Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flyaway

Jaki sluz na poczatku ciazy?

Polecane posty

Gość moniaaaa0488
a mozna takie badanie krwi wykonac prywatnie i ile kosztuje bo to chyba jest lepsze niz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia18
hey..ostatnio kochałam sie z moim chłopakiem 2 dni po okresie. kochalismy sie bez zabezpieczenia i on wedłuig niego przerwał w odpowiednim momencie.. mineły jkuz4 dni a ja czuje takie dziwne uczucie w brzuchu które z dnia na dzien jest coraz mniejsze..no i leci mi sluz ale troszke mniej niz zawsze nie mam duzego apetytu w porównaniu do tego ile jadłam pedzej.powiedzcie mi czy moge byc w ciazy?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna 12
Kochałam sie z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa;( spuscił sie we mnie.Treaz jest 5dni po stosunku i pojawia sie biały gesty sluz w dosc duzych ilosciach.Okres powinnam miec pod koniec miesiaca ale jestem w wielkich nerwach.NIe chce dziecka>nie jestem gotowa.Prosze pomórzcie !; (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawaherbatka
słuchajcie dziewczyny, a co może oznaczać przeźroczysty, mocno wodnisty śluz (dokładnie taki jak w płodne dni) na 5 dni przez okresem, ale ....ja biorę tabletki, więc ...nie powinnam miec w ogóle śluzu płodnego, prawda ??? więc czemu teraz taki jest.... ? Jeśli któas z was zna odpowiedx to poprosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze, jeśli
moze to jakaś infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawaherbatka
no przy infekcjach to zwykle sa jakies objawy (a ja nie mam), poza tym śluz ma wtedy raczej JAKIŚ kolor, albo żółty, albo zielony..w zależności od rodzaju infekcji.... Ale przeźroczysty ? cos to jest dla mnie podejrzane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od jakiegos czasu niezabezpieczamy sie z moim facetem Jutro powinnam dostac miesiaczke lecz zamiast jej od 4 dni boli mnie jejnik i mam bialo przezroczysty sluz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbnffdhd
hej jest tam kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbnffdhd
niech ktos mi powie dokladnie jaki powinien wygladac sluz...mam raz bialy a wczoraj mialam zolty...oznacza to ciaze?///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam ze moge byc w ciąży ponieważ kocham sie z chłopakiem bez zabezpieczenia (staramy sie o dziecko) . Tydzień temu dostałam planowo ,,okres,, tylko byl on zdecydowanie inny niz zwykle a mianowicie pierwszy dzien brązowa wydzielina, drugi dzień krew trzeci brazowe plamki. Dzisiaj zaobserwowalam biały mleczny i wodnisty śluz . Nigdy nie mialam takiego okresu i takiego śluzu. Zrobilam dzis test ale negatywny. Mogę byc pomimo tego w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×