Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbe Lilly

Nasza Elita, czyli T.W.A

Polecane posty

Zakładamy.. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji..;)🌻 Zapraszam wszystkich \"pustaków\" i nie tylko. M.in. Delicious, Hottie,ugh i innych, a przede wszystkim tych,którzy byli kandydatami \"konkursu\" na \"najgorszą idiotkę\" czy \"kretyna\"... W końcu nam też sie należy jakiś kącik:p :classic_cool: Ps. Pozdrawiam pomarańczki, dzięki którym wygrałam konkurs na \"najgorszą idiotkę\" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok...
pol forum chyba musialo sie wpisac do tego kolka:o ale wam bardziej pasuje kolko sluchaczy radia maryja bo troche nudnawe jestescie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lok...
kseno zrob porzadek bo nie moge juz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet białaczka
się przejmujesz bejbe,olej temat ,bo Cię zgnębią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.. ale Towarzystwo wzajemnej adoracji chcialam założyc;) A tu nikogo nie ma takiego.. no gdzie deli ugh i hottie.. przeciez niby nalezymy wszyscy do takiego "kółka", tylko teraz mamy swoj kącik;) Nalezec tu moze kazdy oprocz pomaranczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe juz jestem zapisuje sie :):) uwazasz mnie za pustaka ?? :O:O:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście,że nie! ;) ale inni tak o nas mówią.. a zresztą tu może każdy nalezec. To czekamy na resztę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 zazdroszcza nam :):) a gdzie reszta ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, hottie sie gdzies poniewiera po forum:D A Deli chyba nie ma:( albo sie do nas już nie przyznaje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smażony zielony pomidorek
a ta lansuje się nadal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japollok
nic nie widze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorry ale wzięłybyście się za coś pożytecznego, życie Wam przecieka między palcami na kafe a Wy się jeszcze z tego cieszycie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie przecieka ;P wlasnie wrocilam do domu a jest za zimno zeby wychodzic. zreszta chora jestem wiec nie pojde (a mialam isc na koncert dzis ;(((((( ) moje love na uczelni, uczyc mi sie nie chce, tv nie lubie, ksiazki w lozku czytam, robic cos kreatywnego nie mam weny akurat, wiec surfuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japollok
racja neurosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to tytuł piosenki małpek - właśnie to oznacza :) jasne że możecie, tylko co z tego wynika Bejbe Lilly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne. Jesli tylko chcesz to zapraszamy. My tu mamy fajna atmosferkę i jesteśmy gronem dobrych znajomych, a przynajmniej planujemy byc:p 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×