Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Co macie na biurku?

Polecane posty

Gość lydiaa
monitor a na nim pluszak, lampka z apaszką, aparat cyfrowy, kubek z krową a w nim różne przybory do pisania, głośnik, kwiatek-spinacz na wiadomości, zegarek z bransoletką na rękę, etui z okularami i szmatką, długopis luzem, kalendarz, telefon, podkładka+ mysz "nadajnik" do myszy i klawiatury bezprzewodowej, pilot do tego wszytskiego, drukarka, druga drukarka, krem do rąk ksążka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam....
monitor myszke podkladke sucharki plyty dvd sztuk 20 plyty cd sztuk okolo 15 4 bloczki karteczek ramki ze zdjeciami sztuk 3 slomki lampke dlugopisy szt. 17 jezyka aniolka smoka kwiatki sztuk 2 zabawke byka perfumki szt. 2 apichrom masc rumiankowa halset olejki aromatyczne kalkuratory 2 czapeczki sylwestrowe 2 rekawiczki gumki do wlosow szt. 5 spinki szt. 7 lyzeczka mp3 zegarek komorka lakier blyszczyk i balsam do ust 3 kubeczki talerz miseczka sok zeszyt notes kalendarz centymetr krawiecki zszywacz chusteczki nozyczki opakowania po bizuteri latarka jakies dziwne nieznane leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na biurku(nie wiem po co to pisze :D): dwa talerze obierki z mandarynek puszkę po orzeszkach jakiś zeszyt płatki chokoszki :D papier po cipsach:D instrukcję obsługi nowej prostownicy słuchawki i kopertę po prostownicy z bąbelkowoą folią :D którą sobie gniotę gniotę gniotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też napiszę. -lampka -radio -lusterko -sterta kser "na potem" -czarna teczka z gumką -kubek z długopisami -budzik -książki z biblioteki -zdjecia w ramkach -nóz do tapet (?) -świeczka -spinacze do papieru -kubek z zielona herbata -3 tomy tatarkiewicza tak generalnie, to niezły burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talerz a na nim prawie zjedzone jabłko trzy kartki wyrwane z notatnika notatnik cztery długopisy zeszyt płyta słownik trzy książki o ziołach linijka z kalkulatorem jedno opakowanie truskawkowych chusteczek higienicznych zielone kolczyki okulary, których prawie nigdy nie zakładam nóż, którym kroję jabłko dwie lampki do wina, w których zwykle piję wodę słoik po truskawkach do deserów lampka nocna salaterka w kształcie jabłka z musli duża szklanka z herbatą miętową i to wszystko - dzisiaj wyjątkowo nie mam wielkiego bałaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeszyt z notatkami z uniwerku :o kserowki portfel mydlo czekoladowe butelka pusta po vivacie z biedronki butelka wody min niegaz gumka do wlosow paperki od papierosow papierosy 2 zapaliczki maskara gosha pedzelek do malowania powiek klucze spirytus salicylusowy krem wyglaczajacy do wlosow karteczki do zapiskow krem iwostin do twarzy, na mroz plyta instlacyjna do skanerax2 plyta z grami plyta z przyjaciolmi probki kosmetykow z 20 lakier do paznokckci, bialy bezbarwny rozowy i czerwony korektor do dlugopisu lusterko do makijazu kabel usb pudelko sniadaniowe na dlugopisy kubek po herbacie kiwi 3 teczki komorka pinceta talerz maseczka do wlosow plyn do plukania jamy ustnej 2 pomarancze myszka klawiatura podkladka pod mysz blyszczyk monitor drukarka hp pendrive zmywacz do paznokci perfumy temperówka 3 długopisy chusteczki higieniczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitor myszka głośniki telefon szklanka ( pusta) sterta płyt kalkulator baterie słuchawki ładowarka do telefonu podręczniki notatki z wykładow krem nawilzajacy krople do oczu błyszczyk ( którego nawet nie używam) kubek długopisy w pojemniku figurka niebieskiego słonia ;) tasma klejaca nozyczki karteczki samoprzylepne butelka wody i rękawiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollaaaaa
A ja mam: -monitor -myszke bez podkladki ;p -kalendarzyk -dwa pomarańcze -krem do rąk -doniczke z kwiatem coś typu mini choinka -okulary -glosniki -piornik -komorke -4 misie -breloczki -10 zł -zapalniczkę -klej -spinke do włsoów -szpulke bialej nitki -pilnik do paznokci -notesik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipppek
serio? macie te wszystkie rzeczy na biurku? ja mam tylko monitor ,mysz ,dlugopisy bałaganiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj jeszcze lepiej :D monitor mysz klawiatura glosniki 2 butelki puste po wodzie min niegazowanej 1 but po wodzie min gazowanej pudelko z plytami cd zszywacz komórka kserówki podkład oriflame pomarańcz która stoi na biurku już od 26.12.2007 płyn so mycia lazienek pasta do butow czapka gumy mysszka korektor pudelko po zezartym serku wiejskim 3 lyzeczki perfumy kserowki z uczelni ksiazka: historia rosji zeszyt do wykladow nóż "powiesc minionych lat" klucze 2 szcczoteczki do zebow papierosy zapaliczka tusz do rzes 3 cienie do powiek widelec talerz po jajecznicy chusteczki higieniczne grzebien sluchawki lusterko stojace kartki do notowania dlugopisy 2 cienkopisy 3 zagadnienia na exam z historii :o magazyn abonentow cyfra + opaska do wlosow 5 cd żal.pl jutro sie biore za sprzatanie !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezchcenapisac02
-monitor -lusterko -lampke -komorke -plyte cd -linijke -kalendarzyk -kamerke internetowa -kosmetyczke -cienkopis zielony -pilot od tv -pilot od wiezy -perfumy -lakier do paznokci -puder w kulkach -pensete -pilniczek -kolczyki czarne -kolczyki zlote -kolczyki srebrne *2 ;P -bransoletke -pierscionki *2 -olowek -1 grosz -pieniadze w banknocie -karteczki -2 koperty -ladowarke na baterie -kawalek soli kamiennej:P Sama jestem w szoku ze tyle na tym biurku zmiescilam, a dodam ze moje biurko jest bardzo bardzo malutkie, na szerokosc klawiatury. To sie nazywa talent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhinback
monitor, lampka,glosnik,male pudeleczko,piornik,but mikolaja a w srodku kredki,karty do gry,srubki od krzesla,dlugopis-kaczka,pocztowke z monachium,kubek z zasuszonymi rozami,serce od chlopaka,kabel USB,zeszyty,kartki,telefon,talerz i filizanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiattwisni
lampke, temometr, pedzel do pudru, hiacynt, komorke, nowy dowod, podanie ktore trzeba wyslac do urzedu skrabowego jako zawiadomienie, ze zmielio sie dowod a propos- czlowiek czuje sie tak, jakby sam wymyslil ten caly cyrk ze zmiana dowodu. trzeba wziac dzien urlopu zeby zrobic zdjecie, wyciagnac odpisaktu urodzenia, oddac podanie, kolejny dzien zeby odebrac dowod a teraz jeszcze okazuje sie, ze trzeba urzad zawiadamiac ze mialo sie taki kaprys nie moge. zaloze o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurko, na biurku to..telefon, jeżyk, dwa głośniki blutocz pisak ,wysłany totolotek, kilka plyt kilka gazet i w dodatku wspaniałą sąsiadkę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik sie popsuł
lampka, telefon, notes, długopis, szczotka, futerał na okulary, lusterko, chusteczki, opaska na włosy, gazeta :Dale dzis mam porządek:) zazwyczaj jest tego 3 razy więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankalakaja
lampka, sok w kartonie Tymbark, talerz, kubek,komórki nokia i motorolka,, wibrator, fajki, musztarda z Kamisa, skórki od kaszanki mławskiej,kolczyki,zdjecia,, popieniczka,długopisy, notes,, głosniki, swieczki,, zapalniczka,kamerka do skype,,żelki,zimne lody,delicje,piwo w kufelku zywiec,, telefon stacjonarny Philips przenosny,maskotka -piesek,portmonetka z zawartoscią około 2 tysiecy złotych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz był kiedys taki topic :P Ja mam monitor klawiature glosniki lamke nocna butelka z pepsi szklanka dwie ksiazki telefon kartki z notatkami paczke chusteczek higienicznych pojemnik z dlugopisami To chyba tyle, bo dzis sprzatalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore z Was maja bardzo duzo rzeczy na biurku,moje jest z wieloma szufladami,wiec sila rzeczy nie mam wiele \"na\".Poza tym ,moja Babcia jest bardzo uczulona na balagan(mieszkam z nia) i ciagle cos robi,grzebiac nawet na moim biurku i przewraca co sie da(Babcia jest niewidoma).Monitor,mycha z podkladem.dwie moje ulubione ksiazki(z wierszami Lesmiana i Galczynskiego),przybory do pisania i szklo powiekszajace:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja miałąm z szufladami to pewnie by już w nich pleśń była :D Ja mam taki bałagan, że mi się nawet nie chce wymieniać :P Tak samo jak mi się nie chce tego posprzątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a ja myślałam że ze mnie bałaganiara jest :P :D ale przy was to odpadam w przedbiegach :P ja mam niewiele rzeczy myszkę telefon grzebień kilka długopisów kalkulator blok minimetrowy nuty piórnik kilka płyt jaiś zeszys taśmęklejącą podstawke na kawę mnóstwo pojedynczych kartek (szuflady to jednak dobry wynalazek u mnie tak właśnie znajduje się większość bajzlu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudka
komputer 2 komorki klamra do wlosow spinki mnostwo plyt monety ogryzek jablka skorki po pomaranczach kilka dlugopisow paczka papierosow kamerka internetowa pudelko po kamerce podkladka pod kubek glosniki perfumy 2 zabawki z "konder niespodzianki" :-p jakies leki szklana kulka papiery tasma klejaca latarka kieszonkowa plyn do soczewek slowniczek i rozmowki polsko-francuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitor klawiatura myszka telefon stacjonarny kalendarz przybornik plastikowe szufladki na dokumenty segregator z dokumentami do zrobienia ale ja jestem w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileniak
Hym... co ja mam na biurku duzo zeczy niemam bo dziś sprzatałam -2 glośniki - taśmy dwustronne - dezodorant -skabonka jakieś am serduszko -szkatułka -popielniczka ale to taka ozdobna z czacha - jakiś notatnik na wirsze - obowiązkowo telefon -monitor sewetka na której stoi skarbonka -mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×