Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oOo jak boli

niestrawność żołądka

Polecane posty

Gość oOo jak boli

Tydzien temu sie zatrułam. Od tamtej pory boli mnie brzuch. ?Nie moge jesc nic ostrego. Caly czas cos mi sie przelewa. Mam wzdecia i mi sie odbija. Jest mi nie dobrze. Co może mi pomóc.?? prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippek
sprobuj no-spy...działa rozkurczajaco lub kielicha wodki z pieprzem...serio-to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippek dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippek
nie ma za co :) znam ten bol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka78
odświeżając temat -czy coś nnego oprócz jakiś nalewek alkoholowych jest skuteczne w walce np. ze zgaga,niestrawnościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielęgniarka onkologiczna
Omeprazole i mleczka typu Alugastrin. Dobrze jednak zrobić badanie na Helicobacter Pylorii, żeby sprawdzić skąd zgaga. Ostrożnie z Ranigastem- może powodować krwawienia z błony śluzowej żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
Faktycznie, trzeba zrobić najpierw badania. Może to być wina helicobacter, a wtedy najlpiej do lekarza, bo trzeba oto leczyć antybiotykami. A ranigast można spróbować, bo to dobry lek. Ale oczywiście w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinka78 może nie powiem nic odkrywczego, ale najlepsza jest zdrowa dieta. Zresztą teraz kliniki stawiają na jak najbardziej naturalne sposoby leczenia i profilaktyki. Czytałam w broszurze Vimedu o diecie metabolicznej, indywidualnie dopasowanej. Tak naprawdę nie zdawałam sobie sprawy jak wielu chorobom można zapobiec odżywiając się w odpowiedni sposób. Szkoda, że o takich najprostszych rozwiązaniach zapominamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja natomiast słyszałam, że na tego typu problemy powinno się zażywać proszek zasadowy (langsteiner). Proszek przyspiesza przemianę materii i poprawia pracę układu trawiennego. Usuwa też zgagę i niestrawność. Trzeba pić roztwór szklanka wody/ łyżka proszku/ raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a macie moze jakies domowe sposby na ból brzucha po "ciężkich" potrawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zwykle po jedzeniu mam problem nie tyle z żołądkiem, co z wątrobą, ale i tak jest już o wiele lepiej, w aptece kupuję sobie takie tabletki z karczochem, z dopelherz - na usprawnienie pracy wątroby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovitka31
Na usprawnienie pracy wątroby oraz na wszelkiego rodzaju niestrawności pomaga mi lek cholestil max od dawna mam go w swojej domowej apteczce i jestem wdzieczna mojemu lekarzowi za polecenie go :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie w takich sytuacjach najlepiej sprawdza się sylimarol - można go kupić w każdej aptece bez recepty ( jest niedrogi a bardzo skuteczny ). u mnie od lat w domowej apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biserka

u mnei często pojawiają się jakieś niestrawności, które atakują mnie znienacka.. to jest strasznie krępujące bo czy zjem czy nie zjem, nie jestem w stanie tego skontrolować. Próbowałam ostrej diety, żeby pobudzić trawienie, ale to nic nie pomogło. Jak na razie jadę na Ulgasimie jak tylko czuję, że coś zaczyna się dziać, to go łykam i na jakis czas mam spokój. ale chciałabym się tego pozbyć tak całkowicie, dlatego nie ominie mnie chyba wizyta u lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×