Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ambitna panienka

Jestem pewna siebie, atrakcyjną, ambitną kobietą i faceci się mnie boją

Polecane posty

Gość michelina
jak chcesz zostac stara panna to wybrzydzaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie boje...
sam mam taka twarda i silna zone i ja poderwalem. wiec lubie takie jak ty i jest to dla mnie wyzwanie poderwac taaka :) powodzenia zycze - i wakcz o faceta jakiegos aby na starosc nie obudzic sie samemu z reka w nocniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
"mam wysokie wymagania , dlaczego mam je obnizac??? tylko po to zeby z kims byc?? to chore" słusznie, ale ponieważ ludzi o inteligencji stephena hawkinga, urodzie brada pitta i dobroci matki teresy z kalkuty na świecie mało (a faceci to tylko połowa z nich - uderz w biseksualizm, zwiększysz szanse), to należy zdać sobie sprawe z tego, że poszukiwania mogą trochę zająć. w międzyczasie proponuję kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A kto by chciał nadętą, pierdolniętą i sfrustrowaną pipę, będącą żywą ilustracją do bajki z cyklu \"kwaśne winogrona\"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka chucky
Znaleźć faceta o intelekcie Stephena Hawkinga, urodzie Brada Pitta i dobroci Matki Teresy to jeszcze małe miki, ale czy taki będzie chciała za żonę Margaret Thatcher...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka chucky
No wiesz, czymś trzeba zrekompensować urodę Hawkinga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Margaret Thatcher
miala meza? bo nic o nim nie slychac bylo? czy byla stara panna? najlepiej jak sobie urodzisz syna i wychowiesz on napewno sprosta twoim wymaganiom a wlasciwie czego szukasz w zwiazku z mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×