Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warta grzechu

Co macie na biurku?

Polecane posty

Ja mam kilka płyt Dvd, lusterko, grzebień, zmywacz do paznokci, zakrętkę od sprite, 2 szklanki kolczyki, lakier, komórkę, pudełko no-spa, ołówek, pisak, płytę Myslovitz, płatki śniadaniowe 400g, łyżeczkę, 20gr, portfel, patyczek do uszu. i głośniki, myszkę z podkładką, monitor jeszcze mleczko do demakijażu i tonik do twarzy notatki 🖐️ niezły bajzel :o Ktoś mnie przebije? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
ja chyba nie, bo oprocz monitora, klawiatury, myszki, drukarki i glosnikow mam tylko kubek, pusty kubeczek po jogurcie (pycha był :D ). telefon, kapselek od tymbarka, długopis i 2 zgniecione kartki. lubie porządek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co liberal
ja mam olbrzymią kupę a w niej klawiaturę mszkę i monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do licha tylko ja tutaj jestem taka bałaganiara? :D (zapomniałam napisać jeszcze o klamrze do włosów :) )no bałaganiarze: piszcie co macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam biurka
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja mam balagan: -laptop -serwetka pod laptopem -telefon zwyly -komorka -myszka -platanina kabli -pudelko na plyty -doniczka z kaktusem -woda -3 pojemniki z dlugopisami -markery sztuk 2 -2 lampki -3 wielkie mapy nawigacyjne -3 segregatory -ramka ze zdjeciem z przyjaciolka -pilot od wiezy -pilot od komputera -elektroniczny kotek-zabawka xD -portfel -pudelko z przyrzadami typu linijki, krzywiki -pelno kser, kartek -ksiazka do angeilskiego -pare dlugopisow w roznych miejscach biurka -magnes -2 cienie do powiek -nozyczki -gumka -blyszczyk -jeszcze jeden portfel xD -opaska do wlosow -pudelko z kserami -pusty kokos (xD) -pusta butelka po wodce -czapka z daszkiem -sznurowki ale ja mam dlugie biurko takie na cala sciane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyh, a ja mam na biurku.. monitor klawiaturę myszona (ale bez podkładki, się popsuła) kubek z herbatą głośniki kalendarz lampkę ramkę ze zdjęciem maskotkę-renifera małego 2 zapalniczki korektor 2 pary kolczyków breloczek do kluczy bez kluczy :D 7 jeżynowych cukierków rachunek ze sklepu jakiegoś jakieś kserówki telefon odtwarzacz mp3 gumkę do włosów szczoteczkę do zębów (co ona tu robi?:D) ładowarkę do telefonu ..straszny bajzel, trzeba posprzątać w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: głośniki myszka z podkładką skaner (na nim kupa papierów) telefon aparat fotograficzny krowa a wniej kupa długopisów i innego badziewia podstawka pod komórkę 3 pary kolczyków opaska do włosów okulary odtwarzacz mp3 dwie napoczęte czekolady szklanka kable od mp3 i aparatu ładowarka do baterii kalkulator pudełko spinaczy spinka do włosów papierki po cukierkach I to chyba wsio :P Nie wiem jak to się wszystko tu mieści :O a jeszcze sporo miejsca jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko monitor i myszkę. Telefon. Trochę kurzu, ale to się zetrze :P Nie lubię bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooooooooooooooo
monitor głosniki mycha klawiatura lusterko magnez w tabletkach długopis komaórka1 komórka2 pilot do tv tabsy na głowe zólte klejace karteczki kolorowe klejace karteczki róż butelka ozdobna oliwka do ciała torebeczka po łańcuszku guzik od spodni kubek kubek2 woda mineralna lakier do pzanokci drugi lakier breloczek klamra pałeczki do uszu kosmetyczka poftfel siatka z C&A kubek z pisadłami i nozyczkami klamra mała 4 ksiazki do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitor, dwa pierścionki, zeszyt, czapke, myszkę i podkładkę, wacik kosmetyczny, aparat cyfrowy, lusterko, łancuszek,długopis,perfumy, głosniki i obierki po mandarynce.. zaraz wyniose :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godiva
słuchawki z mikrofonem kamerkę pamieć przenosna kredki do profesjonalnego rysunku książkę gazetę Focus kilka płyt CD podręcznik "anatomia dla artystów" drukarkę klawiaturę kalendarz-organizer oprawiony w skórę mysz podkładkę blok rysunkowy ozdobę świąteczną-Mikołaja to chyba wszystko-aktualnie mam nieporządek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jebitne akwarium kolumnę trzy pudełka z pokarmem dla rybek trzy preparaty akwarystyczne na kolumnie ksiązeczkę Ryby Akwariowe od A do Z pod ksiązeczką nieopłacony przelew pod kolumną kupon lotto 2 ksiązki z angielskim zeszyt aparat długopis płyty pilot do wieży szklanka mleka cienie do powiek maskara lusterko kosmetyczka pilot do tv mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godiva
no i MONITOR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnkakakaaaa
monitor, myszka :) kamerka, karteczki, mp4 , długopisy, słuchawki do skypa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop, telefon stacjonarny, komorka, tabletki septolete roz do policzkow, woda mineral, pisaki, swieczke, okulary przeciwsloneczne, zegarek, lampa, nawilzaczdlugopisy, pilot,cyrkiel, kubek, lakier do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 laptopy, duże plastikowe pudło z kawałkami piernika w środku, pokrywka od tego pudła, miska po zupie, łyżka, pudełko chusteczek, 3 piloty, 2 odtwarzacze mp3, 2 pendrive (czy jak to się zwie), jedna szmatka do okularów, jedna zmiętolona chusteczka papierowa, słuchawki do kompa, luzem słuchawki do tych odtwarzaczy mp3, 16 płyt dvd nagranych, 23 puste, te takie papierki z płyt z notatkami, 2 długopisy, 3 pisaki do płyt, filiżankę z zieloną herbatą, osobno spodeczek do niej, kawałek wełny niebieskiej, mysz-zabawka dla kota, kot, i takie małe nie wiem co. Chyba powinnam posprzątać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop, komórka, sok pomarańczowy, długopis, 5 ołówków, klapki na oczy, wibrator analny "Anal Intruder 2000mx", wiaderko na smarki, notes z ulubionymi stronami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie: znalazłam jeszcze szydełko, drut do wełny nie wiem czemu 1, jedną tabletkę taką "bziukaną" luzem (nie wiem co to, ale cytrynowo pachnie), A kot zabrał mysz i poszedł na łóżko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu - jedyne, co mam na swoją wymówkę to to, że rano się spieszyłam na zajęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojemnik na dlugopisy i inne przybory biorowe wypelniony po brzegi, 4 swieczki kalkulator pojemnik na post-it's:) zszywacz misia w doniczce wizytownik 2 wody balsam do ciala zastrugiwaczke elektryczna duuuuzo karteczek 20 folderow z dokumentami 2 drukarko-faksy tasme klejaca pojemnik z kluczami 2 koperty kalendarz grejpfruta plyte cd monitor klawiature myszke, telefon komorke gwiazde betlejemska 3 stojaki na foldery koszyk na dokumenty torebke kwiatka mala choinke miseczke z czekoladkami kilka luznych dlugoposow ... ale balagan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żmyja
U mnie małe biurko i mało rzeczy: monitor, lampka, myszka i klawiatura - zajmują 1/3 biurka butelka wody pojemnik z pędzelkami butelki z lakierem i klejem do decoupage'u organizer nożyk do papieru i ozdobne nożyczki lusterko kieszonkowe kartki w bloczku do bazgrania figurka prosiaka do przyczepiania kartek :) kubeczek po deserze "Sonata" butelka jakiejś ohydnej zawiesiny na problemy żołądkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa....
-Monito -Wazonik z suszonymi płatkami róż - lusterko - malutka doniczka ceramiczna w krztałcie laleczki ale bez kwiatka bo usechł a to był kaktus :( - głóśniki - Bransoletka - lampka - modem do neta - myszka -mazak do płyt - duży kubek z herbatką :) - jakieś notatki - płyty nagrane dla ex - mały talerzyk - błyszczyk i pomadka ochronna - maść alantan - kalendarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×