Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka hulanka

ktora rodzila badz zamierza rodzic w niemczech!!!!!!

Polecane posty

Gość anka hulanka

mam pytanie do kobiet ktore rodzily, badz beda rodzic w niemczech....trzeba wszystko do szpitala zabierac...tzn wiem, ze ubranka dostane, ale chodzi mi konkretnie o te podklady na lozko po porodzie i podpaski?....generalnie zamierzam wszytsko wziasc swoje, ale pytam jak bym czegos zapomniala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzbujesz nic z tych zeczy co napisalas wszystko znajduje sie w szafce kolo lozka do dzidziusia dopiero na wyjscie ze szpitala potrzebujesz ubranka swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka hulanka
dla baby rzeczy nie potrzebuje to wiem....tak jak napisalas tylko do wyjscia....ale myslalam, ze dla siebie.....jak czytam dziewczny ktore rodza w polance to wszystko musza miec swoje....to moj pierwszy porod i bede bardzo zestresoana:)..wiec pewnie cos zapomne...i chcialam wiedziec, czy otrzymam to w szpitalu....a wiesz jak jest z lewatywa..trzeba to robic samemu, czy w szpitalu....a moze wogolen nie trzeba tego robic?...ehhh tylu, rzeczy jeszcze nie wiem....dopiero zaczelam gebursvorbereitungskurs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzebujesz
zadnych podpasek.Zabierz koszule nocne,na noc,a w dzien to wszystkie kobiety chodza w dresie lub leginsach i t-shirt.Jedynie co zabierz,to wkladki laktacyjne,jezeli zamierzasz karmic,bo piersi bedzie kapac.Podpaski i majtki jednorazowe dostaniesz od pielegniarek.W kazdej lazience sa podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewatywy
juz nie robia w szpitalu,nie wiem czy we wszystkich,ale tam gdzie ja rodzilam nie robia.Ale mozesz sobie zazyczyc lub zrobic sama w domu.Teraz to podaja mikroklist czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×