Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość penna

cel 50kg

Polecane posty

lecimy od góry: biust 92 pod biustem 72 talia 66 najszuplejsze miejsce biodra 96 najgrubsze miejsce udo 55 najgrubsze miejsce łydka 35 a ty? równowzrostniczko?:D jakie masz wymiary i z czym walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust-92-93 pod biustem- 75 talia- 71 biodra-92 udo-57 lydka-35 Tak wiec widzisz wymiary nasze troszke sie roznia. Mi zalezy na zbiciu tkanki tluszczowej bo moje dupsko i uda bardzo sie trzesa :D Wymiary sa wazniejsze niz waga, dlatego nie waze sie codziennie a raz w tyg. Nie powiem zebym nie chciala zobaczyc 52kg na wadze ale wazniejszy jest wyglad mojego ciala, proporcje. Od zeszlego tyg. chodze na silownie i mam nadzieje ze osiagne swoj cel. Tobie rowniez tego zycze. Bede sledzila ten topik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! zobacz jakie ty masz biodra i uda a jakie ja? dziwne co? moje uda to koszmar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz tak nasza uroda że się różnimy... moim zdaniem absolutnie nie masz grubego tyłka, co za bzdury gadasz! (laska z tymi wymiarami żeby miec duży tyłek musiałaby go mieć baaaaardzo płaski i bardzo szeroki, a ty pewnie masz jak ja - lekko szeroki ale też wystające pośladki :D sądząc po twoim biuście masz niezłe proporcje:) ja chce zrzucić globalnie, wszędzie po kilka centymetrów i tobie też to radzę bo na proporcje nie mamy co narzekać:) moim skromnym zdaniem oczywiście w razie gdyby ktoś zaczął mi tu krzyczeć że jestem tłusta świnia bo przy moim wzroście to trzeba mieć 20cm z biodrach i 10cm w talii:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
jak dziewczynki wam idzie?mi tak sobie oj terz to marze o 53 do konca stycznia,nie iwem ile waze zwaze sie w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icy82
witam:) dzieki wielkie za słowa otuchy:) początek był ciężki ale już sie zmobilizowałam - pierwszy dzień dietki za mną:) mam tak samo jak girl_23 tzn nie zależy mi tyle na wadze co na zrzuceniu tego okropnego tłuszczyku z ud i tyłeczka oraz na ujędrnieniu ciała. dwa lata temu ważyłam 20 kg więcej. Na początku ćwiczyłam tzn chodziłam na aerobik i biegałam ale od roku prawie zero ruchu (oprócz wakacji bo wtedy biegam 3 razy w tygodniu) W ubraniu wyglądam nieźle ale bez ... tragedia. Wszystko sie trzęsie - szczególnie uda i tyłek. Ach ...ten tyłek:( jak zacisne pośladki to tylko dwa wałki tłuszczu i celulit:( MASAKRA!!!!!!! Chciałabym ważym 50 kg...ale jakoś wydaje mi sie to malo realne. Powiedzmy tak - jak dojde do 55 kg będę zadowolona. A potem kto wie...może uda mi sie zejść do tych 50:) Dzisiaj drugi dzień dietki. Głowa troszke mnie boli z powodu nagłego ograniczenia jedzenia ale to minie. Oby tylko sie nie złamać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icy nie łam się nie łam, ja już po 4 dniach diety widzę poprawę chociaż zeszło mi tylko 1,5 kg:) zawsze to trochę mniej sadła do noszenia, taka butelka wody mineralnej mniej:) trzymać się dziewczyny!trzeba być twardym a nie miętkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba i ja się dołączę... Co prawda ważę 53,5/170 ale wyglądam na 63 kg :P Mam wielki brzuch, uda i szerokie biodra w stosunku do wąskiej góry, ćwiczę ale mięśni wcale nie widać. Na dodatek ostatnio spadła mi motywacja bo już nie wiem co zrobić żeby zgrabnie wyglądać. A lato się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrażać się dziewczyny i walczyć:) im więcej nas jest tym lepiej...:D moj dzień: 1 sniadanie ok 10 przegotowana woda z cytryną,kawa z mlekiem i cukrem 13-14 zupa+drugie danie z ciemnym ryżem zazwyczaj i duszonymi warzywami 16-17 2-3 kromki chleba z czymś tam ok 19 jogurt, herbata, jabłko, woda z cytryną ok 22 2-3 mandarynki albo jabłko albo kilka sucharków idę spać ok 1 plus dziennie ok 10-20 minut hula-hop i ok 2 godziny kafeterii na motywację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
03.01-58,5 kg 09.01-56,8 kg cel 1.-53 kg/mam nadzieje ze do konca stycznia/ cel 2.-50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
a no i dostalam dzis okres...czy po okresie waga zacznie leciec szybciej??:)bo nie wiem jak to jest z ta waga w czasie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
dolina:((((( PODNOSZE!!!!!!!!!!!!!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:D ja waże juz 52 kilo i jeszcze dwa kopenhadzkiej i przerywam i bede ważył a swoje wymarzone 50:D Tylko jak to potem utrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
gratulacje:* ile na kopenhaskiej zgubilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przez noc ubyło 300 gram i pół cm w udach :P Już tylko 3,2 kg do zrzucenia a może mniej, zobaczymy jak to będzie wyglądać. Najgorzej, że żebra zaczynają wystawać a biodra i uda jak były konkretne tak dalej są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajka
hej:)Ja sie chcialam oprzylaczyc do was mam nadzieje ze z wami schudne do wymarzonych 50 kg ,przez 6 miesiecy utylam 5 kg i to wszytko przez stres zwiazany ze szkola mam 18 lat.Waze 58 kg wzrost 165 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek
Czesc dziewczyny :-) ja tez musze sie odchudzic :-) koniecznie! dzis stanelma na wage a tu piękne 61 kg! ZAŁAMKA :-( ostatnie lata ważyłam jakies 55-58 kg, wczesniej mniej... ok 52-54 ale teraz sie tak zapuscilam i musze cos z tym zrobic. Moj cel to 54-55 kg. Moj wzrost to 168 cm. Moge sie do Was przyłączyc??? Ja tak samo jak Wy jestem za zdrowym odżywianiem i ruchem. Licze ze razem z Wami mi sie uda :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
ja mam 57.dzis dietaodpuszczona bo duza impreza.ale od jtr na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny włąsnie szukam diety dla siebie :) Dziwnym trafem też chce dobic do 50 kg :)Waze 56 :/ NIewiem jak to zrobić. ogólnie zdrowo sie odzywiam, czasem zdarzaja mi sie wpadki małe ale to chyba kzdemu :) Moze mi za często :P Kiedys wazyłam 50 kg :) ale to było w liceum- teraz jestem na 3 roku studiów i przybyło mi 6 kg :( ehh. kurcze chce wazyc te 50 kg a nie moge do nich dojsc za chiny :/ musialabym chyba nyc bardzo bardzo wytrwała.... a nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bad-girl - coś tam daje, zrzuciłam 5 cm w pasie ale mięsni nadal mi nie widać. Zawsze lepiej kręcić niż siedzieć na d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zeszło z 53,5 do 52 ;) ale chyba 50 kg będzie przesadą więc póki co sobie daruję dalsze odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miło że ktoś się odezwał:) to gratuluję i tak trzymać! ja kontynuuję topik, żeby podtrzymać psyche. Inne rzuciły ale ja nie rzucę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moja waga dzisiaj wskazywala 56kg :) Efekty walki na silowni sa juz widoczne, pupa sie podniosla a brzuszek twardszy i bardziej plaski. Odzywiam sie bardzo zdrowo dzieki czemu mam energie by walczyc i wspaniale samopoczucie :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×