Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbe Lilly

Nasza Elita, czyli T.W.A

Polecane posty

nie smutaj sie, będzie jeszcze 100 lepszych🌻 Jakbym za chwile zniknęła w niewiadomych okolicznościach, to znaczy,że mnie wywalili z kompa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Bejbe nas to naprawdę musieli rozdzielić w szpitalu, bo myślimy jak baby twins :D Też chcialam zalozyć takowy topik :P Moim haslem byłoby : \"nie jesteś elytą, to wypierdalaj \" :classic_cool: proponuje olewać wszystkich NIEfajnych i zająć się wzajemną adoracją :D Tak więc wszystkie pomarańczki i krytykantki -> :classic_cool: żegnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli--> 😘no właśnie cały czas o tym alarmuję! :D My naprawde ammy wiele wspólnego;) Ale na kafe nikt już nas nie rozdzieli:p:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chocby nas rozrywali na siłę :P Ale tak nawiasem mowiąc jak wpieprzalysmy się na czyjes tematy to bylo zle, kazali nam zalozyć swoj topik.Kiedy już zalozylaś NASZ topik, to im znow coś nie pasuje :P Ale coż ... taka już dola gwiazd moja kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tej tchorzliwej pomaranczki ktora podobno nas wylansowała : kochana Twoje tematy o moim lizodupstwie są już przestarzale.Wczeasniej od nich pojawialy się ze jestesmy idiotkami itp. A jeszcze wczesniej pojawil się temat zalozony przez Wielbiciela zebym pokazala tzytzki ... bylo ich mnostwo, więc w dupie mam twoje wypociny:P A nasza "slawa" zaczęła się wydaje mi się jeszcze przed Wigilią kiedy to skumalam się z Bejbe .... więc wybacz ale niestety to nie TY nas wylansowałaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchają się do nas po autografy i jeszcze robią taki pysk O :D I w naszej "pakamerce" nas krytykują:o Najgorsza jest ta spróchniała pomarańcza Floriana.. najbadrdziej krytykuje i to na pomarańczowo, a jak powiem,że nie obchodzi mnie zdanie pomarańczek,to zaraz się przeciepuje na ten czarny nick. Dlatego ją nazwałam(czarną) spróchniałą pomarańczą:D:classic_cool: I inne takie tez są:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee :O Wiem tylko ze mam jezdzić na narty do Mrągowa ale jakos mi się to nie widzi :D Pewnie będzie to wyglądało tak : sniadanie->komp->spotkanie z kolezanką-> obiad-> spotkanie z lubym -> marudzenie ze nie mam się w co ubrać :P -> zakupy -> dom, przebranie się -> impreza .... hahahaha :D Wogole w ostatni dzień ferii mam polowinki :O w niedziele :O Bo wogole mimo tego ze mam 18 na karku to do 2 LO chodze :O Rodzice mnie skrzywdzili w dzieciństwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze dokladnie ile masz wkoncu lat? niby jak Cie skrzywidzili bo nie rozumiem?:D ja tez chodze do 2 LO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzywdzili mnie tym, ze do przedszkola poszlam nie w wieku 3 latek tylko w wieku 4 :O ... :P Czyli powinnam być teraz wiekowo w 3 LO, mieć studniowkę itp :D ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś "normalna" :P Na szczęscie teraz w Liceum mam kilku "spadochroniarzy" więc nie jestem jedyna pełnoletnia :P ide zapalic zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo od razu lepiej :P Okropny nałog :P Zabieram się do sprzątania i .... do nauki :O ehh .. buss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zdjęcia
a wiecie co jest najśmieszniejsze? że wszystkie uwagi bierzecie do serca i tylko udajecie że jesteście takie zajeebiste, tak właśnie powstał ten topik. tak dziewczyno, to tylko uświadamia nam jaka jesteś pusta. gdybyś miała odrobinę rozsądku i byś się nie przejmowała tym co ludzie piszą to byś to olała i w topikach takich jak tamten z głosowaniem byś się nie wypowiedziała. rozumku jak widać brakuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie lubie odszczekac:p Jeśli myślicie ze sie tym przejmuje to ok, mam to gdzies drogie pomaranczki 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zdjęcia
i na dodatek monotematyczna. typowa różowa lala barbie, na dodatek materialistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę to samo na czarnym nicku a wiecie co jest najśmieszniejsze? że wszystkie uwagi bierzecie do serca i tylko udajecie że jesteście takie zajeebiste, tak właśnie powstał ten topik. tak dziewczyno, to tylko uświadamia nam jaka jesteś pusta. gdybyś miała odrobinę rozsądku i byś się nie przejmowała tym co ludzie piszą to byś to olała i w topikach takich jak tamten z głosowaniem byś się nie wypowiedziała. rozumku jak widać brakuje 🖐️ i na dodatek monotematyczna. typowa różowa lala barbie, na dodatek materialistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesteśmy zajebiste :P A opiniami nie ma się co przejmować, bo nikt z tego forum nie zna nas osobiście, ty rowniez :D tak się sklada ze istnieją tacy ludzie ktorzy opinie innych mają głęboko w dupie ... my do nich nalezymy :P A bycie \"najgorszą idiotką\" forum to moim zdaniem smieszny tytul ... zawsze jest sie KIMŚ :D wybaczcie ale to nasz topik, więc żegnam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Delicious_ przeczytaj to co napisałem wyżej, teraz to co ty napisałaś i wysuń wnioski nic? przeczytaj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siadająca wiewiórka
Delicja, dziecko, a jak się układa Twoje życie towarzyskie w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuść już
jak się nie przjmujesz to po co te topiki i ciągłe gadanie o tym?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zycie towarzyskie w realu ? Bardzo dobrze, powiedzialabym ze idealnie :P a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo..
pogratulowac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×