do Wisły, a teraz płacze, że ma inną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewciaaaaa
angelina jolie, rihanna, julia robers, liv taylor :D:D:D maja powyzej 173 cm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niski chłopak jest miłością mojego życia, niestety niespełniona bo ma laske więc chyba nie jest tak źle z tymi niskimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewciaaaaa
jestes za niski jak na mezczyzne :D minimum 180 :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×