Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ina34

Czy rozmiar 56 dla noworodka jest.............................

Polecane posty

Gość ina34

Jakiego wzrostu byly wasze pociechy przy narodzinach???Czy ciuszki rozmiaru 56 sa ok czy juz raczej wiekszosc kupowac 62??Jakie polecacie wozki glebokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia miała 55 cm. Z rozmiaru 56 miałam tylko po jednym ubranku, dlatego mąż dokupił jeszcze 2 koszulki i 2 śpiochy. Ale po 2-3 tygodniach były już za małe. Dobrze, że kupiłam od razu prawie wszystko w rozmiarze 62. Co do wózka, ja mam wielofunkcyjny na gumowych dmuchanych kołach, niski i dość ciężki. Ale mieszkam w bloku z windą i nie mam problemu z wnoszeniem go po schodach :) Poza tym jestem niska i dobrze mi się go prowadzi, ale osoby wyższe narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj malych rozmiarow bo nie nadarzysz z dokupowaniem.lepiej zalozyc przyduze niz za male.takie maluchy strasznie szybko rosna i nim sie obejzysz uzbrania nie wejda na dzidzie wiec ja polecam 62 nawet 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka ja się urodziła to mierzyła 56 cm ale za 3-4 tc musiał mąż kupować rozmiar większe.A wózek jaki się komu podoba ja mam wielofunkcyjny,głęboki na gumowych kółkach a z ubranek to kaftaniki i śpioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie firmy mają tendencję do zawyżania rozmiarów. Córka po narodzinach miała 55cm, śpiochy Batyr na 62 były dobre od urodzenia, z pajaca 5-10-15 na 62 \"wyrosła\" po 2 tygodniach... Teraz ma 2 miesiące, nosi ciuchy rozmiar 62 z H&M, 68 z 5-10-15, a z KaphAhla dobry jest rozmiar \"50/56\"... :o Dziecko rośnie 1mm dziennie, czyli 3 cm miesięcznie, \"zmiana\" rozmiaru następuje przy prawidłowej rozmiarówce co 2 miesiące. Wyczytane z książki. I to by się zgadzało z moimi obserwacjami, że H&M ma dobrą rozmiarówkę , 5-10-15 zawyżoną, a KaphAhl zaniżoną. Niedobrze się sugerować cyferkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj
takich malych ubranek szybko malenstwo wyrosnie pozatym strasznie ciezko takiego malucha ubrac w dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto kupowac rozmiaru 56. ja kupiłam jedno i wzięłam do szpitala. Położna założyła synkowi akurat to a miał 57 cm - było więc na styk. Proponuję kupić większe rozmiaru bo mój chłop ma 4 miesiące i kupuję mu ubrania na rozmiar 80. wielkolud mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala miala 53 cm i wazyla 3kg ubranka 52 miala na 1,5 miesiaca.... wiec nie iwem czy sie nie oplaca.teraz ma 3 miesiace wazy 5,5 i nosi 62 .zalezy od dziecka jakie bedzie lekarze czesto mowia ze bedzie male lub duze dzidzi,ale czesto jest tak ze kupujesz 56 i nawet go nie zalozysz bo maluch urodzi sie 60cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D MOje maluchy miały po urodzeniu 45 i 46 cm. Po miesiącu, gdy zabierałam je do domu z inkubatorów ciuszki 56 dalej były luźne. Pryz urodzonych w terminie maleństwach warto jednak kupić większe ciuszki, bo ze 2-3 tygodnie i powyrastają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie ciuszkow na 56 nie warto kupowac za duzo dzieciaczki naprawde bardzo szybko rosna :-) moja Amelcia urodzila sie 57 cm i ciuszki na 56 byla akurat teraz ma prawie 5 miesiecy i nosi ciuszki na 80 cm chociaz te z firmy coccodrillo sa male i musze kupowac 86 ale innej firmy sa ok takze rozmiar rozmiarowy nierowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze warto kupić
choć kilka sztuk na 56 jesli wiesz ze dsziecko nie bedzie olbrzymem:) Moja córka urodziła sie 54cm i 2960 wagi i 56 nosi do dziś a ma już 7 tygodni. Jak jej kiedyś założyłam 62 pajaca to sie topiła, nóżki uciekały a rą czek nie było widać zza rękawków. Oczywiście mozna podwijać czy kombinować inaczej, ale nie są te ciuszki aż tak drogie, więc ja polecałabym choć kilka sztuk 56 mieć. I dziecku wygodniej i wygląda to przyjemniej. Osobiście polecam pajace bawełniane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek miał 54. Ciuszki o rozm.56 kupiłam 3 i reszte po 62 i to byl trafny wybór.Dzieci szybko wyrastają z ciuszków.Śpiochy lepiej żeby mieli w sobie dużo luzu niż takie na styk bo po co mają krępować ruchy malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×