Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Słuchajcie chcemy kupić pampersy ale niewiemy który wybrac rozmiar Czy lepiej od 2-5kg czy 3-6kg? I czy uwazacie ze za pieluszki 2-5kg (135szt) -79,49zł 3-6kg (124szt)-75,49zł to dużo czy opłaca sie kupic i które mam wybrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej.............
te wieksze jak maluch bedzie mial ok 4kg jak sie urodzi przy tak duzej ilosci sztuk zmarnuja ci sie........... a czy drogo raczej nie nie napisalas jakiej firmy a to tez wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak lepeij te wieksze i w wkszej ilosci..a dalej radzac ja ostatnio kupuje naraza dade w biedronce i pampersy. dade zawsze zakladam w dzien a pampersy na noc bo lepiej wchlaniaj np kupke a moja corcia potrafi zrobic nad ranem i niezaplakac a w dadize czesto jej sie odparzala ale w dzien jest spoczko. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup małą paczkę 2-5kg i dużą 3-6 kg. Wbrew pozorom te pierwsze bardzo się przydają, bo chłoną dobrze smółkę, która jest rzadka. Za to dziecko szybko wyrasta z nich i dlatego starczy mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam tetrowych
przynajmniej nie mam prblemu z rozmiarami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tetrowe 1 klasa nie wychodzisz z pralni i prasowalni, a żadna rewelacja cenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka urodzila sie 52cm dluga i 2850 wagi, w tych najmniejszych pieluszkach pampers, byla ok 2 miesiecy, wiec wcale nie tak krotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka w 35tygodniu ważyłą 2160kg więc jesli przybiera książkowo:P to urodzi się ok3,5kg ... juz sama niewiem co z tymi pieluszkami zrobic:O a słyszalyscie o pieluszkach które mają wycięcie na pępek? Gdzie mozna takie kupic? Bo podobno na początek takie najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek - Bella Happy newborn mają takie wycięcie na pępek, ale ono nie jest konieczne, bo mozna albo wycinać sobie samemu takie wycięcie nożyczkami, albo po prostu podwijać górny brzeg pieluszki tak,zeby nie drażnił pępuszka. Ja dośc długo używałam tych najmniejszych pieluszek - a Ala urodziła się 3460g i 57 cm i na pewno więcej niż jedną paczkę wykorzystałam - wszystko zależy od tego jak grube nóżki ma maluszek - Ala miała chudziutkie i jeśli pieluchy były większe to kupa bokiem wypływała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my uzywamy bella happy...a le to musisz wyprobowac zeby stwierdzic ktore lepsze.. rozne sa dzieci i rozne robia kupki....mi osobiscie w hagiss tych z kubusiem czesto wychodziła kupka przy nozkach... i musiałam dosyc czesto małego przebierac i duuuzo prac...a nie za milo jest prac ciuszki z kupki...znajoma za to bardzo je poleca...bo jej mała nie jest taka ruchliwa...raczej maly leniuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A GDZIE MOZNA KUPIC TAKIE DUZE
OPAKOWANIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że w Supermarketach lub hipermarketach dostaniesz takie duze paczki :) Ale ja dzis byłam w 2 i nigdzie tych bella happy newborn z wycieciem na pepuszek nie było :( jeszcze moze jutro przejde sie do apteki zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek w 35 tyg. ważył 2460 a urodził się z wagą 3800g. Jakiś miesiąc (może niecały) używałam tych najmniejszych pieluszek. Na początek lepiej kupić jedną paczkę tych najmniejszych a potem stwierdzisz czy warto dalej te kupować czy większe. Ja używałam firmy Pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
allegro polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie osobiscie nie bawilam z pieluszkami ktore maja wyciecie. W szpitalu pokazali mi zeby zawijac przód pieluszki na wysokos pepka.. zeby go nie dotykac...kikut odleciał w 7 dobie małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×