Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Paul Verlaine Moje zwykłe marzenie Śnię często — przejmująco, dziwnie — o nieznanej Kobiecie. Ja ją kocham i kocha mnie ona. Nigdy całkiem ta sama, ni całkiem zmieniona, Kocha mnie, i pojmuje i goi me rany. Bo ona mnie pojmuje! Serca mego ściany Dla niej jednej przezrocze, zagadki zasłona Dla niej jednej opada! Gdy skroń ma spocona, Ona jedna ją chłodzi rosą łzy wylanej. Krucze, lniane czy złote są jej włosy wiotkie? Nie wiem. Imię? Pamiętam, że dźwięczne i słodkie Jak imiona najdroższych wygnańców żywota. Spojrzenie jej podobne posągów spojrzeniu, A głosu dalekiego, cichego pieszczota Ma dźwięk głosów kochanych, zmilkłych w grobów cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jakieś disco polo ;-) za miłość mą... nie ważne jak i nie ważne jest gdzie dla Ciebie żyję teraz to wiem nie łatwo mi czasem zrozumieć Cię to przeznaczenie... więc kochaj mnie... jestem dla Ciebie... mój Aniele... nie proszę o nic, więcej niż możesz mi dać czy to miłość do krwi... pokaże nam czas i nie ważne co mówią słowa ostre jak szkło... Ty kochaj mnie i ze mną bądź.... czy to tak wiele??? nie chcę więcej niż możesz mi dać... czy to za wiele... mój Aniele??? tą każdą noc i tą każdą z chwil zapiszę w sobie głęboko do krwi za jedno spojrzenie, za jeden Twój gest... zamienię w perły co tylko chcesz... jestem dla Ciebie... za miłość mą choć przez chwilę przytul mnie nie chcę wiele...przecież wiesz.... weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zgadzam się z tym taki 👄 zazwyczaj taka osoba zjawia się w najmniej oczekiwanym momencie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buccccccccccccc
No to pijemy za nasze panie zeby nie znalazły nikogo lepszego od nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też wypiję... bezalkoholowe ;-) Wasze zdrowie kochani... Was wszystkich żeby wreszcie było Wam w życiu dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buccccccccccccc
Bania bania ;)tylko telefon musze wypier.....bo znowu zadzwonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dzisiaj niech to będzie topik świat dziobalkowych pijaków a jutro to będzie topik świat dziobalkowych anonimowych alkoholików :P dzisiaj pijemy na maxa a jutro... kwarantanna... i do czyśćca zmywać dzisiejsze grzechy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie nic nie widzę... jestem spokojna...jestem spokojna...jestem spokojna... Boniu, znowu nic nie widzę.... dlaczego??? strasznie tak stracić wzrok... a przecież jeszcze nic nie wypiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez się do Was przyłączam! Mogę? Chodzi mi oczywiście i utopienie wszelakich smutków... Kurcze jak ja bym chciała wiedziec dlaczego mnie olał??? :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki.... jeśli tak będziesz czytał w moich myślach to wreszcie wyczytasz coś czego nie powinieneś :P tak, wypijmy za nowe uczucie... Słonko... oczywiście że możesz się przyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buccccccccccc
Powtarzajcie za mną-----nie dzwon do niej nie dzon do niej nie dzwon do niej nie dzwon do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
przepraszam, czy tu pijeta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×