Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joleńka

Szukam nastolatki,która chciałaby zrzucić pare kilo/

Polecane posty

Hej! Mam 15 lat i waże 60kg a mam wzrostu 168. Fajnie byłoby gdyby ktoś poradził mi co mam robic jak cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się odchudzam od pewnego czasu, nie wiem, dlaczego nie pokazało mojej stopki. Problem w tym, że nie chce mi się ćwiczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szczerze.
mam dokładnie tyle samo wzrostu i wagi co Ty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szczerze.
chętnie się przyłącze ;] ile chciałabyś ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też bym chciała zrzucić tak z 5-7 kg... Mam 170 cm wzrostu, ważę... chyba z 64 kg :/ bo przytyłam ostatnio sporo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ... ja ważę ok 57 kg i mam 165 cm wzrostu (chyba) i może nie tyle, co chcę schudnąć, ale naprawić kondycję i wymodelować sylwetkę. Chociaż... z 5 kg bym się pozbyła, ale to zejdzie podczas ćwiczeń ;] . Moja dieta (a raczej filozofia...) to niejedzenie mięsa, tylko ryb. Sport? Jestem po ciężkiej operacji kolana i powoli wracam do zdrowia... jestem skazana na basen. Zaczynam w styczniu, ponieważ wtedy rzucam palenie... bezsensem jest dla mnie rzucanie przed sylwestrem. Palę prawie 2 lata. No to... czekam na styczeń :) ten rok należy do mnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede od ... 7 stycznia na lodowisku codziennie godzinke na lyzwach mykac ;) znaczy no, 45 minut ;) poza tym - nie bede jesc pieczywa, slodyczy, no i ogolnie postaram sie ograniczyc jedzenie, ale bez jakichs okropnych restrykcji... no i troche gimnastyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisaj 10 min rowerek na leżąco, 15 min. na skakance. i 30 brzuszków. Do kwietnia chce ważyć 55kg. więc zrzucam 5 kg. Macie jakieś fajne ćwiczenia albo sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylacze sie do was ;) nie chce chudnac, bo wage mam ok, ale chce cwiczyc zeby poprawic kondycje i sylwetke. zamierzam od 1 stycznie codziennie 100 brzuszkow, co 3 dni na lyzwy, raz-dwa w tygodniu basen, a jak juz bedzie cieplo to biegac i na rolki. i nie opuszczac wfu ;P moze sie przedstawimy sobie jak juz mamy sie wspierac? :D ja jestem Hana i mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech zniknelo mi wszystko :/ Mój cel: - 55 kg do czerwca lub wczesniej (lub mniej niz 55, zobacze ;) ) Strategia: - pon - pia, lyzwy po 45 minuty dziennie - krotka, ale regularna gimnastyka rano i wieczorem - 10-15 minut max, - nie jem pieczywa w ogole, - slodyczy nie jem PRAWIE w ogole (nie bede zakladac czegos, czego wiem ze nie wykonam ;) ) - nie podjadam miedzy posilkami, jem tylko wtedy, gdy naprawde czuje juz duzy glod, - nie jem po 18-19. Jak bedzie cieplej, to pomysle o rowerze, rolkach i bieganiu ;) A co do przedstawiania - niech pozostanę anonimowo Turquoise - mam 22 lata ;) Hottie - dasz rade? ja bym nie dalam rady 100 brzuszkow dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hottie widzę że mamy podobne cele 🌻 Ja mam 16 lat i też wolę pozostać anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego imienia można się po nicku domyśleć :) Mój cel jest przedstawiony w stopce. Takie ostateczne odchudzanie chcę zacząć od 1.01. (ostateczne, gdyż raz się odchudzam, raz utrzymuję wagę i wogóle nie ćwiczę, co trzeba zmienić). Ale chcę tak naprawdę ważyć jakieś 50 kg, może mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam? Mi zamkneli lodowisko, dopiero od poniedzialku bedzie otwarte ;) wczoraj mierzylam sukienke z wakacji - nie dopielam sie :/ w spodnie w ogole nie weszlam :/ porazka :O 5-8 kg i za 2 miesiace znowu bedzie spoko (mam nadzieje) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1992
i jak tam wam idzie ?? :> bo się dołączam do was 167 cm i 64 kg CEL I -59 kg ;) termin- lipiec/sierpień 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
Podbijam wątek Wiek: 17 lat Wzrost: 159 cm Waga: 55 kg Chodzi mi o zrzucenie 3-4 kg i wyszczuplenie nóg. P.S. Ile czasu dajemy sobie od dzisiaj do pierwszego ważenia/mierzenia? 2 tygodnie? Miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabkaaaa
no to ja tez. 19 lat. 166 cm wzrostu. ok. 63 kg. cel? ...jak najmniej. a serio jakies 55 kilo byloby idealnie :) termin? jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
To może pierwszy termin podawania efektów 13 lipca? Dobrze by było, gdyby reszta dziewcząt tez się odezwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalunia
Wy nie macie jeszcze takiego problemu co ja, mam 158 cm i ważę 70kg. Zaczełam tyć w zaskakującym tępie w VI klasie podstawowej, a tak byłam strasznie chyda i wszyscy mi o tym mówili. Ważyłam wtedy 35kg przy 152 cm chyba mało, a nagle coś się popsuło. Wtedy nie zwracałam na wagę uwagii,ale teraz to po prostu masakra, Teraz wiem,że jak ważyłam 60kg mogłam zacząć ćwiczyć,bo teraz mi się nie chce i trudno będzie zrzucić 15 kg, bo chcę ważyć 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalunia
acha (czytaj wyżej) Mam teraz 15 lat i idę do III gim, więc same widzicie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
Alaaluniu, najważniejsze, to się nie załamywać. Chcieć to móc :), wystarczy odpowiednie podejście. Masz całe wakacje, myślę, że w ciągu 2 miesięcy mogłabyś schudnąć w zdrowy i kontrolowany sposób około 10kg :)! Jeśli masz taki sam problem jak ja, tzn. nie umiesz utrzymać żadnej diety, to zacznij stosować tzw. dietę MŻ - mniej żreć :P. Jesz wszystko, tylko w mniejszych ilościach. Jedz 5-6 posiłków dziennie, tak, abyś nie mogła poczuć głodu. Ogranicz słodycze, białe pieczywo, tłuste potrawy, wprowadź więcej warzyw, owoców i wody mineralnej (broń Boże smakowej!). Ja w ten sposób w 1,5 tygodnia schudłam 2 kg :). I nie przechodź na głodówki. Po pierwsze są nie zdrowe, a po drugie na 100% po kilku dniach nic niejedzenia wszystko nadrobisz, a waga stanie się jeszcze wyższa niż przed odchudzaniem. To jest właśnie efekt Jo-Jo :/. Co do ćwiczeń to zacznij po prostu się ruszać - więcej spacerować, chodzić na imprezy, tańczyć. Zamiast biegać możesz codziennie szybko maszerować i np. co 3 dni wydłużać sobie trasę marszu. Najważniejsze jest to, żebyś nie zniechęciła się do ćwiczeń, rób to, co lubisz - jeździj na rowerze, na rolkach, pływaj, tańcz - rób wszystko, co sprawia Ci przyjemność i ciesz się regularną utrata wagi :) Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
Odzywajcie się codziennie, bo ledwo idzie podtrzymać ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paramore
up up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a jednak topic ruszył. Byłam pierwszą osobą która się tu odezwała :) Nie lepiej przenieść wam ten wątek na dział DIETY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się w sumie chętnie jeszcze raz przyłączę :) wzrost - 173 waga - 55 72 cm w talii cel - 52 - 50 kg 65 cm w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia00969696
hey:) moge sie przylacczyc? tez by mi sie przydalo zgubic pare kg:D(bardziej zalezy mi zeby cm ubywaly)...ale neistety...motywacja..;/tzn.jej brak. na jkich dietach zamierzacie byc? macie moze jakies sprawdzone cwiczenia??? ja zamierzam od jutra rano biegac ok40-1h i wieczorem robic hitta na rowerku:)(oj...ciezko bedzie)mam nadziej ze forum pomoze mi przetrwac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia00969696
waga;70kg/167 cel;60kg termin;koiec sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....//
szkoda ze nastepny topik upadie..;/ moze ktos sie przylaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×