Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ta ki 1
Wypijmy za to zeby śpiąca sie w koncu obudziła...A ja nie jestem za stary dla Ciebie dziecino?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucccccccccc ---> NIE DZWOŃ!!! Uwierz, że tak będzie lepiej! Skoro ona sobie tego nie życzy, to nie narzucaj się. Poczekaj troszkę... daj jej pomysleć... Będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wampirka to pięknie kiedyś napisała... wypijmy za zdrowie facetów, którzy nas zdobyli kolesi którzy nas stracili... debili którzy nas rzucili... no i farciarzy którzy nas poznają..... ;-);-);-) zdrówko kochane... i kochani... Panowie zamieńcie sobie wyraz faceci na kobiety ;-) i chlup.... w ten nasz naiwny dziób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za stary???? wiesz kiedy się zaczyna starość???? kiedy już człowiek nie ma siły na nic.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
Wino piję... ale dobre... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
Jest wolna, mijam ją często na ulicy.. spoglądamy na siebie. Ona się na mnie często patrzyła, gdy jeszcze chodziłem z była swoją... nie wiem, jak by zareagowała, nie chcę wyjść na durnia, jeśli się mylę, co do jej zainteresowania moją osobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józef Bohdan Zaleski Zakochana Wiatr szeleści po topoli, Pomiata kaliną, O! a serce — serce boli, Łzy płyną i płyną. Młode latka w smutkach lecą, A nadal rozpacze, Wtedy tylko lżej mi nieco, Gdy w kątku popłaczę. Łzy niedoli mej nie zmogą, Lecz służą za leki. Kto miał jedną chwilkę błogą, Ten biedny na wieki! Czemu taka wątła, blada Chylam się na wiosnę? Ja roślinka mdła, rosada, Na wydmach tu rosnę. Naokoło piasek suchy Ni rosy, ni słońca, Nadal burze, zawieruchy, Przygody bez końca. Ludziom śmiechy, ludziom dziwy, Że szlocham daremnie, Och! a luby, czarnobrywy Daleko ode mnie. Ni do siebie nie przygarnie, Ni ja go przytulę, Za Dunajem tęskni marnie, A kocha tak czule. Ja kukułka — na obłędne Zrywam się, och! we śnie, A w pustyni schnę i więdnę, I konam boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ja jestem i mysle.....a moze zadzwonic:( ale ja pije naprawde a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i wyje do poduszki:( a TY wampirka za co pijesz za rozstanie czy zeby wrócił ten drugi od 83 min rozmowy telefonicznej?...Fajnie opisałas tesknote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
Ja też poważnie piję ;) Mam doła i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Dlaczego faceci sa tacy durni .....zobacza kawałek du...tracą głowe zakochają sie traca serce...NO to clup w tem durny dziób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
ojejku.. bo tak nami rządzi natura, czy to naprawdę takie dziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
To nienawidze natury ....nie zadzwonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
mam taką fazę, ze już nie pamiętam dlaczego zacząłem pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
A co wampirko kochana pijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
To TY niedobra kobieta jestes..nie widziałas ze ich tak trakyujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
jak od trzech to usłyszałaś, to musi to być prawdą, niestety. Jeden, może dwóch... to jeszcze idzie zignorować, ale trzech, to chyba mówi samo za siebie, ale nie łam się - nie ty jedna taka jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
przez wiele lat nie interesowało mnie, co mówią i myślą o mnie inni i to był największy mój błąd. Tak naprawdę to to jest jedynie ważne. Nikt nie będzie dochodził twoich postępowań i nie będzie cię chciał zrozumieć bo w relacjach międzyludzkich liczy się to, jak traktujesz innych a nie to, co myślisz o nich. To drugie lepiej zachować dla siebie i nigdy tego nie zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
coś jest z tobą nie tak... zastanów się i postaraj coś z tym zrobić bo będziesz samotna przez swoje błędy i zarozumiałość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×