Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbe Lilly

Nasza Elita, czyli T.W.A

Polecane posty

Neuroso, To topik, jak wiele tutejszych:) Np. "zakładamy paczkę dobrych przyjaciół".. nie wiem jak tam leciał tan temat:D To my też taki mamy, a że ponoc nalezymy do kółka wzajemnej adoracji, to teraz mamy swój kącik;) Nie widze w tym nic złego lub bezsensownego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benn z tiler
:o cos nie ma brania ten twoj kacik i opadnie szybciej nad dno niz powstal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa:D O jeżu.. ale mnie tu nienawidza niektórzy:D a w szczególności czarna pomarańcza floriana..:o czarna bo spróchniała:D Tylko tu w naszym topiku czuje sie bezpieczniej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uważasz, że bycie nielubianym to powód do radości? mnie też kilka razy ktoś tutaj skrytykował (chyba 3 razy) i dało mi to do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze.. ale co mam zrobic? jestem jaka jestem, co nie oznacza ze tak sie zachowuje rowniez w realu, choc nie uwazam ze moje zachowanie na tym forum jest skandaliczne.. Jestem pozytywnie do każdego nastawiona, no ale sory, jesli ktoś mnie wyzywa i bardzo nie lubi to trudno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatujjj
Wasza "slawa" zaczela sie pewnego dnia kiedy pomaranczka:D zaczela wszedzie pisac ze delicious do lizodup a nastepnego dna zaczela sie jazda na ciebie. zrobil to pewnien czarny nick czyli ja. ale jestem tylko tchorzliwa nic nie znaczaca na ciebie pomaranczka wiec nie powiem cie kim jestem naprawde:D teraz podziekuj mi, dzieki mnie istniejesz tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana kredka fredka
"jeżu"? wyc mi się chce gdy czytam wypociny tej różowj świnki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche samokrytyki kochana:o Wszyscy Cie wyzywają a Ty jesteś taka biedna, pokrzywdzona, niczemu nie winna:o Spójrz na siebie, na to jak traktujesz innych, w jaki sposób się zachowujesz. Jesteś wulgarna i prymitawna, więc jak można Cie lubić?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sratatujjj----> dzięki🌻 ale nic ci nie zrobimy jak powiesz, zresztą jak chcesz:p [ love ] bez spacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Floriano.. Są jeszcze osoby, które mnie tu lubią. Jeśli Ty nie, trudno-przeżyje. Jak ja traktuje innych? no jak?! no jak?! może jeśli ktoś mnie wyzywa lub krytykuje, to ja nie pozostaje dłużna,ok. Ale ogólnie szanuje ludzi!😠 Uważam,że jesteś osobą nazbyt poważna i mocno stąpającą po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE!!!! błagam 😭 dystansu trochę do siebie, przejmujecie się krytyką całkiem obcych wam ludzi? ja mam to głęboko. Zachowuj się jak sobie chcesz, tylko okazuj kulturę i w miarę cywilizowane poglądy reszta ujdzie w tłoku. Nie muszą Cię tu lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aLEZ O CZYWISCIE ZA MAM TO GLEBOKO ALE CALY CZAS TO POWTARZAM I CALY CZAS MNIE KRYTYKUJA I WYZYWAJA, JAKBY MYSLELI ZE SIEDZE PRZED MONITOREM CALA WSCIEKLA..:O jedwabinka---> znie znam Cię, powiedz coś o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×