Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokra inaczej

wypowiedzcie sie bo juz nie wytrzymam tego dluzej

Polecane posty

Gość ludzie którzy się podszywają
są doprawdy beznadziejni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjarany
ja tez uwielbiam jak laska jest mokra tak na maksa ze az z niej cieknie i to nie tylko moje zdanie moich kumpli tez to kreci i zawsze jak sie chwala ktory co bzyknal to wszyscy najchetniej opowiadaja nie o tych laskach najladniejszych ,czy z duzymi piersiami ,czy najlepiej bzykajacych sie tylko o tych co byly na maksa mokre ze az im cieklo po nogach (dodam ze ja tez te laski najmilej wspominam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra inaczej
przeciez nikt nie lubi odchylen od normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna w noc
tez tak mialam na poczatku wystarczylo ze byl ze lekko mnie dotknal, pocalowal a ja cala mokra, przechodzi to z czasem, jestem coraz bardziej sucha, lepiej byc mokra niz sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjarany
to jest bardzo podniecajace uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra inaczej
spodziewalam sie podszywow. mam to gdzies. hmmm no jeszcze tego brakuje zeby ktos tam opowaidal wszystkim jaka bylam cieknaca. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno wiedz o tym że dla was podniecajaca jest erekcja u faceta tak u nas wasze nawilżenie Jest to objaw akceptacji seksualnej partnera i im sztywniejszy penis tym czujecie satysfakcje z tego jak my odczuwamy to samo gdy jestescie mokre.Miałem dziewczyne ktora miała slabe nawilzenie (była sucha) i wiesz że mi natychmisast wymiekł ku jej zaskoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzzzzzzzzzzzzz
monika to ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra inaczej
wlasnie o to chodzi ze nawet nie musze sie wogole podniecic by tak sie dzialo... to wlasnie mnie najbardziej denerwuje. owszem jak mi jest dobrze to jest to duzo bardziej nasilone ale nawet gdy odczuwam zadnej przyjemnosci to jestem bardzo mokra. poprostu fakt ze dzieje sie cos zwiazanego z seksem. gdy np sie caluje i wiem ze do niczego wiecej nie dojdzie to nie jestem mokra ale gdy wiem ze cos nastapi to wtedy tak sie dzieje. i mialam tak nawet gdy wspolzylam regularnie przez dlugi czas z tym samym partnerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zawsze znajdzie
sobie wytłumaczenie, dlaczego mu nie stoi, dlaczego mu oklapł, dlaczego ma przedwczesny wytryski. I nieodmiennie jego zdaniem jest to wina kobiety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra inaczej
z wlasnych obserwacji zauwazylam ze w moim przypadku byl za duzy poslizg mimo nie malych rozmiarow.. nie wiem czy mi sie tylko tak wydawalo czy przez to nawilzenie bylam jakby nie ciasna. no a poza tym to jest bardzo niewygodne. nie chce pozostawaiac po sobie mokrych sladow na lozku ani np na siedzeniach w samochodzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra inaczej
podszywaczu zlituj sie bede miala koszmary w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra inaczej
i co stalo sie mialam w nocy koszmary ze jestem slimakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra inaczej
gdzie zniknely te podszywy ze slimakami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×