Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flyaway

Jaki sluz na poczatku ciazy?

Polecane posty

Dzieki jeszcze raz:) Teraz bede sie bala zebym nie byla w ciazy, jak jakas malolata, bo kurcze faktycznie niedobrze mogloby byc z malenstwem... A maz obiecal mi ze starania o dzidziusia bedziemy mogli zaczac juz na wakacjach:) Ja za ciebie baderka tez bede trzymac kciuki!:) I za wszystkie z was dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję, że zaskoczymy od razu, co by się nie stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak może być, czasem nasza podświadomość jest silniejsza niz zdrowy rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze tylkop przestac sie denerwowac... Baderka, ile latek lub miesiecy ma twoje dzieciatko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niunia to jeszcze w miarę świeżynka, 2 dni temu skończyła 6 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a całą ciąże wydawało mi się, że noszę w sobie chłopca nie wiedzieć czemu...Nasze przeczucia bywają więc czesem mylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to tak ja moja chrzesnica:) wczoraj skonczyla pol roczku:) A jak ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, a może dlatego, że mąż bardzo chciał chłopca:) Na imię ma Dominika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no parka to zawsze fajnie, tylko u mnie w rodzinie coś ciężko z chłopcami, rodzą się same dziewczynki. Mój brat bliźniak ma już trzy w domu, a ostatniego słowa chyba jeszcze nie powiedział. Ostatnio stwierdził, że będzie próbował do skutku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe do skutku:) Moze miec bardzo liczna rodzine:) Ostatnio wlasnie kobietki rodza sie najczesciej, slyszalam nawet ze za iles tam tysiecy lat mezczyzni wygina jak dinozaury:) Ale chyba my razem z nimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest, bo jak ja przez tydzień po porodzie leżałam w szpitalu to 80% nowo przybyłych na świat to były właśnie dziewczynki. a my choć świadomie celowaliśmy w chłopca, tzn. stosunek w dzień owulacji to i tak wyszła dziewuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moja przyjaciolka rodzila w czerwcu to byly same dziewczynki:) Lezala 4 dni i przez te 4 dni ani jeden chlopak sie nie urodzil:) Ps. Bylam znowu w lazience:) i wydaje mi sie tym razem ze piersi sa takie same jak zawsze:p Ja do tej pory wyladuje w szpitalu psychiatrycznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece gotowac obiadek, jak przykladna zona:) Milego dnia i jeszcze raz dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu jestem? Powiedzcie mi jeszcze dziewuszki, czy bolalo was podbrzusze, jajniki? Mnie cos wlasnie pobolewa, nie wiem czy to na zblizajaca sie miesiaczke czy na te ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mialam tez sluz taki mleczno bialy raz go bylo sporo a raz malo podbrzusze mnie bolalo i myslalm, ze dostane okres a nie dostalam. w ogole to podbrzusze troszke boli mnie nawet do dzis- 8tydz ciazy piersi tez mnie bolaly jak na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..:) A czytalas jak to bylo u mnie z tym stosunkiem?:) Ze kochalam sie z mezem chwilke bez zabezpieczenia, tyle ze pewnie w dni plodne... Ja tam absolutnie nie mam nic przeciwko zebym byla w ciazy, tylko nie teraz... Przez te antybiotyki no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja myslalam, ze dostane jakis silny okres i mnie porzadnie zaleje hehe bo bol brzucha juz mialam na 5 dni przed okresem zreszta u mnie test wyszedl z taka bladziutka kreseczka na kilka dni przed @ wiec wiedzialam juz o co chodzi :) a Ty kiedy masz termin @ ? ehh czasami jak w sobie czegos szukamy to to znajdujemy wiec wiesz sama jak to jest zrob test i daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz u mnie cykle trwaja roznie od 26-29dni, wiec okresu spodziewam sie od przyszlego czwartku do niedzieli;) Kurcze, strasznie sie denerwuje... Oczywiscie dam znac:) Myslisz ze byla duza szansa na zaplodnienie w takiej systuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triolka
stres świąteczny i teraz też się denerwujesz i przez to @ ci sie zpóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mam takie dziwne uczucie w brzuchu... Jakby motylki. Ale dziwne jest to ze im wiecej czytam o objawach i wiecej o tym mysle tym wiecej mam objawow... Mnie tez nie wydaje sie zeby do zaplodnienia moglo w ogole dojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem, że paru dni mam śluz nieco inny niż zazwyczaj - jakby bardziej wodnisty, mleczno-biały. Ale czy jestem w ciąży - nie wiem na razie. Podejrzewam, że tak i bardzo bym chciała. Tak mi się wydaje, że trafiliśmy idealnie w dzień owulacji - ot tak jakoś - i od kolejnego dnia pobolewa mnie podbrzusze no i śluz zamiast się bardziej \"upłodnić\" tak właśnie się zmlecznił i zwodnił podejrzanie. Czekam na razie cierpliwie i staram się nie nakręcać ani na Tak, ani na Nie, żeby się nie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za ciebie kciuki, zeby sie udalo:) A ty trzymaj zebym ja nie byla w ciazy... Te antybiotyki naprawde mogly zaszkodzic mlenstwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie te wszystkie zmiany to nie ciąża. Przynajmniej nie tym razem. Widocznie jakoś tak inaczej tym razem przechodziłam owulację, a podwyższona temperatura objawiła się jako przeziębienie :) Ale w próbach nie ustajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa0488
czesc mam pytanko do was czy mozliwe jest zeby 3 tygodnie przed okresem zaczal mnie bolec brzuch mam takie uczucie jak by mialo mnie zalac taki wzdety jest a jakis miesiac temu staralismy sie o dzidziusia poszlismy na calosc piersi sa w porzadku nie bola ani nie sa nabrzmiale czy myslicie ze moge byc w ciazy boje sie zrobic test isc do lekarza juz kilka razy sie zawiodlam i poronilam w 3 tygodniu ciazy poradzcie mi co mam zrobic jak mozna rozpoznac ze jest sie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa0488
dzieki tylko ze ja jakos sie przelamac nie moge boje sie jak diabli ale przemysle sobie to co mi radzisz i musze podjac jakas decyzjie bo ciezko zyc w nieswiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa0488
jeszcze musze dodac ze mialam podwyzszona prolaktyne ale tezaz robilam ponownie i miesci sie w gornej granicy normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×