Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość penna

cel 50kg

Polecane posty

Gość penna
ja sobie dzisiaj właczyłam do diety cebulową lewatywę: gotuję 6 cebul w 1 litrze wody i potem to wszystko w pupę wlewam,niewygodnie ,bo musze sie nawyginac ale potem jak ze mnie to wszystko wyleci,mowię wam,tyle kamieni kałowych,jakieś nitki czy robactwo.Polecam z calego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
a wszystko tak śmierdziało,aż sie niedobrze robiło.Teraz taka lekka jestem,zróbcie sobie dziewczyny,naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
Nie.Sprobuj,bo moze tez masz jakiegos tasiemca albo glisty i nawet o tym nie wiesz.Ze mnie takie jak glisdy wyleciały,ruszały się jeszcze.wstrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
zdziwisz się jak to wszystko z Ciebie wyleci,kto wie jaki tam alien z Ciebie wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumpy
Witam! Chciałabym się dołączyć jeśli mogę,ale czy tolerujecie tez cel: 63 kg (mam 180 cm wzrostu:P) Marzy mi się 65 kg do końca lutego, teraz jest około 73, czy z tym lutym to wogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumpy
i jak będę robić codziennie po 5 lewatyw cebulowych to schudnę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumpy dołączaj, tolerujemy, my z girl jak widzisz jesteśmy konsekwentne:) girl super:) znaczy chudniemy zdrowo:D:D:D no ja teraz zaczynam cisnąć trochę badziej żeby sobotę rano zobaczyć 55,9 :D:D aha plumpy zaczernij się... na podszywy gimnazjalistów nie zwracajcie uwagi:D to co jutro jemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha 65 na koniec lutego jest możliwe jeżeli dopiero zaczynasz odchudzanie bo 2-3 kilo wody zejdzie ci od razu. No chyba że jesteś weteranką to do końca lutego ciężko będzie zrzucić 8 kilo w półtora miesiąca:( ale zawsze lepiej zrzucić 5kg niż nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zaczynam:) Chciałabym mieć 63 pod koniec marca..Ah jak pomyśle jak będzie gdy się uda:) Dzisiaj jak na razie jestem po jabłku, mandarynce i 400 ml jogurtu:P Ale to dlatego że nie miałam nawet czasu jeść...Ale będzie dobrze:) 3mam kciuki za nas wszystkie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumpy jedz więcej kochana jak nie to zaraz dopadnie cię wieczorny wilkołak (wilcze łaknienie po polsku:) ) ja dietuje elegancko co wam moge \"sprzedać\" ze swojej diety to to że ładnie mi schodzi odkąd CODZIENNIE rano pije przegotowaną wodę z cytryną na czczo, zamiast podwieczorka jem kilkanaście suszonych kawałków owoców, zwłaszcza śliwki, morele, jabłka, a wieczorem zabijam głód szklanką ciepłego mleka z odrobiną kakao (dla koloru:) macie jakieś s p r a w d z o n e tricki?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasttasja
tez marzy mi sie 5O, a waze 57. Zakladajac ze schiudne te 7kg myslicie, ze bardzo zmniejsz mi sie cycki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasttasja
moja mama ma srednie, takie jak ja mniejwiecej duze B, ale ona wazy z 8kg wiecej odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwód moja droga jest ważny, B przy 60 to mały biust, przy 80 średni, przu 100 duży. wielkośc biustu to szerokośc obwodu pod+miseczka mi spadł biust o numer i nie narzekam, teraz mam średni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrr
www.twoja-linia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! To znowu ja. :) Byłam kiedyś, miałam przez jakis czas problem z netem, ale teraz będę juz caly czas. Też się odchudzam! Idzie mi na razie dobrze. :) Kontroluję to, co jem (zapisuj wszystko w małym notesiku - naprawde pomaga! Czuję, że mam kontrolę nad tym, co pochłaniam:P ) i codziennie ćwicze przez bitą godzinę. I tak od początku stycznia. Czuję, że moje mięśnie zrobiły się silniejsze, co daje mi motywacje do dalszych starań. Zrobiło się tez trochę luzu w nogawkach spodni. ;) Ważę się raz na tydzień. :P Jak schudne do tych 50kg kupię sobie jakąs nagrodę - np. jakieś perfumy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penna
hehe ale ktos sie za mnie podszyl z tymi lewatywami omus sie nudzi nie rozumiem takich ludzi ale jesl sprawia mu to fun to ok,pewnie nie ma znajomych i co robic :P dawno nie wchodzilam na ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupipi podnosiiimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski jak dietka? 165cm>>> walczysz jeszcze? ...mi cos te kg wolno leca ale dosyc ostro cwicze wiec moze miesnie robia swoje bo widze po ciuchach ze schudlam i pupa sie podniosla a cellulit jest juz bardzo znikomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam nick z girl23 na girl24 bo rocznikowo tyle wlasnie juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się zapisuję właśnie zaliczyłam sesję, ale przez to rycie przytyłam tez dążę do 50kg - niestety obecnie zapuściłam sie i przy wzroście 170 waże 62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze ja tez intensywnie cwicze i mimo, ze duzo nie schudlam, to czuje przyjemny luzik w spodniach!! Niestety wczoraj zjadlam paczka i faworki :/ ale raz na jakis czas mozna sie jakos nagrodzic/sobie odpuscic, prawda?;) Nie chodzi o to, zeby sie katowac! :D Schudnijmy z glowa, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysysysys
jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie super:) zdjem obiad i chyba dam sobie dzisiaj spokój z żarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zamierzam dzis zjesc tylko obiad! A w przyszlym tygodniu moze zabiore sie za diete kopenhaska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh..pierwszy tydzień był 3 kg mniej więc trochę sobie odpuściłam,ale od kilku dni znowu się 3mam:) Największy problem mam z wieczorami:/ Wtedy wszystko najlepiej smakuje:P Chyba zacznę chodzić spać wcześniej...Ale oprócz tego mam jeszcze jedną metodę:P Robię biżuterię żeby mieć czasochłonne zajęcie wieczorami:P 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×