Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angeliczka17

KOPENHASKA!!!! START 1STYCZNIA2008!!!!!!!!

Polecane posty

Boże dzieciaki. Ile wy macie lat, ze wierzycie w cuda? Na innym topicu oOoLaDyPiNkoOo napisała ze na tej waszej diecie w ciagu 2 tyg schudniecie od 7 do 20kg. Dzieci. dzieci.. Kiedy wy zmadrzejecie? myslicie ze po 13 dniach bedziecie miec wage idealna.. ze skorka bedzie taka cudna, napieta, organizm oczyszczony z toksyn.. wszystko pieknie. Zaczniejcie sie wkocnu ODCHUDZAĆ, zdrowo. Bo tym waszym sposobem doczekacie sie 10 kilo wiecej na wadze niz macie teraz 🖐️ aa.. jeszcze jedno. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - WSPOMNICIE MOJE SŁOWA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta chce ważyć to co??? nie masz gdzie rozładować stresu to pozwalasz sobie tutaj zobacz uważnie czy którakolwiek z nas oczekuje ze zrzuci 10 kilo nie...:):)swoja droga nas wyzywasz od dzieciaków a sam/a zachowujesz sie jak podlotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "chce wazyc"...pamietaj,ze na tym topiku wypowiadaja sie tez osoby,ktore stosuja ta diete nie po raz pierwszy i mialy dosc duze osiagniecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie !!! Zamiast kogos pouczać ja cos ci powiem.Ja Dzieciak schudłam tej diecie 7 kilo i powiem Ci ze cwiczyłam codziennie i nie miałam efektu jo-jo, miałam skórkę napietą i jędrną!!! nikogo nie pouczam a napewno do dziecka wiele mi brakuje:p więc znajdż sobie inny topik i tam Top swoje smutki!!! buziaki Dziewczyny , ide lulać a jutro zaczynam dietkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla twojej wiadomości to ja nie oczekuje że schudnę od razu 20 kg jak będę tylko i wyłącznie stosować ta dietę;/ do tego dochodzą jakieś ćwiczenia i ta dieta gwarantuje tylko te 20kg(ale to musiał by być cud) jak się ją stosuje trak jak jest na stronie napisane bez żadnych zmian. Ja oczekuje że schudnę na tej ok.5 kg a może nawet nic ale warto spróbować. A tobie pewnie coś nie wyszło i się będziesz wyzywać na innych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolady pink....nie mozesz zastapic kawy innym napojem.kawa ma tu spowodowac przyspieszenie przemiany materii,a o to tu w tej diecie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa.. tylko ze dzieki takim dobrym doradzaczkom jak wy wiekszosc tu juz sie 5lat odchudza a rozstepow i cellulitu z kazdym rokiem wiecej.. Bo Wy takie znawczynie ze hej. I robicie glupim malolatkom nadzieje ze za 13 dni beda takie piekne;D Przykład: Temat: JAK JESC BY CHUDNAC 2 KG MIESIECZNIE? 21:45 ANIA GRUBA JAK BEKA 21:48 oOoLaDyPiNkoOo (didusia14@wp.pl) Jak chcesz to możesz się przyłączyć do nas Schudniesz od 7-20 kg w niecałe 2 tygodnie Śmiac mi sie z was chce;) i ja nie mam powodu by sie wyzywac;) Bo chudne sobie powolutku, zdrowo, nie mam nadwagi a tylko pare kilo za duzo (wg mnie;) ) i jestem najszczesliwsza osoba na swiecie;) tylko ze czytajac was.. robi mi sie was zwyczajnie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i piszecie ze chcecie ta diete zastosowac a wiekszosci z was cos tam w niej nie pasuje;) Lady Pinko kawki nie pije;) O jeju. Inna nie lubi befsztyku.. Ja tez ta diete zaczelam robic, ale to 3 lata temu. Jak bylam naiwna tak jak wy teraz. po 3 dniach spasowalam;) Jak zobaczylam co sie dzieje z moim organizmem.. Ja wam chce tylko dobrze doradzic a wy sie napalacie na diete na ktorej znajoma znajomej schudla 10kilo. (szkoda ze ta znajoma znajomej nie dodala jaka ma piekna obwisla skore, z rozstepami.. itd) A madre mysli typu ze "bede cwiczyc przy tej diecie to schudne". Jak Ty dasz rade chodzic po 7 dniach diety to bedzie cud:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do" chce wazyc"....radze po prostu zmienic topik...tuwypowiadaja sie osoby,ktore sa na kopenhaskiej...a Ty to chyba do tych osob nie nalezysz????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre doradzanie dorosłej i szczęśliwej osoby wygląda tak... \"Boże dzieciaki. Ile wy macie lat, ze wierzycie w cuda? Na innym topicu oOoLaDyPiNkoOo napisała ze na tej waszej diecie w ciagu 2 tyg schudniecie od 7 do 20kg. Dzieci. dzieci.. Kiedy wy zmadrzejecie? myslicie ze po 13 dniach bedziecie miec wage idealna.. ze skorka bedzie taka cudna, napieta, organizm oczyszczony z toksyn.. wszystko pieknie.\" heh akurat dziewczyno chcesz doradzać i silisz sie na to żeby być mila to nie atakuj od startu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze po prostu szukasz upustu swojej złości skoro według ciebie wyglądasz ok po co wiecznie katujesz sie kopenhaska oj:P:P ta dieta to moja pierwsza wiec dlaczego miałabym nie sprobować a rozstępy heh to ja juz mam po ciąży :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluusss
Biezemyu sie do robopty ja mam cwiczyc , malo jesc i nie palic... Jak zmiekne to wam powiem to mnie opieprzycieee ok ? ;> A Teraz od jutro zaczynam zdrowe jedzonko ite sprawy Tylko ciezku moze byc jak naraz jeszcze zucam pa,lenie no nie ;d He zycieee jakos sie uda :D Musi PZdr ! I czymajcie sie w Diecie.... Bo nie chcemy byc grubasami co sie wstydza wyjsc na plaze co nie ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pyzatym widzę ze masz zamiar zatruwać nam życie bo ci się kiedyś tam nie udało:\ "Ja tez ta diete zaczelam robic, ale to 3 lata temu. Jak bylam naiwna tak jak wy teraz. po 3 dniach spasowalam Jak zobaczylam co sie dzieje z moim organizmem.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale sie za dwa trzy miesiące co sie dzieje:) jeżeli uda mi sie wytrwać te 13 dni w tej później przejdę na najzwyklejsze w świecie MZ:):) a kopenhaska robie żeby skurczyć żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz dlaczego? Bo ja to na kafeterii walkuje od kilku miesiecy. Ale wiecie co , byla tu kiedys LADY IN RED, ona tez chciala doradzic, i tez jak stosowalam kiedys diety cud bylam na nia zla.. ze po co ona sie wpierd**ala w moje odchudzanie. Dopiero po 2 latach zrozumialam ze to jest naprawde mądra kobieta. Miała racje. Ze diety cud to diety JOJO. Ktore na poczatku daja takiego kopa, wsyztskie w ten cud tak gleboko wierza.. czuja sie takie silne, czuja ze dadza rade. Szkoda ze jest tol tylko w wiekszosci przpadkow slomiany zapał. Moze i wy kiedys zmadrzejecie. Jak waga wam skoczy o kilkanascie kilo. a moze i nawet wtedy uparcie bedziecie wierzyly slawnym dietom cud. Pomyslcie. jest nowy rok. Czy naprawde az tak wam sie spieszy byc chudszym te 10 kg czy iles tam? Nie mozecie tego rozlozyc na 1kg/.tyg i za 2-3 miesiace osiagnac swoj cel? Bez zadnego jojo. z nowymi zasadami zywienia. Ale nie wy jestescie madrzejsze, cale zycie bylyscie "grubsze" a dzis wam sie "umyslilo" ze za 13 dni musicie byc laski!!! PHI:D ale POWODZENIA:) tak czy siak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesu tak , wyzywam sie bo kieds mi sie na niej nie udalo schudnac. No rzeczywiscie.. skad wiedzialas?? ;) Zmadrzalam, bylam glupiutka jesli chodzi o diety. Ale przyznaje sie do tego. A WY w zaparte idziecie ze bedzie super.. Ide spac.. a wy myslcie non stop o jedzeniu. Bo na pewno inaczej nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namieszała i poszła spać hehe :):) mogłaś wpaść na temat i najzwyczajniej zacząć inaczej ale jak ty takim tonem to co sie dziwisz ze jedziemy po Tobie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce ważyć--jest głupia pusta laską:( szkoda mi czasu żebu z toba gadać, Dziewczyny--buziaki i dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "chce wazyc"...jesli masz przykre doswiadczenia z ta dietka,to nie oznacza to,ze ona nie dziala!kazda z nas jest inna i na kazda z nas dziala inna dieta.wiele osob na niej schudlo bez efektu jojo,bo jak wiesz ona powoduje m.in zmniejszenie zoladka.jesli po niej nie rzucamy sie na zarcie,to nie ma efektu jojo...ale tak nawiasem mowiac,jestem przekorna osoba,taki mam charakter i musze Ci podziekowac za Twoj jad,bo dzieki takim osobom jak Ty mam wieksza motywacje...dzieki za to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama jestem przykładem swietnego dzialania kopenhadzkiej , schudlam na niej 7 kilo i nie mam rozstepów czy czego tam jeszcze!!! jak jesteś taka złośliwa to szkoda mojego czasu żeby ci udowadniać, Wiem jedno nie wiesz i nie masz pojęcia co znaczy przezyć kopenhadzką!! gówno na ten temat wiesz wiec sie nie wypowiadaj DZIECIAKU a ja jestem prawie odeałem jesli chodzi o figure!! nie jestm grubaską wiec daruj sobie swoje uwagi o jo-jo!!! Dziewczyny takich pustych kretynek to ja nie lubie:P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×