Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosba do Ondynki

Ondyna bylabym wdzieczna ...

Polecane posty

Gość prosba do Ondynki

This town is colder now, I think it's sick of us It's time to make our move, I'm shakin off the rust I've got my heart set on anywhere but here I'm staring down myself, counting up the years Steady hands, just take the wheel... And every glance is killing me Time to make one last appeal... for the life I lead Stop and stare I think I'm moving but I go nowhere Yeah I know that everyone gets scared But I've become what I can't be, oh Stop and stare You start to wonder why you're 'here' not there And you'd give anything to get what's fair But fair ain't what you really need Oh, can u see what I see They're tryin to come back, all my senses push Un-tie the weight bags, I never thought I could... Steady feet, don't fail me now Gonna run till you can't walk But something pulls my focus out And I'm standing down...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Ondynki
przepraszam ze zawracam glowe, dziekuje ze chcesz mi pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miasto znów ochłodło, myślę że ma nas dość już czas wykonać jakiś ruch, strząsam z siebie rdzę pragnęłam każdej rzeczy, z wyjątkiem tego w czym trwam wbijam wzrok w ziemię, licząc lata niech nie drżą ręce, wystarczy chwycić kierownicę /ster/... Każde spojrzenie mnie zabija pora, by po raz ostatni spróbować uciec od takiego życia /w tekście jest złożyć apelację, ale po polsku nie brzmi :( /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stań i patrz myślę, że idę naprzód, ale nie ruszam się z miejsca tak, wiem, że wszyscy czują lęk ale ja stałam się już kimś, kim być nie mogę stań i patrz a zaczniesz zastanawiać się dlaczego jesteś tu, nie tam i dałbyś wszystko, by potraktowano cię sprawiedliwie choć to nie sprawiedliwości ci potrzeba rozumiesz o czym mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Ondynki
kurde znowu nie ma posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczę ze sobą, atakują mnie wszystkie zmysły wyrzucam balast, nie sądziłam, że jestem do tego zdolna nie drżyjcie stopy, nie zawiedźcie mnie teraz będę biec póki nogi nie odmówią posłuszeństwa lecz coś zaćmiewa nagle wzrok i stoję znów Tekst bardzo poetycki, więc przekład nie jest dosłowny. Mam nadzieję, że wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Ondynki
dziekuje CI bardzo bardzo bardzooooo 🌼 :* :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu posty z zaświatów zjawiają się po godzinie czy dwóch :D nie ma za co, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosz eprosze
Ondyno moglabys w wolnej chwili, blagam. jesli odmowisz to nic. tylko pytam ;) I won’t be the one to disappoint you anymore, I know, I’ve said all this and that you’ve heard It all before, The trick is getting you to think that all this was your idea. And that this was everything you’ve ever wanted out of here, Love’s not a competition but I’m winning. I’m not sure what’s truly altruistic anymore, When every good thing that I do is listed and you’re keeping score, At least I thought I was but there’s no way of knowing, You know what it’s like when you’re new to the game but I’m not, I won’t be the one to disappoint you anymore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Cię bardzo, ale siedzę akurat po uszy w robocie z terminem \"na wczoraj\" i zasuwam jak oszalały chomik w kółku :( Trochę mi jeszcze zostało. Jak skończę, to z przyjemnością przetłumaczę Ci tę piosenkę :) Chyba, że znajdzie się ktoś miły, kto zrobi to przede mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, co mi tam. 15 minut mnie nie zbawi :D Na szybkiego: Nie będę już tą, która sprawia ci zawód Tak, wiem, już to wszystko mówiłam i już to słyszałeś Cała sztuczka polega na tym, byś wierzył że to wszystko twój pomysł i że właśnie tego zawsze pragnąłeś ode mnie Miłość to nie zawody, ale to ja wygrywam Naprawdę, nie wiem już sama czym jest altriuzm gdy każdy mój dobry uczynek jest podliczany, a ty notujesz go skrzętnie /prowadzisz zapis/ W każdym razie tak właśnie myślałam, choć pewności mieć tu nie można. Wiesz jak to bywa, kiedy grasz w coś po raz pierwszy, ale ja mam doświadczenie. Nie będę już tą, która sprawia ci zawód. No i już. A teraz trzymaj kciuki, bo pracowita noc przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje Ci zyczliwa
osobko:) powodzenia buziaki :*:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×