Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość bucccccccccccc
nadajesz sie jak chcesz to napisze Ci w mailu jak sie zmienic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
jakie wymiary ? nikt o tym nie pisał !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Ojej nie mozna sie zapytac laski o wymiary?wielkie hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
buccccc - to jest forum uczuciowe a nie erotyczne i o wymiary raczej nie wypada się pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
ale afera oki przepraszam.to moge pisac na maila czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
Mocno pijana jesteś moja droga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
Nie martw się. Jesteś ok. Śledzę twoje posty od dawna już. :) Więcej dobroci w sercu i zaufania do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
ja też się nie nadaję do związków i oswoiłem się z tym, że mi nic nie wychodzi. Teraz jest już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu ccccccccc
pij bedziesz łatwiejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci wmawiałam??? ja wyrażała tylko swoje zdanie a to jest różnica... ale ok... źle się czuję i nie mam zamiaru się sprzeczać... mam nadzieję że lepiej Ci się będzie żyło bez mojego udziału... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzisz i myslisz nad tym co bylo, ciagle roztrzasasz tysiace spraw, a to nie wroci, to juz minelo-ostatnie "zegnaj" w uszach Ci gra ... Nie chcesz uwierzyc,ze to juz koniec lzy plyna gorzkie-czujesz ich smak, a jednak odszedl,rzucil dla innej nigdy nie powie "to znowu ja" Kiedy czas minie moze zapomnisz, moze otrzasiniesz na dobre sie, staniesz sie wiosna znowu zakwitniesz, by odbic krzywdy , wyszalec sie Lecz za pare lat, gdy siadziesz znowu mysli twe w obled wpedza cie, wiec jeszcze raz pada pytnie "dlaczego ty, dlazego ja ?" I chocbys mi przysiegala, ze to ostatni raz, ja nie uwierze, powiem "skoncz klamac" bo wiem co to milosc,coto wspomnienia, co to okrutnie bolacy jest czas.... to nie mojego autorstwa, ale napisne dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne .... coco... aczkolwiek jeśli przecztają to wszyscy dziobalkowi pijacy to klops... dół na maxa :( ja się nie złoszczę... czy myślisz że ja jestem idealna?????? :(((((((( nie jestem... gdybym była... nie byłabym teraz sama i nie piła tego cholernego piwa bezalkoholowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem cos na pocieszenie,ze bylo to pisane kilka lat temu, kiedy to kogos kochalam i myslalam,ze bedzie to trwalo wiecznie ... tzn nie zwiazek z nim a moja milosc do niego :O a jednak teraz wiem,ze to mija ;) a moze to po prostu nie byla milosc ??? pogubilam sie juz w tym ;) a wiersz nawiazuje do twojej stopki z przed kilku dni dziobaloko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
kurwa zadzwoniłem i sie pokłocilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdsdsdfsdsd
wampirzyca... już chyba za bardzo pijana jesteś... zjedz coś i połóż się. Dobranoc moja miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co dzwoniłeś... no.... ;((((( ale mi jest smutno :(;(:( Boshe... coco---------> a której stopki bo moje zmieniają się jak w kalejdoskopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×