Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serebrana

obwisłe policzki

Polecane posty

Gość Justyna Kaszubowskagość
Ja tez miałam problem, z grawitacją, chomiki nie dawały mi spokoju, zaczęłam od mezoterapii, fale radiowe i laser też nie dały oczekiwanego efektu!!. Dopiero na jednym z forum dowiedziałam się o masażystce, która robi lifting twarzy, dzięki połączeniu masażu, jogi i akupresury. To były najlepiej zainwestowane pieniądze, buzie mam wypełnioną i ujędrnioną, owal jak 10 lat temu. REWELACJA!!!!! Pani Małgosia przyjmuje na ul. Francuskiej 47. POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny problem. Od lat miałam pulchną twarz. Teraz mam 28 i widzę jak skóra na twarzy straciła jędrność chyba za dużo biegałam i z czasem mięśnie nie wytrzymały :/> jak mnie to wkur... Jak patrze na kobiety starsze ode mnie, to mnie krew zalewa, mają normalną twarz, ujędrnioną, napięta. Pulchne policzki maja to do siebie, ze mają jakby więcej skóry na twarzy, więcej tłuszczu i to jest problem, ze z czasem drastycznie opadnie. dodam, ze nie pije i nie pale. poradzcie coś! plizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu miałam to samo... w końcu powiedziałam dość i poszłam na zabieg wolumetrii twarzy do gabinetu Dermedika w Krakowie i mogę normalnie spojrzeć w lustro. Świetne efekty są po tym zabiegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka

moj problem praktycznie zniknal od kiedy skonczylam kuracje tym specyfikiem http://www.blessthemess.pl/co-na-zmarszczki-jak-im-przeciwdzialac-i-je-zlikwidowac-domowe-sposoby/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanny

Biedna :/ Może spróbuj z pitnym kolagenem? Czytałam trochę o tym ostatnio na jednym blogu (https://mamabezrecepty.pl/2019/02/04/kolagen-do-picia-czym-jest-funkcje-zastosowanie-opinie-czy-warto/) i też się zastanawiam bo mam dość widoczne fałdki nosowo wargowe po mamie i boję się, że z wiekiem będę wyglądała jak jakiś bulldog :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaczka

obiwsła skóra na policzkach wygląda tragicznie wiem co czujesz i co widzisz każdego dnia na lustrze, jeśli jeszcze jesteś w stanie na siebie spojrzeć, bo ja nie byłam już w pewnym momencie :(((... współczuje. Szczerze. Moim zdaniam powinnas pójść do dr Dethloff, na zabieg. Po tym co czytasz idealny będzie zabieg radiofrekwencji mikroigłowej i bezigłowej - z całego serca polecam. Ta klinika to ratunek dla takich jak my! Nie zawiedzisz się! Ja mialam problem też z obwisłą skóra na twarz po duzym spadku wagi i ten zabieg dał mi nowe życie, znów korzystam z zycia, znów wychodze z znajomymi. Zaznajom się z kliniką Dethloff, a najlepiej pojsc do nich - są mega mili i pomocni i dadzą Ci znać co trzeba robić! Oni dają radę ze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×