Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ymmm

prawdopodobieństwo zajścia w ciaze

Polecane posty

jakie sa szanse ze zajde w ciaze, chlopak wszedl we mnie tylko czesciowo i tylo na chwile nie mial wytrysku ale w plynie przed wytryskiem chyba tez sa plemniki. troche sie boje..... dodam ze bylam 5 dni przed okresem (27dni cyklu) powinnam sie obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt sie nie wypowie jakie jest prawdopodobienstwo? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko6
5 dni przed okresem, czyli masz 32 dniowe cykle. nie sądze żebyś miała się czym martwić. a czemu nie używasz prezerwatyw koro sie potem martwisz???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
5 dni przed okresem to są na 100% dni nieplodne , więc nawet nie zawracaj sobie glowy ciązą /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudziaaa
wszystko jest mozliwe:) moj dzidzius poczal sie dzien przed miesiaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly cylko mam 27dni anie 32 :( wiec prawdopodobienstwo sie zwieksza:( a prezerwatywy nie mielismy przy sobie dlatego nie pozwolilam na pelny stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobieństwo wynosi
38:77, przyjmuję zakłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to faktycznie prawdopodobieństwo całkiem spore jest.teretycznie owulacja występuje na 14 dni przed miesiączką, a nie 5 ale zawsze ten cykl mógł się wydłużyć. teraz już nic nie zrobisz, czekaj na miesiączkę i spróbuj się nie denerwować aż tak bardzo, bo wtedy na bank się opóźni. możesz pocieszać się tym że to jednak nie był pełen stosunek, więc szanse są mniejsze, a takze tym, że nawet jak kochasz się w dzień owulacji to i tak masz tylko 30 %szans na zapłodnienie, więc... głowa do góry. jakzacznie się spóźniać okres, co może się zdażyćjeżeliweźniesz pod uwagę nerwy, które teraz występują,zrób test. a na przyszłość - wspieraj przemysł oponiarski, jeśli nie jest to najlepszy czas na dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudziu nie opowiadaj głupot
:O @ zawsze pojawia się jakieś 14 dni po owulacji więc możesz być pewna, że jeśli w cyklu o którym piszesz zaszłaś w ciążę rzekomo na 1 dzień przed @ owulacja PRZESUNĘŁA Ci się i @ nie przyszłaby na drugi dzień (jeśli nie doszłoby do zapłodnienia) tylko za jakieś 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudziu nie opowiadaj głupot
dlatego zawsze bedę powtarzać i do znudzenia: OWULACJI NIE WYLICZA SIĘ, a OBSERWUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wypowiedzi:) jakos mnie pocieszyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mi nie chce odpowiedzieć
Co Wam daje takie "wszedl we mnie tylko czesciowo i tylo na chwile"? Bo przyjemności w tym nie ma, a tyle strachu ... Co to Ci daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mnie nie zrozumiales /las " wszedl czesciowo i na chwile" bo go odepchnelam, kiedy zdrowy rozsadek przemowil mi do glowy. nie chcialam mu pozwolic na sex bo nie mielismy prezerwatywy tyle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm podpowiem ci że seks
to nie jest tylko sam akt płciowy zwany kopulacją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrez, zgadzam sie nie chcialam dopuscic do pelnego aktu plciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mi nie chce odpowiedzieć
ymmm, bez urazy to nie było pytanie skierowane tylko do ciebie. Na tym forum takich pytań jest od groma i ja jakoś sama dla siebie nie mogę tego zrozumieć. A seks bardzo lubię i też przeżyłam niejedno, ale nie wiem ... Szczęścia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×