Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Co macie na biurku?

Polecane posty

Gość z zawodu dyrektor
Ja mam z reguły sekretarkę- wszystko przed tym zrzucam z biurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtrtyy
monitor glosniki lampka kubek z dlugopisami zdjecua swieczki 2 aniolki karton soku kalkulator klucze 2 prace magisterskie jogurt dokumnety lusterko kwiay we flakonie ksiazki baterie od laptopa telefony fajki zapalniczke popielniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a według mnie, to niewiele osób czyta do końca wasze wypowiedzi, bo troszkę to nudne, ale przyznam, że mnie sie na początku podobało,ogólnie ciekawy smieszny temat, ale na 3 posty i styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp3 pedzel do malowanie ramek kieliszek od wina kubek po herbacie lusterko kolczyki puszka ze slonecznikiem pojemnik z pierdołami cukier cień do powiek tablica korkowa portfel portret ekipy narysowany kredkami na ostatniej imprezie drukarka szt.1 monitor szt.1 głośnik szt.1 a wiec mało ciekawie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitor 3 glosniki myszka 2 lakiery do paznokci zmywacz do pzanokci krem nivea krem na tradzik :) 2 dezodoranty w kulce blyszcyk do ust 3 plyty cd obcinacz do paznokci nozyczki pilniczek gumka do wlosow przybornik do paznokci chusteczka do czyszczenia okularow balsam do cila mikrofon puste budelko po odzywce wax opakowanie po plycie cd zatyczka od king stona mam bardzo male biurko, wiekszosc miejsca zajmuje monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz,ale musicie mieć duże biurka :P Ja mam dwa drewniane koty,kota prawdziwego(ale to tylko chwilowo :P ),segregator z biologicznymi bzdurami,tablice Mendelejewa,zdjęcie ze studniówki,podkłądke pod kubek,komórkę,słuchawki,żel do twarzy,płatki oczyszczające,świeczke,piłeczkę,dwa paski do spodni,karmę dla królika i kartkę z aerobiczną 6 Weidera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie tak
-płyty(ladnie poukladane;) -kartki urodzinowe(ładnie poukładane;) -subofer -dwa głosniki -myszke -monitor -misia! -ołówki,długopisy -pepsi -komórka -ramka ze zdjęciem figurka bałwanka! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam: -papierosy,zapalniczke i popielniczke cala zasyfiała -butelke z piciem -zeszyt i jakies kartki luzem -pełno długopisow itp -komorke -kolczyki -pierscionki -papiery po batonikach,cukierkach -cukierki -kwiatki -pilot od tv -talerz -glosniki -drukarke -muszke -klawiature -monitor -okulary -klucze -klej -zerwane tipsy -tusz,blyszczyki,cienie do powiek -husteczki i chyba bede musiala tu posprzatac bo straszny balagan ale tak jest zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam : wierzę lusterko 4 lakiery do paznokci zmywac szczotkę lampkę serwetke perfum antyperspirant i tyle chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy są swieta
szczotka, laptop, fajki, lampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywka do włosów lusterko antyperpistant szczotke grzebien guzik:O chusteczke zuzyta:O wode niegazowana torebke krem nivea ładowarke pronto:O zakretke od butelki łyzeczke puste opakowanie po jakiejsc masci:O 2 dlugopisy 2 frotki do włosów zeszyty jakies i ksiazki kolczyki wsuwki misia:O głosniki monitor lakier do paznokci fajki zapalniczke:) Chyba tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dobre pytanie zaiste! :D -mitor -myszka -2 głośniki -3 książki -jakaś płytka CD -pilniczek - masa korali , naszyjników i bransoletek tworzących jakby artystyczny klimacik :D -3 paczki chusteczek od babubni:P plus 1 moja ( musze je schować , po co mi one:P) -2 długopisy niebieskie -opakowanie po dawno:P zjedzonej Princessie (że niby uda mi się coś wygrac buahahahah tja ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yo...
Więc ja mam: komputer, myszke, klawiature, butelke z wodą, długopis, ołówek, cyrkiel, kubek z herbatą książki, miske z owocami, komórke, kosmetyki, lusterko, lampke z motylkami, jeżyka na długopisy i ołówki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 kubki 2 kufle 2 kosmetyczki krem lakier do paznokci pełno kosmetyków popielniczke chusteczki kartke z 18 nastki 2 pluszaki monitor głośniki długopis jakieś papiery pilniczek gumki do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszeczkę piwka kibek po kawie monitor glosniki myszka z podkladka druga zepsuta myszka stos kartek swiatecznych notesik szklanke ze spritem pocztowki z londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaannnnnnnnnnnnaaaaaaa
ja mam nieporządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgvhfvhgv
talerz po nalesnikach kubusia samochodzik ,azaka kartke strugaczke gry i jeszcze drugi samochodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihuhu
laptop popielniczka pusta paczka po papierosach pełna paczka papierosów sreberko i folijka (po otworzeniu paczki papierosów) pilot tv kalendarz 2009 kalendarz 2010 notatnik z notatkami zeszyt długopis łyżeczka zapalniczka1 zapalniczka 2,3,4 - nie działają paczka chusteczek higienicznych (szt. 8 w środku) pusta szklanka pełny kubek cążki wazelinka do ust skoroszyt z notatkami okulary (nie moje:) krem do rąk c'est tout!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewerty 40
babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75 C
generalnie powtarza sie : lusterko, lakier, kolczyki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×